Tallinna linnavolikogu



Yüklə 104,43 Kb.
tarix01.08.2018
ölçüsü104,43 Kb.
#65561












TALLINNA LINNAVOLIKOGU




OTSUS







Tallinn

17. aprill 2014 nr 65













Jaoskonnakomisjonide moodustamine ja liikmete nimetamine










Euroopa Parlamendi valimise seaduse § 15 lg 2 ja kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse § 22 lg 1 p 13 alusel, kooskõlas Tallinna Linnavalitsuse 2. aprilli 2014 määrusega nr 30 „Valimisjaoskondade moodustamine” ning arvestades linnasekretäri ja erakondade ettepanekuid







  1. Moodustada 25. mail 2014 Euroopa Parlamendi valimise läbiviimiseks Tallinna linna haldusterritooriumil 97 jaoskonnakomisjoni ning nimetada nende esimehed, liikmed ja asendusliikmed vastavalt lisale.

  2. Tallinna linna valimiskomisjonil avaldada otsus ajalehes, milles Tallinna linn avaldab ametlikke teadaandeid ja Tallinna veebilehel.

  3. Otsust on võimalik vaidlustada Tallinna Halduskohtus (Pärnu mnt 7, 15082 Tallinn) 30 päeva jooksul arvates otsuse teatavakstegemisest.













Toomas Vitsut

Tallinna Linnavolikogu esimees







Tallinna Linnavolikogu 17. aprilli 2014
otsuse nr 65
LISA




Jaoskonnakomisjonid Euroopa Parlamendi 2014. aasta valimisel










Haabersti linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 1

Komisjoni esimees: Natalja Goliusova;

komisjoni liikmed: Naima Kippel, Kristine Kuusik, Salme Kümnik, Janika Lindpere, Inna Mištšenko, Natalia Tšesnokova;

asendusliikmed: Niina Sidorenko, Alla Matuzova, Ljudmilla Zenzina.

Jaoskonnakomisjon nr 2

Komisjoni esimees: Galina Värinen;

komisjoni liikmed: Marina Šaab, Marina Rüütel, Reino Värinen, Vaike-Laine Pettai, Malle Paal, Olga Raatpalu;

asendusliikmed: Diana Mölder, Irina Gotšarova, Iraida Übius, Tatjana Oreško.

Jaoskonnakomisjon nr 3

Komisjoni esimees: Airi Nurk;

komisjoni liikmed: Enn-Toivo Annuk, Kristo Anupõld, Anne Aug, Esta Erit, Viive Sõber, Mai Veier;

asendusliikmed: Jaanika Hõimra, Ave Lipping, Mari Mehtälä, Inga Ehrpas.

Jaoskonnakomisjon nr 4

Komisjoni esimees: Rita Nikkel;

komisjoni liikmed: Laine Jürgensohn, Helle Klanberg, Vello Klanberg, Katarina Kuristik, Marianna Novi, Jelena Svertšuk;

asendusliikmed: Anna Rajevskaja, Olga Makarova, Svetlana Grišina, Irina Shkuro.

Jaoskonnakomisjon nr 5

Komisjoni esimees: Paul Mesek;

komisjoni liikmed: Ursula Aarma, Lia Kullerkupp, Arvo Luus, Tiina Prangel, Anne Preden, Eve Tagavälja, Mira Teppor, Tiiu Toots;

asendusliikmed: Tiiu Härsing, Marje Liedemann.

Jaoskonnakomisjon nr 6

Komisjoni esimees: Meeli Vaarpuu;

komisjoni liikmed: Leelo Kukk, Tiiu Raid, Linda Riisalu, Marin Truman-Vaher, Tiina Veldre, Maarika Vellomäe;

asendusliikmed: Angela Altmets, Kerli Sööt, Aime Lauton, Sirli Grauberg.

Jaoskonnakomisjon nr 7

Komisjoni esimees: Üllar Meristo;

komisjoni liikmed: Tamara Karpova, Svetlana Kõrv, Sirje Laes, Kaja Prikk, Kaie Põldsepp, Tiiu Varik;

asendusliikmed: Tõnu Kivimaker, Heiko Teern, Natalja Grusdam, Marika Kiiver, Taimi Hannus, Age Tamm.

Tallinna Kesklinna linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 8

Komisjoni esimees: Ave Braun;

Komisjoni liikmed: Riina Enke, Merike Kampus, Kristjan Saar, Henrik Veldi;

Asendusliikmed: Siret Telliskivi, Eda Veskimägi.

Jaoskonnakomisjon nr 9

Komisjoni esimees: Kersti Uudelt;

Komisjoni liikmed: Lilian Aun, Signe Koht, Mare Kull, Kalle Niinas, Ahto Pahk, Kirke Treial;

Asendusliikmed: Rait Kärner, Külli Retpap.

Jaoskonnakomisjon nr 10

Komisjoni esimees: Angela Reinlaid;

Komisjoni liikmed: Marianna Novikova, Kaja Pähkel, Aare Raudsepp, Rene Toomas;

Asendusliikmed: Tiina Kaska, Siiri Kivinuk.

Jaoskonnakomisjon nr 11

Komisjoni esimees: Aet Kallam;

Komisjoni liikmed: Kadri Herde, Mati Kembo, Erkki-Alo Kirde, Liina Kirsipuu, Inge Raondi, Tiiu Rumen;

Asendusliikmed: Ellen Linnas, Harry Välja.

Jaoskonnakomisjon nr 12

Komisjoni esimees: Mariann Arengu;

Komisjoni liikmed: Helen Kauksi, Eero Kosk, Cristian Saar, Liis Tappo-Treial, Indrek Vahtra, Peeter Vets;

Asendusliikmed: Mai Arengu, Kaja Arike.

Jaoskonnakomisjon nr 13

Komisjoni esimees: Kirsti Tammik;

Komisjoni liikmed: Katrin Heele Anderson, Lea Karik, Kai Koitla, Ester Kägo, Viivi Pinge, Riina Vaarpuu;

Asendusliikmed: Helle Kalda, Sven Mäe, Sanne Sild.

Jaoskonnakomisjon nr 14

Komisjoni esimees: Kersti Aasamäe;

Komisjoni liikmed: Marek Aasamäe, Sirje Kõrgesaar, Sulev Rohumets, Arvi Tammoja;

Asendusliikmed: Lilja Kudi, Vahur Vader, Sigrid Vahesalu.

Jaoskonnakomisjon nr 15

Komisjoni esimees: Marika Plooman;

Komisjoni liikmed: Kaisa Kask, Riivo Luik, Siiri Matso, Anni Metstak, Anne-Liis Metsvahi, Rein Vrager;

Asendusliikmed: Iivika Elva, Riina Tamm.

Jaoskonnakomisjon nr 16

Komisjoni esimees: Heli Tohver;

Komisjoni liikmed: Ly Kovanen, Ille Meiers, Pille Orav, Marje Paljak, Kristel Tina, Merilin Tohver, Julia Tšaplõgina, Elju Valdre;

Asendusliikmed: Kert Kurist, Tiia Luuk, Jaanika Meigas, Romil Rõbtšenkov.

Jaoskonnakomisjon nr 17

Komisjoni esimees: Sven Põierpaas;

Komisjoni liikmed: Elo Eesmäe, Malle Iila, Maire Joost, Anu Kembo, Ene Kirde, Marit Meeksa, Kati Niin, Elle Veltmann;

Asendusliikmed: Ada Aim, Anu Aus, Rain Viilas.

Jaoskonnakomisjon nr 18

Komisjoni esimees: Helen Vanganen;

Komisjoni liikmed: Ellen Eimla, Aleksandra Gavrilova, Mare Žukovits, Natalia Vilbaste;

Asendusliikmed: Jakob Laulik, Ljudmilla Otsabrik, Oksana Suursaar, Ljudmilla Tšubenko.

Jaoskonnakomisjon nr 19

Komisjoni esimees: Veiko Rohunurm;

Komisjoni liikmed: Riina Abner, Monika Ellakvere, Epp Rebane, Inga Skurihhin;

Asendusliikmed: Lii Manitski, Jaanus Paasoja, Monika Siemann.

Jaoskonnakomisjon nr 20

Komisjoni esimees: Mehis Pever;

Komisjoni liikmed: Kaialiisa Koolberg, Kaari Masul, Kalju Schaffrik, Henri Sipra, Kristjan Tinnuri, Kati Ääremaa;

Asendusliikmed: Aade Erits, Aime Niidas, Dolorice Raud.

Jaoskonnakomisjon nr 21

Komisjoni esimees: Elo Viljus;

Komisjoni liikmed: Anneli Jõgiste, Lembe Kaljula, Isabella Lausvee, Kristiina Must, Eha Nass; Marina Viisileht;

Asendusliikmed: Kirke Hiieleek, Sten Viljus.

Jaoskonnakomisjon nr 22

Komisjoni esimees: Agnessa Sander;

Komisjoni liikmed: Siret Hermaste, Oksana Joganson, Marge Kiik, Iris Kumari, Anne Parksepp, Maarika Reindorff;

Asendusliikmed: Vera Arvik, Hanna-Liis Kaarlõp-Nani.

Kristiine linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 23

Komisjoni esimees: Ester Põiklik;

komisjoni liikmed: Rita Badendick, Pille Kolosov, Ragnar Pikkel, Kalle Põllu, Maris Raudam, Silva Reinpuu, Sirli Sumeri, Silja Uhs;

asendusliikmed: Ene Alliknurm, Indrek Lindoja, Kasper Põllu, Marleen Rikko, Lilian Teinmann, Evi Vilgats.

Jaoskonnakomisjon nr 24

Komisjoni esimees: Tiiu Lehola;

Komisjoni liikmed: Imre Anton, Triin Bõstrov, Vilve Lepik, Maarika Metsaluik, Marje Nurk, Anna-Liisa Šavrak, Natalia Zereen;

asendusliikmed; Nelli Kohv, Sirje Martinsoo, Kersti Seeba.

Jaoskonnakomisjon nr 25

Komisjoni esimees: Reet Kasemets;

komisjoni liikmed: Heidi Haljasmägi, Jaan Loide, Aivar Nilisk, Pille Roots, Aime Ruustalu, Elo-Britt Torn;

asendusliikmed: Kaarel Haav, Merike Hütt, Eha Laube.

Jaoskonnakomisjon nr 26

Komisjoni esimees: Katrin Pent;

komisjoni liikmed: Terje Luude, Anne Maajärv, Krete Mankin, Halja Paemurd, Inna Saarts, Merily Timmer;

asendusliikmed: Riina Antje, Taimi Vahu, Gren Pent.

Jaoskonnakomisjon nr 27

Komisjoni esimees: Kristel Tamm;

komisjoni liikmed: Helje Annus, Riina Kaur, Ene Keskla, Marju Korts, Sirje Laidinen, Marje Rohtla;

asendusliikmed: Marika Mühlbach, Taimi Kaup.

Jaoskonnakomisjon nr 28

Komisjoni esimees: Hirvo Lukas;

Komisjoni liikmed: Reet Jakobsoo, Ago Puusepp, Tiina Tartõševa, Merike Saulus, Marge Vähesoo, Ethel Saulus;

asendusliikmed: Keily Tamm, Markko Vähesoo.

Jaoskonnakomisjon nr 29

Komisjoni esimees: Lea Albert;

komisjoni liikmed: Kristina Babaeva, Liivi Kaarlep, Terje Karp, Ilse Märtsoo, Lea Nõuakas, Anne Tamm;

asendusliikmed: Toivo Holtsmann, Eerik Lõps.

Jaoskonna komisjon nr. 30

Komisjoni esimees: Madis Jõgi;

Põhiliikmed: Kaja Kairo, Linda Kebina, Mari Lipp, Ilona Marken, Tiiu Poobus, Anton Rohusalu;

asendusliikmed, Diana Lember, Kaido Mägi, Andrus Teearu.

Jaoskonnakomisjon nr 31

Komisjoni esimees: Rutt Tuulik;

komisjoni liikmed: Margit Aedma, Ene Anteploon, Valvi Hanni, Marianne Laater, Helle Perle, Madli Tilk;

asendusliikmed: Ege Kuusk, Aili Pihel.

Lasnamäe linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 32

Komisjoni esimees: Haili Loige;

komisjoni liikmed: Annamaria Ala, Larissa Chukavina, Merli Kutti, Jaan Luksepp, Diana Malkevitš, Eda Odar, Andrei Samošenkov;

asendusliikmed: Ljudmilla Larina, Niina Smirnina.

Jaoskonnakomisjon nr 33

Komisjoni esimees: Eike Hunt;

komisjoni liikmed: Siiri Erik, Lea Kiik, Jevgenija Kukk, Külli Kull, Angelica Laev, Tiina Toomet, Leili Vaikmaa;

asendusliikmed: Külli-Terje Linkgreim, Vivian Vaik.

Jaoskonnakomisjon nr 34

Komisjoni esimees: Reet Mihhailov;

komisjoni liikmed: Ulvi Holmar, Pavel Kuusik, Külli Laigo, Marika Ohlo, Eda Puusepp, Tiiu Pärnmäe, Anna Rosenfeld, Raivo Värk;

asendusliikmed: Marit Puusepp, Pille Väravas.

Jaoskonnakomisjon nr 35

Komisjoni esimees: Tiina Averkin;

komisjoni liikmed: Raimo Haav, Ülo Kamarik, Kristi Kelder-Eha, Kertu Kuiv, Julia Timerbulatova;

asendusliikmed: Ljubov Guzik, Kristiina Pertsel.

Jaoskonnakomisjon nr 36

Komisjoni esimees: Tauno Pruli;

komisjoni liikmed: Valentina Loonurm, Kaja Merilaine, Priit Purken, Marika Ressar, Liisi Raamets-Tunali, Heilika Tisler, Rem Trofimov;

asendusliikmed: Kristel Merilaine, Sten Uritam.

Jaoskonnakomisjon nr 37

Komisjoni esimees: Natalia Presnetsova;

komisjoni liikmed: Anton Jakovlev, Anastasia Jürgens, Krista Keelmann, Arvo Luik, Maia Lust, Helve Nõmm-Vassiltšenko;

asendusliikmed: Aleksandra Dergatšova, Anna Hurm.

Jaoskonnakomisjon nr 38

Komisjoni esimees: Ljudmila Taranova;

komisjoni liikmed: Roland Lestman, Žanna Kostjukova, Aleksandr Kukk, Sjuzanna Sabito, Innessa Savina, Regina Zaljubovskaja, Jelena Tšežina;

asendusliikmed: Jelena Pronitševa, Jevgenia Savina, Juri Zaljubovski.

Jaoskonnakomisjon nr 39

Komisjoni esimees: Rein Kamps;

komisjoni liikmed: Rita Aarma, Irina Baikova, Eeva Kamps, Danila Kuznetsov, Jaanus Noormägi, Kati-Mai Toome, Tiiu-Heli Vokksepp;

asendusliikmed: Liia Opmann, Marge Toome.

Jaoskonnakomisjon nr 40

Komisjoni esimees: Tiina Haavistu;

komisjoni liikmed: Anu Kask, Mihhail Menšov, Raivo Olmet, Rimma Posti, Tiiu Riimak, Aleksandr Sergijenko;

asendusliikmed: Aire Karp, Maret Kraas.

Jaoskonnakomisjon nr 41

Komisjoni esimees: Eve Annus;

komisjoni liikmed: Diana Buchmann, Aleksandra Konovalova, Jekaterina Kuzmina, Natalja Nei, Elle Noor, Urmas Unt;

asendusliikmed: Ulvi Aidnik, Astra Sepp.

Jaoskonnakomisjon nr 42

Komisjoni esimees: Viktoria Mesilane;

komisjoni liikmed: Elina Kekkonen, Juliana Obolenskaja, Õie Orion, Nadežda Paberit, Jelena Põld, Marika Vanaküla;

asendusliikmed: Ruslana Kartsev, Maija Kostjukevitš.

Jaoskonnakomisjon nr 43

Komisjoni esimees: Kristiina Keerd;

komisjoni liikmed: Alina Keerd, Arseni Kukk, Anneli Kunimägi, Alice Kunimägi, Urve Novek, Diana Vinogradova;

asendusliikmed: Julia Uvarova, Anželika Vlassova.

Jaoskonnakomisjon nr 44

Komisjoni esimees: Kaja Kaabel;

komisjoni liikmed: Maris Amon-Merilain, Sandra Kaabel, Anneli Märtson, Anna Nikulitševa, Lii Roos;

asendusliikmed: Piret Nõmmeots, Ellen Toom.

Jaoskonnakomisjon nr 45

Komisjoni esimees: Helen Veensalu;

komisjoni liikmed: Kalmer Holmar, Sylvia Kress, Taimi Olmet, Kati Põlm, Natalia Rahhanskaja, Oksana Toom, Mati Tõnts, Airi Vaaderpall;

asendusliikmed: Livija Tisler, Merily Toom.

Jaoskonnakomisjon nr 46

Komisjoni esimees: Urmas Kokk;

komisjoni liikmed: Anne Küüsmaa, Jaanika Prillog, Aliide Purken, Kersti Roman Roomann, Eve Sildnik, Valentina Stanislavskaja;

asendusliikmed: Riina Priimägi, Veinika Lemsalu.

Jaoskonnakomisjon nr 47

Komisjoni esimees: Annela Valdi;

komisjoni liikmed: Viktor Hansar, Larissa Karpova, Priit Ratassepp, Esta Saula, Vaike Suur, Valentina Tsirihhova, Kübe Tämmo;

asendusliikmed: Malle Kroon, Ele-Marika Sooväli.

Jaoskonnakomisjon nr 48

Komisjoni esimees: Ain Orav;

komisjoni liikmed: Anatoli Detkovski, Ami Kalamets, Kaire Kopli, Maaris Laine, Jaanus Lattik, Sirje Pihlap, Tõnis Müller, Marju Õispuu;

asendusliikmed: Svetlana Kelder Eveillard, Margit Toop, Moonika Vister.

Jaoskonnakomisjon nr 49

Komisjoni esimees: Tatjana Martens;

komisjoni liikmed: Riina Ala, Irina Danko, Marina Hmelnikova, Olga Ikanina, Piret Liivla,

Jana Ravell, Tatjana Rõbnikova, Elvi Viik;

asendusliikmed: Lia Anušova, Elina Kostenkova, Ester Paap.

Jaoskonnakomisjon nr 50

Komisjoni esimees: Mari Viinamägi;

komisjoni liikmed: Katrin Koppel, Veronika Kuts, Imbi Masing, Maarja Mäesti, Ingrid Nõmmik, Kersti Tomingas;

asendusliikmed: Marju Junolainen, Elve Viinamägi.

Jaoskonnakomisjon nr 51

Komisjoni esimees: Viktor Pekkanen;

komisjoni liikmed: Valentina Hazinskaja, Lily Laurend, Pille Listak, Mikk Reinsalu, Eleonora Roljan, Helle Vaher;

asendusliikmed: Taavi Link, Tiina Link.

Jaoskonnakomisjon nr 52

Komisjoni esimees: Maie Piir;

komisjoni liikmed: Piia Ilves, Dinara Kamilova, Kalju Paluste, Katrin Ruusamägi;

asendusliikmed: Maie Kulu, Ebe Jalast.

Jaoskonnakomisjon nr 53

Komisjoni esimees: Ilja Schmidt;

komisjoni liikmed: Margarita Funtikova, Helina Ivanova, Ljudmila Minajeva, Irja-Tellervo Mooste, Marje Oja, Olesja Poderatšova, Olga Poperjokova, Igor Prõttšikov;

asendusliikmed: Avo Vesberg, Anastassia Peterson.

Jaoskonnakomisjon nr 54

Komisjoni esimees: Neeme Randrüüt;

komisjoni liikmed: Andres Falk, Pilvi Luus, Reti Pirn, Maret Tammik, Olga Tkatšjova, Anneli Veeborn;

asendusliikmed: Anne Klaas, Asta Vaal.

Mustamäe linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 55

Komisjoni esimees: Svetlana Minlibajeva;

komisjoni liikmed: Ülle Klaus, Mari-Liis Koel, Iren Petrovskaja, Marika Rohulaid, Reelika Roosmann, Joonas Vänto;

asendusliikmed: Laura Mäesepp, Lea Arme, Riina Tinn.

Jaoskonnakomisjon nr 56

Komisjoni esimees: Katrin Parve;

komisjoni liikmed: Jana Helk, Asser Jaanimets, Hilja Jänes, Nele Klopp, Maris Ots, Anu Wahar;

asendusliikmed: Siiri Mets, Tarmo Uustalu, Kerstin Vessik.

Jaoskonnakomisjon nr 57

Komisjoni esimees: Kädi Lepp;

komisjoni liikmed: Zinaida Demenštein, Valdek Kalmaru, Eva-Liina Lepp, Imbi Mäeste, Tiia Tõnus, Aadu Vesmes;

asendusliikmed: Liilia Link, Helen Zahartšenko.

Jaoskonnakomisjon nr 58

Komisjoni esimees: Silva Tinn;

komisjoni liikmed: Eda Annikve, Dmitri Davõdov, Henri Jurkatam, Maria Minlibajeva, Irina Petrovskaja, Karin Sahar;

asendusliikmed: Oliver Annikve, Tõnu Tinn.

Jaoskonnakomisjon nr 59

Komisjoni esimees: Maivi Vainola;

komisjoni liikmed: Marju Koor, Tatjana Kukk, Heldi-Marin Ots, Natalja Sokolova, Sirli Suits, Ene Värbu;

asendusliikmed: Annika Grauberg, Deniss Minlibajev.

Jaoskonnakomisjon nr 60

Komisjoni esimees: Enn Viidu;

komisjoni liikmed: Tiina Kask, Ivar Merisalu, Vladimir Nitsenko, Vello Toots, Agu Viilup,

Ines Vollrat;

asendusliikmed: Merike Kaljumäe, Monika Kaur, Anke-Lele Osi.

Jaoskonnakomisjon nr 61

Komisjoni esimees: Maarika Mets;

komisjoni liikmed: Katri Heinjärv, Ülle Kaar, Urmas Kõpp, Elsi Leist, Ingrid Miisna, Kaisa Tammerik;

asendusliikmed: Eve Kraanvelt, Katrin Runovski, Sirli Valdmann, Anneli Kukk.

Jaoskonnakomisjon nr 62

Komisjoni esimees: Monika Reini;

komisjoni liikmed: Karin Kuslap, Terje Lääts, Reet Malbe, Marko Männikov, Julia Tiido, Kelli Varov;

asendusliikmed: Aivi Kokk, Järvi Peremees.

Jaoskonnakomisjon nr 63

Komisjoni esimees: Merle Raudsepp;

komisjoni liikmed: Tiina Muts, Sirje Nuuter, Mare Pärn, Jelena Rattik, Siiri Sipp, Ülle Tammo;

asendusliikmed: Maie Malsroos, Aime Ots.

Jaoskonnakomisjon nr 64

Komisjoni esimees: Kaire Aamisepp;

komisjoni liikmed: Juta Haranen, Lia-Reet Lukin, Eve Mänd, Roland Nurmhein, Jelena Šturm, Anu Tanseri;

asendusliikmed: Merit Aamisepp, Vika Vesiaid.

Jaoskonnakomisjon nr 65

Komisjoni esimees: Maire Voore;

komisjoni liikmed: Reet Kukk, Riina Nei, Liivi Org, Vilve Pirnipuu, Maret Purde, Irma Toomla;

asendusliikmed: Helena Heinsoo, Rutt Märtson, Ants Roomets.

Jaoskonnakomisjon nr 66

Komisjoni esimees: Avo Org;

komisjoni liikmed: Elvi Kalind, Darja Leonova, Gennadi Metson, Mari Poobus, Eeva Tali, Anne Toom;

asendusliikmed: Marina Merimaa, Aime Piht.

Jaoskonnakomisjon nr 67

Komisjoni esimees: Rita Kuriks;

komisjoni liikmed: Kirsti Aarniste, Tiiu Aasmäe, Vello Kamenik, Kaisa Kosk, Heli Nõmm, Silvia Tammik;

asendusliikmed: Jana Medvedjeva, Anu Tutt.

Nõmme linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 68

Komisjoni esimees: Tiina Isak;

komisjoni liikmed: Elina Hanstein, Anne-Mai Kodu, Karmo Kuri, Jens-Kristjan Liivand, Ester Penjam, Tiit Põder, Viire Saar, Annika Steinberg;

asendusliikmed: Stina Isak, Kadi Lauri, Marilin Lindre.

Jaoskonnakomisjon nr 69

Komisjoni esimees: Küllike Tammaru;

komisjoni liikmed: Tiina Kivi, Liinu Luts, Mart Miidu, Signe Olesk, Idamia Marie Ring, Sirje Tamm;

asendusliikmed: Helja Kuusik, Katrin Lõo, Maria-Laura Tammaru, Markus Tammaru.

Jaoskonnakomisjon nr 70

Komisjoni esimees: Tiina Truuts;

komisjoni liikmed: Piret Hion, Laura Nõmmik, Taimi Otsa, Malle Peiker, Anne Piibur, Ülle Siirman;

asendusliikmed: Eve Rohtla, Aare Seaver.

Jaoskonnakomisjon nr 71

Komisjoni esimees: Jana Viital;

komisjoni liikmed: Berit Jürlau, Mari Koitver, Marie Rahnu, Anu Rei, Paula Maria Vahtra, Aimi Ventsel;

asendusliikmed: Larissa Linden, Sven Pitkve.

Jaoskonnakomisjon nr 72

Komisjoni esimees: Sirje Ratassepp;

komisjoni liikmed: Regina Kaljulaid, Ülle Kasepalu, Ingrid Mangulis, Ülle Mängli, Evi Paulson, Svea Talving;

asendusliikmed: Virje Agukas, Priit Ratassepp.

Jaoskonnakomisjon nr 73

Komisjoni esimees: Helen Keller;

komisjoni liikmed: Adina Faiman, Terje Jõgis, Ülle Kask, Alma Musting, Marek Männik, Eha Vinkel;

asendusliikmed: Lea Maurer, Marika Moks.

Jaoskonnakomisjon nr 74

Komisjoni esimees: Heiti Aarna;

komisjoni liikmed: Triin Leigri, Jaanus Kann, Maritsa Lens, Raili Mõisama, Sandra Rebane, Rein Reht;

asendusliikmed: Mari Põld, Indrek Riigor.

Jaoskonnakomisjon nr 75

Komisjoni esimees: Kadi Kask;

komisjoni liikmed: Kairi Jakobson, Marian Kübar, Silja Paistu, Evelin Tiit, Marje Tänav, Liisa Vilba;

asendusliikmed: Helina Eerik, Märt Põldmaa.

Jaoskonnakomisjon nr 76

Komisjoni esimees: Piret Koemets;

komisjoni liikmed: Inna Alperten, Pille Elmre, Anželika Künnap, Mare Peil, Gerli Reinsalu, Merike Truu;

asendusliikmed: Anne Allik, Marju Raieste.

Jaoskonnakomisjon nr 77

Komisjoni esimees: Maie Sepp;

komisjoni liikmed: Marika Dubrovski, Ene Hinnok, Maarika Laiv, Ruth Nilgo, Liivi Sagara, Shally Tammepuu;

asendusliikmed: Loreen Ojapõld, Maarika Rannamägi, Mari Teinemaa.

Jaoskonnakomisjon nr 78

Komisjoni esimees: Sille Ross;

komisjoni liikmed: Ritva-Unelma Bakhof, Lea-Reet Laigna, Julia Legatavitšute, Merle Neeser, Helle Talvistu, Kristina Tammaru;

asendusliikmed: Kristiina Nigul, Indrek Ross.

Jaoskonnakomisjon nr 79

Komisjoni esimees: Kirsti Maaring;

komisjoni liikmed: Kaja Hints, Rando Kadopa, Merle Kalvi, Pille Lõvend, Linda Sardis, Anne Siht;

asendusliikmed: Ants Maaring, Liina Suurorg.

Pirita linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 80

Komisjoni esimees: Luule Jürisson;

komisjoni liikmed: Harri Lugu, Mariko Kolk, Tiit Ollin, Marju Piirsalu, Jüri Mihkel Ruus, Liisa Salak;

asendusliikmed: Kunnar Korsten, Maria Kanter.

Jaoskonnakomisjon nr 81

Komisjoni esimees: Monika Aaslaid;

komisjoni liikmed: Kairi Aaslaid, Liis Aluve, Mariana Simson, Jane Kütson, Tiiu Rebase, Milvi Sarap;

asendusliikmed: Ingrit Säär, Aime Vaggo.

Jaoskonnakomisjon nr 82

Komisjoni esimees: Merike Kalam;

komisjoni liikmed: Eneli Kalam, Tiiu Anton, Maarit Merilaine, Aare Ruubel, Gerhard Villem, Jüri Salmre;

asendusliikmed: Tiina Paalberg, Margus Toomla.

Jaoskonnakomisjon nr 83

Komisjoni esimees: Elge Lind;

komisjoni liikmed: Jekaterina Laidinen, Eva Lind, Matti-Ilmari Visnapuu, Lembi Ruubel, Kalev Kallemets, Tuuli Teppo;

asendusliikmed: Andre Hanimägi, Elice Sireli.

Jaoskonnakomisjon nr 84

Komisjoni esimees: Elle Kimask;

komisjoni liikmed: Krista Eskla, Anita Kalmus, Merle Kari, Riina Kempo, Tiit Kosula, Klaire Sinisalu;

asendusliikmed: Tiiu Pai, Pille Sild.

Põhja-Tallinna linnaosa

Jaoskonnakomisjon nr 85

Komisjoni esimees: Helen Pajumaa;

komisjoni liikmed: Külli Oja, Marit Pauk, Kadri Pettai, Heleni Praks, Marko Viitla;

asendusliikmed: Lilian Kuuslap, Aile Küüle.

Jaoskonnakomisjon nr 86

Komisjoni esimees: Elbe Kuuspalu;

komisjoni liikmed: Maire Jõenurm, Helina Kuuspalu, Britt Polma, Margus Semjonov, Väino Sinilaid, Sten Svetljakov, Alex Trope;

asendusliikmed: Monika Leek, Anžela Pallav.

Jaoskonnakomisjon nr 87

Komisjoni esimees: Anne Kikas;

komisjoni liikmed: Kaarel Künnap, Hedi Saul, Veera Žukova, Eve Viitpom, Malle Virunurm, Valentina Üksvärav;

asendusliikmed: Olga Jegorenko, Helvi Tungal.

Jaoskonnakomisjon nr 88

Komisjoni esimees: Lille Jenk;

komisjoni liikmed: Ingrid Koiksar, Adolf Käärik, Riina Leitalu, Lennart Mängli, Anete Ojaste, Sirje Pallo, Julia Vostrikova;

asendusliikmed: Liis Hergauk, Mari Hergauk.

Jaoskonnakomisjon nr 89

Komisjoni esimees: Heli Ojamaa;

komisjoni liikmed: Hille Aasla, Ebbe-Sille Kröönström, Sirje Luhasoo, Oleg Matvejev, Karen Raukas, Romel Veemees, Emma Viides;

asendusliikmed: Cetlyn Ojamaa, Erika Suure.

Jaoskonnakomisjon nr 90

Komisjoni esimees: Merve Pajula;

komisjoni liikmed: Tiit Anderson, Klarika Kure, Kirsti Saar, Sirje Žuravljova, Laura Tomker, Egle Vospert;

asendusliikmed: Viivika Mälton, Marlys Pajula.

Jaoskonnakomisjon nr 91

Komisjoni esimees: Toomas Loo;

komisjoni liikmed: Aino Allik, Rainer Gornoi, Lea Laidmäe, Ilme Ott, Loore Pantalon, Maie Sepp;

asendusliikmed: Aavo Ilus, Ursula Võimre.

Jaoskonnakomisjon nr 92

Komisjoni esimees: Ruth Kilvits;

komisjoni liikmed: Olga Kolesnikova, Karoli Loo, Laida-Marje Maripu, Olga Matukevitš, Signe Miljand, Heli Sildver, Piret Zupsmann, Aavo Vään;

asendusliikmed: Jüri Kilvits, Georg Maripu.

Jaoskonnakomisjon nr 93

Komisjoni esimees: Helle Nahko;

komisjoni liikmed: Etna Brauer, Priit Odamus, Piret Rosumovski, Ülle Schmidt, Mai Sõber, Maire Varjun;

asendusliikmed: Dagmar Kallas, Ene Mändlo.

Jaoskonnakomisjon nr 94

Komisjoni esimees: Kaili Muru;

komisjoni liikmed: Toivo Altvälja, Iige Brempel, Ülle Klaar, Pavel Kolk, Maris Laaneväli, Ülle Muru;

asendusliikmed: Marika Talli, Kaja Tarmu, Berit Toim.

Jaoskonnakomisjon nr 95

Komisjoni esimees: Kristiin Kaev;

komisjoni liikmed: Oleg Baranets, Peeter Kuuse, Karl Metsis, Maren Urb, Riho Uusjärv, Nelli Vendik;

asendusliikmed: Margit Onga, Kai Välb.

Jaoskonnakomisjon nr 96

Komisjoni esimees: Arvo Soorand;

komisjoni liikmed: Anu Ehamaa, Evi Hainsalu, Illar Hallik, Katrin Hinrikus, Leonard Kolatsk, Mait Luhasoo;

asendusliikmed: Svetlana-Svea Aunapuu, Tiiu Meisalu.

Jaoskonnakomisjon nr 97

Komisjoni esimees: Katrin Laur;

komisjoni liikmed: Helina Haljasmets, Karmen Heinmaa, Jüri Laulik, Rannar Laur, Andres-Marius Rosenblatt, Gerol Silkin;

asendusliikmed: Reet Nõmmsalu, Jaana Terik.













Toomas Vitsut

Tallinna Linnavolikogu esimees


Yüklə 104,43 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə