Vampir akademiSİ / vampire academyYüklə 3,52 Kb.
tarix24.07.2018
ölçüsü3,52 Kb.
#57321

VAMPİR AKADEMİSİ / VAMPIRE ACADEMY

''Adım Rose Hathaway. On yedi yaşındayım, vampirleri korumak ve öldürmek için eğitildim, kesinlikle yanlış adama aşığım ve en yakın arkadaşım tuhaf büyü güçleri yüzünden kafayı sıyırmak üzere. Hey, kimse lise kolaydır demedi zaten.''Tüm dünyanın merakla beklediği Vampir Akademisi'ne hoş geldiniz. Rose Hathaway yarı insan yarı vampirdir. St. Vladimir Akademisi'nde kendisi gibi olanlarla birlikte koruyucu olmak için eğitilmektedir. Onun dünyasında vampirler iyi ve kötü olarak iyiye ayrılır: İnsanlarla barışçıl bir şekilde yaşayan, sadece bağışçılardan kan alan ve dört elementten -su, toprak, ateş, hava- birini kontrol edebilme yeteneğine sahip Moroi'ler. Ve özellikle Moroi’lerin kanıyla beslenen acımasız Strigoi'ler. Rose ve diğer koruyucular Moroi'leri korumak ve Strigoi'leri öldürmekle görevlidirler. Rose'un en yakın arkadaşı Lissa ise kraliyet ailesinden bir Moroi'dir ve duyulmamış bir elementi kullanma yeteneğine sahiptir. Yeni dönemde Rose’un eğitimi için okulun en iyi ve en güçlü öğretmenlerinden biri olan Dimitri’nin atanmasıyla Rose’un hayatı değişmeye başlar. Lissa’nın peşindeki karanlık güçler yaklaşırken, Rose ve Dimitri kötülere karşı beraber savaşacak ve imkansız bir aşk yaşamaya başlayacaktır. ‘Açlık Oyunları’ ve ‘Alacakaranlık’ serilerinden sonra Hollywood'a damga vurması beklenen yepyeni bir serinin ilk filmi olan VAMPİR AKADEMİSİ dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı tarafından heyecanla bekleniyor! 35 ülkede bestseller olan 6 kitaplık serinin her bir filmi her sene 14 Şubat Sevgililer Günü’nde tüm dünyada vizyona girecek.
Kataloq: basinodasi
basinodasi -> Azərbaycan və Türkiyə Silahlı Qüvvələri eyni sistemdən və eyni silahlardan istifadə etməlidir”
basinodasi -> Basin bülteni 25 Eylül 2008 garanti koza -akiŞ -corio ortakliğI’nin büYÜk projesi akkoza’nın tanitim ve satiş ofiSİ açıldı…
basinodasi -> Basin bülteni nisan 2015 Kalbinizin verdiği her işareti dikkate alın! Adimda kalp kriZİ rehberi
basinodasi -> Basin bülteni
basinodasi -> AkköK’ten vanli çocuklara güZİn diNÇKÖK İlkokulu akkök Şirketler Grubu’nun 1,5 milyon lira yatırımla yapımına destek verdiği, Van Merkez’de bulunan Güzin Dinçkök İlkokulu tamamlandı.
basinodasi -> Ak-Pa’nın yeni Genel Müdürü Suat Aydın oldu
basinodasi -> Euronewsport Soruları
basinodasi -> Basin bülteni 18 eylüL 2014 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü

Yüklə 3,52 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə