Vilkaviškio salomėjos nėries



Yüklə 249,78 Kb.
səhifə2/3
tarix31.10.2017
ölçüsü249,78 Kb.
1   2   3
Metodikos GRUPĖS

1. Lietuvių kalbos ir literatūros

6. Socialinių mokslų

Šlivinskienė Rima

Šabunkienė Dalė

Buzaitienė Rasa

Baranauskienė Dalia

Ferencienė Angelė

Uldinskienė Dalia

Kriščiūnienė Vaida

Pačkauskaitė – Venckūnienė Virginija

Melnykaitė Gitana

Ivaškevičius Stasys

Lozoraitienė Rita

Šileikienė Dalytė

Domantienė Eglė

Mecuta Algirdas

Svotaitė Jurgita

Kantautienė Svetlana

Mailaitė Janina

Gelgotienė Agnė

2. Anglų ir vokiečių kalbos

Juškauskienė Daina

Plankienė Aldona

Motūzienė Zita

Chmieliauskienė Dalija

7. Meno, sporto, dailės ir technologijų

Janulaitienė Irena

Daugėlaitė Aurelija

Danilaitienė Rasa

Dičpinigaitienė Rūta

Šataitienė Jūratė

Jankienė Sonata

Paškauskienė Enrika

Linkevičienė Edita

Karčiauskienė Erika

Urbutis Alfonsas

Sankauskienė Vytautė

Ripkevičius Dalius

Matjošaitytė Virginija

Kučiauskas Evaldas

Mickaitienė Irena

Panitauskienė Daiva

Lenkienė Irma

Saldukaitis Modestas

Kazlauskienė Jurgita

Kalinauskas Visvaldas

Kemfertaitė Jolita

Bernota Adas

Senkuvienė Vida

Šiukšta Vladas

Miltinienė Irada

Maurienė Irma

4. Rusų kalbos

Lapaitienė Dalia

Berentienė Irina

Jalinskas Valentinas

Bekerytė Eugenija

Urbšytė Laura

Kemežienė Laima

Vaitiekaitienė Danutė

Malevskienė Tatjana

8. Gamtos mokslų

Mikulevičienė Rūta

Miliauskienė Birutė

Dobiliauskienė Liubov

Eidukaitienė Rita

5. Matematikos

Zdancevičius Leonas

Rogovas Kęstutis

Kukienė Alvyra

Bulotienė Nijolė

Špakauskienė Vida

Muliuolienė Ramunė

Tremnerienė Rasa

Piečiukaitienė Valtina

Švenčiūnienė Lina

Povilaitytė-Vizgirdienė Jolanta




Šileikienė Danutė




Urbutienė Birutė




Gaurilčikienė Rūta




Dambrauskienė Laimutė




Kulvinskas Kęstutis




Kasimovienė Vaida




Perliubienė Žydrūnė




Matulevičienė Aušra




Paulikaitienė Ina






XVII.PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS 2009-2010 m.m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Dėstomi dalykai



1

2

3

1.

Juškauskienė Daina

Pradinės klasės

2.

Urbutienė Birutė

Matematika

3.

Mikulevičienė Rūta

Rusų kalba ir literatūra

4.

Matjošaitytė Virginija

Vokiečių k.




5

Danilaitienė Rasa

Anglų k.

6

Kemfertaitė Jolita

Anglų k.

7

Chmieliauskienė Dalija

Anglų k.

8

Kazlauskienė Jurgita

Anglų k.

9

Paškauskienė Enrika

Anglų k.

10

Sankauskienė Vytautė

Anglų k.

11

Lenkienė Irma

Anglų k.

12

Karčiauskienė Erika

Anglų k.

13

Šataitienė Jūratė

Anglų k.

14

Janulaitienė Irena

Anglų k.

15

Senkuvienė Vida

Anglų k.

16

Miltinienė Irada

Anglų k.

17

Mickaitienė Irena

Vokiečių k.

18

Plankienė Aldona

Vokiečių k.

19

Šiukšta Vladas

Dailė, technologijos

20

Lapaitienė Dalia

Dailė

21

Daugėlaitė Aurelija

Muzika

22

Linkevičienė Edita

Muzika

23

Maurienė Irma

Technologijos

24

Dičpinigaitienė Rūta

Technologijos

25

Urbšytė Laura

Technologijos

26

Bernota Adas Jonas

Technologijos

27

Kalinauskas Visvaldas

Technoligijos

28

Vaitiekaitienė Danutė

Technoligijos

29

Evaldas Kučiauskas

Kūno kultūra

30

Saldukaitis Modestas

Kūno kultūra

31

Urbutis Alfonsas

Kūno kultūra

32

Ripkevičius Dalius

Kūno kultūra

33

Panitauskienė Daiva

Kūno kultūra

34

Kasimovienė Vaida

Informatika , informacinės technologijos

35

Matulevičienė Aušra

Informatika , informacinės technologijos

36

Paulikaitienė Ina

Informatika , informacinės technologijos

37

Perlibienė Žydrūnė

Informatika , informacinės technologijos

38

Jankienė Sonata

Choreografija

39

Ivaškevičius Stasys

Geografija

40

Šileikienė Dalytė

Geografija

41

Mecuta Algirdas

Geografija

42

Berentienė Irina

Rusų kalba ir literatūra

43

Kemežienė Laimutė

Rusų kalba ir literatūra

44

Bekerytė Teresė-Eugenija

Rusų kalba ir literatūra

45

Malevskienė Tatjana

Rusų kalba ir literatūra

46

Dobiliauskienė Liubovė

Rusų kalba ir literatūra

47

Ferencienė Angelė

Lietuvių kalba ir literatūra

48

Buzaitienė Rasutė

Lietuvių kalba ir literatūra

49

Šlivinskienė Rima

Lietuvių kalba ir literatūra

50

Melnykaitė Gitana

Lietuvių kalba ir literatūra

51

Domantienė Eglė

Lietuvių kalba ir literatūra

52

Svotaitė Jurgita

Lietuvių kalba ir literatūra

53

Pilkauskienė Agnė

Lietuvių kalba ir literatūra

54

Kriščiūnienė Vaida

Lietuvių kalba ir literatūra

55

Lozoraitienė Rita

Lietuvių kalba ir literatūra

56

Mailaitė Janina

Lietuvių kalba ir literatūra

57

Rogovas Kęstutis

Matematika

58

Šileikienė Danutė

Matematika

59

Muliuolienė Ramunė

Matematika

60

Piečiukaitienė Valtina

Matematika, braižyba

61

Povilaitytė-Vizgirdienė Jolanta

Matematika

62

Bulotienė Nijolė

Matematika

63

Dambrauskienė Laimutė

Matematika

64

Gaurilčikienė Rūta

Matematika

65

Tremnerienė Rasa

Chemija

66

Zdancevičius Leonas

Chemija

67

Kukienė Alvyra

Biologija

68

Miliauskienė Birutė

Biologija

69

Švenčiūnienė Lina

Biologija

70

Špakauskienė Vida

Fizika

71

Eidukaitienė Rita

Fizika

72

Baranauskienė Dalia

Istorija

73

Šabunkienė Dalė

Istorija

74

Uldinskienė Dalia

Istorija

75

Pačkauskaitė – Venckūnienė Virginija

Istorija

76

Kantautienė Svetlana

Etika

77

Gelgotienė Agnė

Etika

78

Motūzienė Zita

Tikyba

79

Aleknavičienė Virginija

Socialinė pedagogė

80

Balsienė Leokadija

Psichologė

81

Šipailienė Daiva

Socialinė pedagogė

82

Ringienė Renata

Specialioji pedagogė

83

Matulaitienė Zita

Bibliotekos vedėja

84

Čibirkienė Jolanta

Bibliotekininkė

85

Kabelkaitė Janina

Kraštotyros būrelio vadovė

86

Jalinskas Valentinas

Civilinė sauga, saugus eismas

Kataloq: vilkas

Yüklə 249,78 Kb.

Dostları ilə paylaş:
1   2   3




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə