Ydll southern Central round: results battersea, Millennium Arena, Sun 19 June 2016



Yüklə 99,86 Kb.
tarix05.09.2018
ölçüsü99,86 Kb.

YDLL Southern Central 2 Round:3 RESULTS

Battersea, Millennium Arena, Sun 19 June 2016



Bu15 100m A Bu15 100m B

1 Kyle Reynolds-Warmington BGV 11.26 1 Malakai Hyman HGT 11.91

2 Tyreece Rankin HGT 12.08 2 Nicholas Hamilton BGV 11.94

3 Reece Edwards-Lane THM 12.20 CR 3 Robbie Marlow HPX 12.31

4 Kareem Waithe CHK 12.22 4 Amen Eguavoen CHK 12.37

5 Miles Edwards VPH 12.28 5 Eddie Preeious Imarayiosa THM 12.79 PB

6 Jake Hodder DTF 12.76 6 Sonny Bunker VPH 15.35

7 James Allen HPX 13.59

Bu15 200m A Bu15 200m B

1 Jak Mensah THM 23.98 1 Kyle Reynolds-Warmington BGV 22.75

2 Malachi HGT 24.28 2 Dennis Skelton CHK 24.55

3 Inza Dosso BGV 24.55 3 Reece Edwards-Lane THM 24.85 PB

4 Shekinah Reid CHK 24.56 4 Thomas Denyer-Vickers DTF 26.77

5 Jake Hodder DTF 25.54 5 Lucas Berr VPH 28.30

6 Robbie Marlow HPX 27.04

7 Benjy Bream VPH 28.15

Bu15 300m A Bu15 300m B

1 Hamse Ahmed VPH 39.37 1 Oluwasubomi Bello VPH 39.90

2 Nicholas Hamilton BGV 39.58 2 Nick Stephenson BGV 40.58

3 Thomas Denyer-Vickers DTF 41.36 3 Daniel Westray CHK 42.54



4 Paulo Belchior THM 42.11 4 Aidan Aherne THM 43.35

5 Myles Duffus CHK 42.83 5 Oliver Burgess DTF 46.41

6 Alex Stapleton HPX 48.58

Bu15 800m A Bu15 800m B

1 Theodore Elwes HGT 2.10.92 1 Alex Stapleton HPX 2.14.79



2 Aidan Aherne THM 2.11.02 CR 2 Oliver Haddad HGT 2.16.34

3 Joe Smith HPX 2.12.96 3 Oliver Burgess DTF 2.24.33

4 Hamse Ahmed VPH 2.18.88 4 Lucas Berr VPH 2.26.34

5 Ben McNally DTF 2.23.62 5 Jakub Karas BGV 2.44.23

6 Samuel Monaco CHK 2.28.16 6 Antonay Thomas CHK 2.51.84

7 Samson Meoryi BGV 2.34.33



Bu15 1500m A Bu15 1500m B

1 Matthew Francis CHK 4.31.67 1 Thomas Hughes HPX 5.05.00

2 Luca Minale VPH 4.44.00 2 Daniel Westray CHK 5.17.12

3 Bryce Breen HPX 4.51.08 3 Joseph Reynolds VPH 5.20.80

4 Cameron Sharp DTF 4.51.40 4 Lewis Selwyn LHS 5.32.60

5 Rayan Bessadi LHS 5.12.34



6 Joe Osborne THM 5.15.00

Bu15 80mH A Bu15 80mH B

1 Jak Mensah THM 12.62 1 Renel Whittingham VPH 15.59

2 Tom Goodeve HPX 12.72

3 Oluwasubomi Bello VPH 13.07

4 Amen Eguavoen CHK 14.03



Bu15 Discus Throw A Bu15 Discus Throw B

1 Elijah Smith VPH 32.08 1 Tashan Smith-Harley VPH 32.06

2 Rayon Edwards BGV 25.96 2 Antonay Thomas CHK 15.37

3 Samuel Hunt CHK 23.42 3 Bryce Breen HPX 13.00

4 Guy Yashiv HGT 21.44 4 Samson Meoryi BGV 11.57

5 Oliver Burgess DTF 16.79

6 Alex Stapleton HPX 14.13

Bu15 Hammer Throw A Bu15 Hammer Throw B

1 Tashan Smith-Harley VPH 26.73 1 Imari Francis VPH 22.92

2 Samuel Hunt CHK 20.04 2 Antonay Thomas CHK 9.50



Bu15 Javelin Throw A Bu15 Javelin Throw B

1 Eddie Brown CHK 38.55 1 Christian Hooper CHK 35.72

2 Tom Goodeve HPX 27.56 2 Thomas Hughes HPX 26.32

3 Keo Kersting-Herbert VPH 26.52 3 Patrick Kyle HGT 23.66

4 Luca Weinbrecht HGT 26.02 4 Renel Whittingham VPH 17.59

5 Jake Hodder DTF 18.67

6 Max Eastwood BGV 0.00

Bu15 Shot Putt A Bu15 Shot Putt B

1 Rayon Edwards BGV 10.12 1 Elijah Smith VPH 9.31

2 Tashan Smith-Harley VPH 10.01 2 Guy Yashiv HGT 8.80

3 Malakai Hyman HGT 9.54 3 Myles Duffus CHK 7.80

4 Kareem Waithe CHK 9.12 4 Thomas Hughes HPX 6.53

5 Robbie Marlow HPX 7.23 5 Cameron Sharp DTF 3.98

6 Thomas Denyer-Vickers DTF 6.20

Bu15 Long Jump A Bu15 Long Jump B

1 Kyle Reynolds-Warmington BGV 5.49 1 Nick Stephenson BGV 5.23

2 Oluwasubomi Bello VPH 5.14 2 Hamse Ahmed VPH 4.77

3 James Allen HPX 4.33 3 Eddie Brown CHK 3.89

4 Rocco Lofinmakin-Dutta LHS 4.32 4 Callum Burr HPX 3.57

5 Dennis Skelton CHK 3.95



Bu15 High Jump A Bu15 High Jump B

1 Miles Edwards VPH 1.50 1 James Allen HPX 1.40

2=Ben McNally DTF 1.45 2 Renel Whittingham VPH 1.35

2=Tomer Yashiv HGT 1.45 3 Amen Eguavoen CHK 0.00

4 Tom Goodeve HPX 1.45 4 Jakub Karas BGV 0.00

5 Rocco Lofinmakin-Dutta LHS 1.40

6=Myles Duffus CHK 1.25

6=Max Eastwood BGV 1.25



Bu15 Pole Vault A Bu15 Pole Vault B

1 Bryce Breen HPX 2.95 1 Sam Baker CHK 2.50

2 Alfie Gilby CHK 2.60

Bu13 100m A Bu13 100m B

1 Jon Awuah THM 12.87 PB 1 Richard Chinedu CHK 14.02

2 Luke Christie CHK 13.78 2 Sami Baruah DTF 14.64

3 Shlomo Levy HGT 13.99 3 Louis Hollis HGT 14.68

4 Etienne Munday LHS 14.85 4 Callum Johnson THM 14.95 PB

5 Aaron Mitchell BGV 14.92 5 Brodie Bunker VPH 15.47

6 Ben Martin DTF 15.49 6 Arthur Reed LHS 16.78

7 Nahom Hagos VPH 16.07 7 Andrew McCann HPX 17.08

8 Hugo Creasey HPX 16.45 8 Hugo Dyson BGV 17.68



Bu13 200m A Bu13 200m B

1 Jon Awuah THM 26.07 PB 1 Richard Chinedu CHK 29.13

2 Luke Christie CHK 27.69 2 Elie Cryre THM 30.65

3 Jayden Kuyinu DTF 28.15 3 Coleman Miles HGT 30.74

4 Lucas Porter HGT 29.36 4 Joshua Cockernay DTF 31.86

5 Olli Sapsford VPH 31.00 5 Nahom Hagos VPH 32.52

6 Kai Jeremiah LHS 31.41

7 Finlay Isted HPX 34.56

8 Aaron Mitchell BGV 36.64



Bu13 800m A Bu13 800m B

1 Finn O'Sullivan VPH 2.26.89 1 Olli Sapsford VPH 2.41.10

2 Arthur Reed LHS 2.27.38 2 Kamau Henry CHK 2.41.35

3 Daniel Gill HPX 2.27.74 3 Thomas Archer LHS 2.44.27

4 Ethan Fiore CHK 2.30.36 4 Hugo Creasey HPX 2.47.89

5 Henry Shippey BGV 2.38.82

6 Manny Pigney HGT 2.42.09

7 Dylan Sidhu THM 2.50.11 PB

Bu13 1500m A Bu13 1500m B

1 Alex Macheath CHK 4.54.57 1 Laurence Bethell VPH 5.20.52

2 Ezra Banks-Baddiel HGT 4.59.73 2 Finlay Sleeman HGT 5.20.82

3 Archie Erratt VPH 5.19.04 3 Christian Hooper CHK 5.47.03

4 Joseph Beckett LHS 5.20.82 4 Kit Naylor LHS 5.51.75

5 Miles Brierley DTF 5.29.67



Bu13 75mH A Bu13 75mH B

1 Jon Awuah THM 13.05 1 Callum Johnson THM 16.14

2 Coleman Miles HGT 15.19 2 Franklin Griffiths HGT 16.55

3 Bill Steel LHS 15.42 3 Shay Brown VPH 16.58

4 Reuben Chandler CHK 16.50 4 Kamau Henry CHK 17.56

5 Nahom Hagos VPH 16.51

Bu13 Javelin Throw A Bu13 Javelin Throw B

1 Alex Macheath CHK 24.06 1 Nico Marino CHK 18.31

2 Bill Steel LHS 23.31 2 Ben Martin DTF 14.23

3 Daniel Gill HPX 18.69 3 Coleman Miles HGT 10.39

4 Lucas Porter HGT 15.33 4 Ruairi McGonagle LHS 9.00

5 Sami Baruah DTF 14.68 5 William Hughes HPX 7.43



Bu13 Shot Putt A Bu13 Shot Putt B

1 Bill Steel LHS 8.94 1 Shay Brown VPH 5.38

2 Finlay Isted HPX 6.82 2 Daniel Gill HPX 5.18

3 Mathew Kosgei VPH 6.01 3 Nico Marino CHK 5.17

4 Kamau Henry CHK 5.68 4 Kit Naylor LHS 4.08

5 Franklin Griffiths HGT 4.90

6 Joshua Cockernay DTF 4.86

Bu13 Long Jump A Bu13 Long Jump B

1 Jayden Kuyinu DTF 4.52 1 Callum Johnson THM 3.98



2 Jon Awuah THM 4.32 2 Lucas Porter HGT 3.87

3 Shlomo Levy HGT 4.30 3 Ben Martin DTF 3.74

4 Cameron Macheath CHK 3.99 4 Ethan Fiore CHK 3.57

5 Kit Naylor LHS 3.98 5 Shakur McDonald VPH 3.48

6 Hugo Creasey HPX 3.62 6 Andrew McCann HPX 3.27

7 Shay Brown VPH 3.62 7 Aaron Mitchell BGV 2.84

8 Henry Shippey BGV 3.44

Bu13 High Jump A Bu13 High Jump B

1 Etienne Munday LHS 1.38 1 Ruairi McGonagle LHS 1.25

2 Joshua Cockernay DTF 1.20 2 Shakur McDonald VPH 1.20

3 Finn O'Sullivan VPH 1.20 3 Sami Baruah DTF 1.20

4=Shlomo Levy HGT 1.15 4=Louis Hollis HGT 1.10

4=William Hughes HPX 1.15 4=Fin Isted HPX 1.10

6 Cameron Macheath CHK 1.15

Gu15 100m A Gu15 100m B

1 Nayanna Dubarry-Gay VPH 12.3 1 Kiah Dubarry-Gay VPH 12.70

2 Shania Umah HGT 12.4 2 Sarah Pedro THM 13.67 PB

3 Osayi Egharevba BGV 13.6 3 Jamaica Williams CHK 13.72

4 Sofia Podesta CHK 13.7 4 Angela Brown BGV 13.75

5 Daisey Creasey HPX 13.8 5 Katie Nyarko HGT 14.36



6 Kelisha Johnson THM 13.9 6 Rosie Day HPX 14.47

7 Sharna Elliot DTF 14.1 7 Megan Croombridge DTF 14.77



Gu15 200m A Gu15 200m B

1 Kiah Dubarry-Gay VPH 25.18 1 Nayanna Dubarry-Gay VPH 26.03

2 Shiann Brock-Walters CHK 25.73 2 Esther Jackson CHK 27.13

3 Chanelle Cole DTF 27.72 3 Marie Alaphilipe HGT 28.13



4 Cedelle Agyei-Kyem THM 28.00 CR 4 Sara Getter BGV 29.01

5 Rosie Day HPX 28.63 5 Sharna Elliot DTF 29.33

6 Katie Nyarko HGT 29.36

7 Sienna Smith Carrol BGV 29.43



Gu15 300m A Gu15 300m B

1 Chanelle Cole DTF 43.90 1 Ayanna Henry CHK 45.43

2 Renay Thomas CHK 45.29 2 La'shay Marcel-Dilaver VPH 47.69

3 Tayla Ady-Yeboah VPH 45.98



4 Isabel Rodgers THM 48.37 PB

5 Aimee McCann HPX 52.18



Gu15 800m A Gu15 800m B

1 Felix Waters VPH 2.26.94 1 Betty Hughes VPH 2.36.24

2 Emma Williets HGT 2.28.33 2 Rosie Day HPX 2.36.93

3 Freya Stapleton HPX 2.30.53 3 Isabella Haddad HGT 2.43.22



4 Isabel Rodgers THM 2.38.30 PB

5 Lana Seabrook CHK 3.01.69



Gu15 1500m A Gu15 1500m B

1 Grace Miller VPH 5.15.67 1 Hannah Long VPH 6.09.13

2 Bethany Panton DTF 5.23.44

3 Ella Hartley HGT 5.27.84

4 Hannah Hopper CHK 6.39.44

Gu15 75mH A Gu15 75mH B

1 Daisey Creasey HPX 13.17 1 Elizabeth Mitchell BGV 13.63

2 Jamaica Williams CHK 13.19 2 Felix Waters VPH 14.97

3 Katie Nyarko HGT 13.35 3 Railynn Saint-Alby-hyenne CHK 18.29



4 Kelisha Johnson THM 13.39

5 Gigi Berchem BGV 14.90

6 Betty Hughes VPH 15.41

Gu15 Discus Throw A Gu15 Discus Throw B

1 Precious Hamilton VPH 27.89 1 Shona Oliver CHK 14.15

2 Nana Gyeda CHK 21.39 2 Miah Obichere VPH 10.78

3 Kamila Tarantowicz THM 14.69 3 Isanne Savelkoul BGV 9.36

4 Elizabeth Mitchell BGV 12.89

5 Aimee McCann HPX 12.27



Gu15 Hammer Throw A Gu15 Hammer Throw B

1 Nana Gyeda CHK 25.68 1 Chardonnay Claridge VPH 21.38

2 Precious Hamilton VPH 24.42 2 Shiann Brock-Walters CHK 14.77

3 Charlotte Crockford DTF 22.35

4 Kamila Tarantowicz THM 18.97

5 Olivia Crawley HPX 15.89



Gu15 Javelin Throw A Gu15 Javelin Throw B

1 Christabel Admiraal BGV 26.37 1 Amelia Pilot BGV 18.02

2 Emma Williets HGT 24.99 2 Florence Mace HGT 11.50

3 Megan Croombridge DTF 13.79 3 Aliyah Robinson VPH 5.39

4 Freya Stapleton HPX 11.69

5 Betty Hughes VPH 8.87

6 Hannah Hopper CHK 7.35

Gu15 Shot Putt A Gu15 Shot Putt B

1 Nana Gyeda CHK 10.75 1 Shiann Brock-Walters CHK 8.98

2 Precious Hamilton VPH 9.79 2 Tayla Ady-Yeboah VPH 5.51

3 Shania Umah HGT 8.70 3 Mathilde Zarzavatdjian BGV 5.06

4 Christabel Admiraal BGV 7.41 4 Ella Pentland HPX 5.05

5 Kamila Tarantowicz THM 7.34

6 Julianna Glinkowska HPX 6.76

Gu15 Long Jump A Gu15 Long Jump B

1 Angela Brown BGV 4.62 1 Daisey Creasey HPX 4.17

2 Marie Alaphilipe HGT 4.58 2 Charlotte Crockford DTF 4.16

3 Megan Croombridge DTF 4.48 3 Renay Thomas CHK 4.16

4 Ayanna Henry CHK 4.39 4 Tayla Ady-Yeboah VPH 4.05

5 Julianna Glinkowska HPX 4.28 5 Isabel Rodgers THM 3.87

6 Kelisha Johnson THM 4.22 6 Gigi Berchem BGV 3.63

7 Aliyah Robinson VPH 4.22 7 Florence Mace HGT 3.35



Gu15 High Jump A Gu15 High Jump B

1 Jamaica Williams CHK 1.50 1 Ayanna Henry CHK 1.50

2 Chanelle Cole DTF 1.35 2 Felix Waters VPH 1.30

3 Marie Alaphilipe HGT 1.35 3 Kabeerat Odenkunle THM 1.30

4 Aliyah Robinson VPH 1.35 4 Amelia Pilot BGV 1.25

5 Helena Williams BGV 1.30 5 Florence Mace HGT 0.00



6 Kelisha Johnson THM 1.30

Gu13 75m A Gu13 75m B

1 Jeslyn Agyei-Kyem THM 10.39 1 Tyra Khambai-Annan THM 10.04

2 Toluwalase Osiyemi CHK 11.17 2 Cleo Agyepong CHK 11.50

3 Maia Taylor Winter HGT 11.42 3 Rose Garrett LHS 11.55

4 Tallulah May DTF 11.72 4 Carolina Abdo BGV 11.64

5 Ruby Naughton VPH 11.73 5 Olivia Crawley HPX 12.14

6 Celeste Lemoine LHS 12.05 6 Sade Fajuke VPH 12.54

7 Mollie Alligan HPX 12.11 7 Lauren Bowen DTF 12.56

8 Chaiyla Norville BGV 13.81



Gu13 150m A Gu13 150m B

1 Jeslyn Agyei-Kyem THM 20.47 1 Sophia Sood THM 20.80

2 Amelia Bates DTF 22.25 2 Sade Fajuke VPH 22.38

3 Evie Doe VPH 22.96 3 Anoushka Tavares BGV 22.42

4 Celeste Lemoine LHS 23.54 4 Charlotte Waters DTF 23.72

5 Nikita Reinhardt HGT 23.96 5 Ruby Buck HPX 24.39

6 Juliette Michot BGV 24.14 6 Mable Savage HGT 24.44

7 Elizabeth Zebo CHK 24.34

8 Cameron Hutchins HPX 25.33



Gu13 800m A Gu13 800m B

1 Naomi Toft BGV 2.24.13 1 Valentina Sharpe VPH 2.39.91

2 Evie Doe VPH 2.38.41 2 Rose Garrett LHS 2.42.38

3 Mathilde Heath LHS 2.44.34 3 Bianca Le Vu HGT 2.46.89

4 Amelia Bates DTF 2.46.66 4 Ruby Buck HPX 2.59.74

5 Florence Haddad HGT 2.50.96 5 Emilia Pigott CHK 3.01.21



6 Diana Enyenihi THM 2.55.18 6 Anoushka Tavares BGV 3.01.70

7 Lia Finn CHK 2.56.24 7 Molly Dovey DTF 3.03.73

8 Zarah Bastide HPX 2.58.93

Gu13 1200m A Gu13 1200m B

1 Ellen Donald HGT 4.04.48 1 Maddy Abbott VPH 4.21.88

2 Mimi Takahashi BGV 4.04.61 2 Emily Page DTF 4.26.97

3 Rachel Bradley DTF 4.12.98

4 Imogen Scott-Gall VPH 4.17.30

5 Niamh Kelly HPX 4.26.46



6 Jessica Holmes THM 4.38.60

Gu13 70mH A Gu13 70mH B

1 Clara Mee HGT 11.92 1 Jessica Thomas THM 14.17

2 Asmara Griffiths CHK 12.90 2 Mollie Alligan HPX 14.39

3 Diana Enyenihi THM 14.20 3 Tallulah May DTF 14.54

4 Evie Doe VPH 15.72 4 Elizabeth Zebo CHK 14.94

5 Martha Steel LHS 15.82 5 Maia Taylor Winter HGT 16.04

6 Lauren Bowen DTF 16.08 6 Sade Fajuke VPH 16.63

7 Ruby Buck HPX 16.52

Gu13 Javelin Throw A Gu13 Javelin Throw B

1 Aisha Marichie HGT 18.51 1 Habtam Whyte-Coronado HGT 13.41

2 Lauren Bowen DTF 16.58 2 Zarah Bastide HPX 11.86

3 Kathryn Rollins HPX 15.76 3 Maddy Abbott VPH 7.18

4 Fabienne Weston LHS 12.86 4 Rachel Bradley DTF 7.17

5 Imogen Scott-Gall VPH 11.84 5 Celeste Lemoine LHS 7.03



6 Jessica Holmes THM 7.73

Gu13 Shot Putt A Gu13 Shot Putt B

1 Jeslyn Agyei-Kyem THM 6.89 1 Maddy Abbott VPH 4.97

2 Valentina Sharpe VPH 6.29 2 Emily Page DTF 4.69

3 Aisha Marichie HGT 5.91 3 Tyra Khambai-Annan THM 4.57

4 Fabienne Weston LHS 5.80 4 Habtam Whyte-Coronado HGT 4.56

5 Olivia Crawley HPX 5.66 5 Martha Steel LHS 4.09

6 Charlotte Waters DTF 5.11 6 Chaiyla Norville BGV 3.72

7 Juliette Michot BGV 4.39 7 Cameron Hutchins HPX 3.52

Gu13 Long Jump A Gu13 Long Jump B

1 Asmara Griffiths CHK 4.16 1 Toluwalase Osiyemi CHK 4.02



2 Diana Enyenihi THM 3.90 2 Aisha Marichie HGT 3.53

3 Anoushka Tavares BGV 3.73 3 Niamh Kelly HPX 3.31

4 Mollie Alligan HPX 3.71 4 Martha Steel LHS 3.23

5 Leni-Mae Galvin HGT 3.68 5 Krista Kravela BGV 3.18

6 Mathilde Heath LHS 3.49 6 Nancy Scott-Gall VPH 2.81

7 Tallulah May DTF 3.42 7 Emily Adamson DTF 2.23

8 Imogen Scott-Gall VPH 3.35 8 Sophia Sood THM 0.00

Gu13 High Jump A Gu13 High Jump B

1 Clara Mee HGT 1.38 1 Niamh Kelly HPX 1.15

2=Charlotte Waters DTF 1.20 2 Jessica Holmes THM 1.10

2=Jessica Thomas THM 1.20 3=Rachel Bradley DTF 1.05

4 Rose Garrett LHS 1.20 3=Nikita Reinhardt HGT 1.05

5 Kathryn Rollins HPX 1.15 5 Fabienne Weston LHS 1.05

Gu13 4x100m

1 THM 54.40 1 Diana Enyenihi 2 Sophia Sood

3 Jeslyn Agyei-Kyem 4 Tyra Khambai-Annan

2 VPH 1.00.89 1 Tiarnay Brown 2 Vanessa Nduwayo

3 Turkiya Morris 4 Ama Awura

3 CHK 1.01.62 1 Elizabeth Zebo 2 Lia Finn

3 Cleo Agyepong 4 Toluwalase Osiyemi

4 HGT 1.02.04 1 Maia Taylor Winter 2 Leni-Mae Galvin

3 Mable Savage 4 Nikita Reinhardt

5 HPX 1.02.65 1 Olivia Crawley 2 Kathryn Rollins

3 Niamh Kelly 4 Zarah Bastide

6 DTF 1.03.01 1 Lauren Bowen 2 Emily Adamson

3 Emily Page 4 Amelia Bates

7 BGV 1.06.83 1 Anoushka Tavares 2 Gina Larsen

3 Chaiyla Norville 4 Mimi Takahashi

8 LHS 1.07.03 1 Lauren Knight 2 Celeste Lemoine

3 Martha Steel 4 Rose Garrett

Gu15 4x100m

1 VPH 51.62 1 Nayanna Dubarry-Gay 2 Kiah Dubarry-Gay

3 Precious Hamilton 4 Bailey Obolanie

2 CHK 52.88 1 Renay Thomas 2 Sofia Podesta

3 Jamaica Williams 4 Shiann Brock-Walters

3 THM 53.81 1 Cedelle Agyei-Kyem 2 Kabeerat Odenkunle

3 Sarah Pedro 4 Kelisha Johnson

4 BGV 55.74 1 Isanne Savelkoul 2 Sara Getter

3 Amelia Pilot 4 Sienna Smith Carrol

5 DTF 55.83 1 Chanelle Cole 2 Sharna Elliot

3 Megan Croombridge 4 Charlotte Crockford

6 HGT 55.91 1 Florence Mace 2 Katie Nyarko

3 Marie Alaphilipe 4 Shania Umah

7 HPX 56.41 1 Julianna Glinkowska 2 Daisey Creasey

3 Ella Pentland 4 Aimee McCann

Bu13 4x100m

1 CHK 56.41 1 Dwayne Aderinka 2 Richard Chinedu

3 Luke Christie 4 Cameron Macheath

2 THM 57.38 1 Jon Awuah 2 Dylan Sidhu

3 Callum Johnson 4 Verrel Charles

3 DTF 57.39 1 Ben Martin 2 Joshua Cockernay

3 Jayden Kuyinu 4 Sami Baruah

4 HGT 57.75 1 Coleman Miles 2 Lucas Porter

3 Shlomo Levy 4 Adoni Umah

5 HPX 58.72 1 Daniel Gill 2 Finlay Isted

3 Hugo Creasey 4 William Hughes

6 VPH 1.01.85 1 Nahom Hagos 2 Arayo Latorre-Cruz

3 Shakur McDonald 4 Shay Brown

7 LHS 1.02.35 1 Etienne Munday 2 Bill Steel

3 Arthur Reed 4 Ruairi McGonagle

Bu15 4x100m

1 BGV 46.15 1 Kweku Siaw 2 Inza Dosso

3 Nicholas Hamilton 4 Kyle Reynolds-Warmington

2 CHK 48.41 1 Johnel Simpson 2 Kareem Waithe

3 Dennis Skelton 4 Amen Eguavoen

3 THM 48.53 1 Jak Mensah 2 Paulo Belchior

3 Eddie Preeious Imarayiosa 4 Reece Edwards-Lane

4 HPX 52.80 1 Tom Goodeve 2 James Allen

3 Bryce Breen 4 Robbie Marlow

5 DTF 55.11 1 Jake Hodder 2 Cameron Sharp

3 Thomas Denyer-Vickers 4 Oliver Burgess

6 LHS 58.15 1 Omario Neunie 2 Rocco Lofinmakin-Dutta

3 Rayan Bessadi 4 Jake Evans

7 VPH DQ



Gu15 4x300m

1 VPH 3.04.21 1 Felix Waters 2 Betty Hughes

3 Kiah Dubarry-Gay 4 Aliyah Robinson

2 CHK 3.05.48 1 Sofia Podesta 2 Ayanna Henry

3 Renay Thomas 4 Esther Jackson

3 BGV 3.27.84 1 Isanne Savelkoul 2 Justine Amic

3 Dauphine Rolin 4 Marie Michot

4 THM DQ

Bu15 4x300m

1 THM 2.49.44 1 Paulo Belchior 2 Reece Edwards Lane

3 Jak Mensah 4 Eddie Preeious Imarayiosa

2 CHK 2.54.35 1 2

3 4

3 BGV 3.03.07 1 Nick Stephenson 2 Samson Meoryi



3 Javarne Gordon-Brown 4 Max Eastwood

4 VPH 3.08.56 1 Luca Minale 2 Oluwasubomi Bello

3 Zac Bini 4 Joseph Reynolds

Event Lge

1 Victoria PH & Tower H AC 634 8

2 Cambridge Harriers (Kent) 590.5 7

3 Highgate Harriers 436 6

4 Herts Phoenix AC 415 5



5 Team Hounslow AC 384.5 4

6 Dartford Harriers & AC 364.5 3

7 Belgrave Harriers 350.5 2

8 London Heathside 224 1



NS Bu15 800m NS Gu13 75m race 1

1 Mohammed Nour BGV 2.17.28 1 Sophie Sood THM 10.47

2 2.20.43 2 Kacey Walters CHK 11.80

3 William Hughes HPX 2.28.60 3 Zarah Bastide HPX 12.00

4 Babak Ibbetson BGV 2.38.57 4 Gina Larsen BGV 12.23

5 Ruby Naughton VPH 2.44.47 5 Aisha Mariche HIG 12.44

6 Sade Fajuke VPH 2.49.63 6 Habtam Whyte-Coronado HIG 12.71

7 Thomas Carbin CHK 2.50.43

8 Dauphine Rosin BGV 2.51.73

9 Franklin Griffiths HGT 2.52.41

10 Nikita Reinhardt HGT 2.53.19

11 Nancy Scott-Fall VPH 2.56.48

12 Kathryn Rollins HPX 2.58.58

13 Lara Mannes BGV 3.04.58

14 Aimmee McCann HPX 3.11.47

15 Alma Harrison VPH 3.17.04



NS Gu13 75m race 2 NS Gu15 100m race 1

1 Jessica Thomas THM 11.66 1 Julianna Glinkowska HPX 13.59

2 Mable Savage HGT 11.86 2 13.78

3 Maia Taylor-Winter HGT 12.09 3 Ella Pentland HPX 14.16

4 Emily Adamson DTF 12.29 4 Helen Williams BGV 14.63

5 Cameron Hutchins HPX 12.41 5 Miami Phillips-FaircloughBGV 15.18

6 Edith Steel BGV 14.00 6 Hannah Long VPH 17.20



NS Bu15 100m race 1 NS Bu15 100m race 2

1 Adoni Umah HGT 15.16 1 Cambridge CHK 11.98

2 Dwayne Adeyinka CHK 15.26 2 Johnel Simpson CHK 12.42

3 Thomas Carbin CHK 15.94 3 Rayon Edwards BGV 12.64



4 Verrel Charles THM 15.98 4 Javarne Gordon-Brown BGV 12.64

5 Jerome Eden BGV 16.25 5 Axel Marinho BGV 13.42

Yüklə 99,86 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə