Basın Bülteni / 25 Nisan 2017 alişveriŞ ve eğlencenin akdeniZ’deki en büYÜK, en yeni adresi mall of antalya 28 Nİsan’da açiliyor

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 15.16 Kb.
tarix05.12.2017
ölçüsü15.16 Kb.
Basın Bülteni / 25 Nisan 2017

ALIŞVERİŞ VE EĞLENCENİN

AKDENİZ’DEKİ EN BÜYÜK, EN YENİ ADRESİ

MALL OF ANTALYA 28 NİSAN’DA AÇILIYOR

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 100 milyon Dolar’lık yatırımla hayata geçirilen Mall of Antalya 28 Nisan’da kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun; “Bölgenin en çok tercih edilen outleti Deepo ile birlikte Mall of Antalya, Akdeniz’in en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor. Deepo Outlet ve sezon ürünlerinin satışının yapılacağı Mall of Antalya, perakende sektörüne de yeni bir konsept kazandırıyor. Ortak eğlence ve sosyal alanları ile her iki avm verimli bir sinerji oluşturacak. Yılık ziyaretçi sayımızı 12 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi.

Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet’in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya kapılarını 28 Nisan, Cuma günü açıyor. Yapımına 2016 yılı başında başlanan 131.000 m2 inşaat alanına sahip Mall of Antalya, Deepo Outlet ile birlikte 71.000 m2 kiralanabilir alanı ve toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturacak.

Mall of Antalya’nın açılışı nedeni ile bir basın toplantısı düzenleyen Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun; “Mall of Antalya ile Akdeniz Bölgesi’ndeki iddiamızı daha da güçlendiriyoruz” dedi. Torun; “Tarihi, doğası, güneşi ve denizinin yanı sıra dev projeleri ve alt yapı çalışmaları ile dünyaca ünlü bir marka şehir olma konusunda emin adımlarla ilerleyen Antalya için Mall of Antalya ile yeni bir cazibe merkezi oluşturmayı amaçlıyoruz. Mall of Antalya, Deepo Outlet ile birlikte Antalya’nın gelişimine, sosyal ve kültürel dönüşümüne de öncülük edecek” dedi.

Mall of Antalya ile perakende sektörün için de bir ilki hayata geçirdiklerini belirten Aziz Torun, “Yıllık 5.5 milyon ziyaretçi sayısı ile Akdeniz’in en çok tercih edilen outlet’i Deepo ile birlikte Mall of Antalya, yeni bir değer oluşturuyor. Deepo, outlet ürünlerin satışını yaparken, Mall of Antalya’da sezon ürünleri satılacak. Ortak eğlence ve sosyal alanları ile her iki avm verimli bir sinerji oluşturacak. Bu konsept Türkiye’de ilk kez Antalya’da hayata geçiriliyor. Başarılı sonuçları olacağını şimdiden görebiliyoruz” dedi. Torun, “100 milyon Dolar yatırım ile hayata geçirilen Mall of Antalya ile 1600 kişiye, özellikle de genç ve kadın ağırlıklı bir nüfusa yeni iş imkânı sağlamış oluyoruz. Yıllık ziyaretçi hedefimizi de 12 milyona yükseltiyoruz” dedi. Aziz Torun, “Mall of Antalya, alışverişin yanı sıra kültür, sanat ve eğlencenin de Akdeniz’deki en yeni ve modern adresi olacak” ifadesini kullandı.Mall of Antalya; Akdeniz Bölgesi için yeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi

Mall of Antalya, yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapan 144 mağazası, 4000 m2’lik yeme içme alanı ve 1600 m2 ile Antalya’nın en büyük kapalı çocuk oyun alanına ev sahipliği yapıyor. Yatay ve iki katlı mimarisi, ferah koridorlarının yanı sıra modern bir dekorasyona sahip geniş food hall alanı ile beğeni toplayan Mall of Antalya, ziyaretçilerine farklı lezzetleri bir arada sunuyor.

3.000 araçlık otopark kapasitesine sahip alışveriş kompleksine, şehrin farklı yerlerinden ziyaretçiler otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşabiliyor. Proje kapsamında Torunlar GYO tarafından 11 Bin TL ek yatırımla Mall of Antalya alt geçidi inşa edildi. Alt geçit sayesinde Antalya şehir merkezinden gelenler kolaylıkla AVM otoparkına girebilecek, çıkışta ise hem Alanya hem Antalya şehir merkezi yönüne direkt ulaşım sağlayabilecek.

İlkler ve en’ler Mall of Antalya’da buluşuyor

Antalya’nın en büyük H&M, LCW ve De Facto mağazaları Mall of Antalya’da bir araya geliyor. Spor tutkunlarını buluşturan Under Armour markası ve outdoor spor tutkunlarına hitap eden ürünleri ile beğenilen SPX Mega Store ise Antalya’daki ilk mağazasını Mall of Antalya’da açıyor. Çocukları dünyaca ünlü eğitici oyuncaklar ile buluşturan Adore Oyuncak da Antalya’daki ilk mağazasını en yeni konsepti ile Mall of Antalya’da açacak.Antalya’nın en büyük sinema kompleksinde “ultimate” sinema deneyimi

Mall of Antalya Cinetech Sinemaları ise 2200 kişi kapasiteli, 11 salonu ile Akdeniz’in en büyük sinema kompleksini oluşturuyor. Mall of Antalya Cinetech Sinemaları Türkiye’nin en büyük sinema perdelerinden birine de ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en büyük projeksiyon üreticisi BARCO ile özel işbirliği yapılarak geliştirilen Mall of Antalya Cinetech Ultimate Salonu, 14 metre yüksekliğe ve 4K çözünürlüklü 68.000 lümen ışık çıkışına sahip sinema perdesinde ile izleyicilere eşsiz bir film deneyimi yaşatacak. Tüm salonlarda kullanılan Dolby Atmos 360 derece ses teknolojisi ise tavandan sesi kademeli olarak ileten hoparlörleri sayesinde izleyenlere adeta kendilerini filmin içinde hissettiriyor.Anadolu Ateşi Dans Okulu ve MOA Çocuk Sahnesi Mall of Antalya’da

Türkiye’nin uluslararası üne sahip dans grubu Anadolu Ateşi, Antalya’daki ilk dans okulunu Mall of Antalya’da açmaya hazırlanıyor. Mall of Antalya ve Anadolu Ateşi işbirliğinde hayata geçirilen dans okulunda 4- 16 yaş arasındaki çocuklara ve gençlere Anadolu ve dünya dansları öğretilecek. Anadolu Ateşi Dans Okulu’nda yetişen dansçılar, ileriki yaşlarında Anadolu Ateşi’nin profesyonel dansçısı olma şansı yakalayıp, dünya sahnesinde dans etme imkânı da bulabilecek.

Kültür ve sanatın yeni adresi olmaya hazırlanan Mall of Antalya, yapımı devam eden MOA Çocuk Sahne’si ile çocuk oyunlarını yeni sezondan itibaren minik tiyatro severler ile buluşturacak.

Antalya’nın en büyük kapalı çocuk oyun alanı

Mall of Antalya’da 1.600 m2’lik kapalı eğlence alanı ile eğlencenin de en yeni adresi olacak. Günümüz çocuklarının eğlence ve oyun anlayışına farklı bir bakış açısı getiren OPS Play Kids’in yer aldığı oyun ve eğlence alanında değişik yaş grupları keyifli ve nitelikli zaman geçirebilecek. Antalya’nın en büyük kapalı oyun alanı olma özelliğini taşıyan eğlence alanına aileler çocuklarını güvenle emanet edip, alışveriş yapabilecek.Murat Boz 12 Mayıs’ta Mall of Antalya açılış konserinde hayranları ile buluşuyor

28 Nisan Cuma günü saat 10.00’da kapılarını ziyaretçilerine açacak Mall of Antalya’da açılış etkinlikleri kapsamında gösteri grupları, özel showlar, konserler ve dans gösterileri sahne alacak. Düzenlenecek etkinliklerde Rusya, Ukrayna, Moğolistan, Arjantin ve Meksika’dan gelen canlı müzik ve performans grupları, Mall of Antalya ziyaretçilerine keyifli anlar yaşayacak.

Mall of Antalya’nın açılış etkinlikleri 12 Mayıs’ta Murat Boz konseri ile devam edecek. Pop müziğin en sevilen ismi Murat Boz, 12 Mayıs Cuma günü saat 20:30’da açılış konserinde Antalyalı hayranları ile Mall of Antalya’da bir araya gelecek.

Detaylı Bilgi için

Bihter NalbantDeepo Outlet Center Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu

Telefon: 0242 340 54 70 dahili:118 / Mobil: 0535 229 97 25

Dostları ilə paylaş:
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə