Psg milan, 6th of july 2007



Yüklə 252.14 Kb.
səhifə1/6
tarix26.10.2017
ölçüsü252.14 Kb.
  1   2   3   4   5   6

HESPUL_22 08 2007


Minutes

PSG Milan, 5th & 6th of July 2007

1Attendance to the meeting:





Name

Organisation

Partner n°

Email address

Gabriele Boccasile

Regione Lombardia

26

gabriele_boccasile@regione.lombardia.it

Sandro Diego Chocarele

Director



Regione Lombardia

26




Marie Di Raimondo

Bouwfounds Marignan (ilot B)

23

m.diraimondo@bouwfonds-marignan.com

Martino dal Verme

CTI (Comitato Termotechnico Italiano)

Italian observer

dalverme@cti2000.it

Angelo Scaravonati

C.N.E.R. (Consorzio nazionale energie rinnovabili agricole

Italian observer

info@cner.it

Vanessa Gallo

FIPER (Federazione italiana produttori di energia da fonti rinnovabili)

Italian observer

segreteria.nazionale@fiper.it

Alberto Bergonzi

R-Innov@

Italian observer

info@r-innova.it

Odile Charvin

Grand Lyon

16

ocharvin@grandlyon.org

Béatrice Couturier

Grand Lyon

16

becouturier@grandlyon.org

Marc Jedliczka

Hespul

18

marc.jedliczka@hespul.org

Elise Dinale

Hespul

18

elise.dinale@hespul.org

Raphaelle Gauthier

Hespul

18

raphaelle.gauthier@hespul.org

Mearetey Girault

Hespul

18

mearetey.girault@hespul.org

Samir Boukhalfa

ALE

19

samir.boukhalfa@ale-lyon.org

Maxime Valentin

SEM Confuence

17

mvalentin@lyon-confluence.fr

Christope Ménézo

CETHIL - INSA

21

christophe.menezo@insa-lyon.fr

Mohamed Amara

CETHIL - INSA

21

mohamed.amara@insa-lyon.fr

Astrid García Graells

Agenda 21 Ayto. Zaragoza

8

juridico-ambiente@zaragoza.es

Marisa Campillos

Agenda 21 Ayto. Zaragoza

8

informacionambiental@zaragoza.es

Juan Rubio del Val

SMRUZ

9

jrubio@smruz.es

Paloma Bozman

SMRUZ

9

pbozman@smruz.es

Alicia Lafuente

ECODES

10

alicia.lafuente@ecodes.org

Mirian Morales

ECODES

10

mirian.morales@ecodes.org

Sergio Díaz de Garaio

UNIVERSIDAD ZARAGOZA.

14

sgaraio@unizar.es

Mike Barker

UNIVERSIDAD BARCELONA

25

mbarker@ub.edu






Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2019
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə