** A Şubesi : Tek numaralar
** B Şubesi: Çift numaralar
Saatler
|
Pazartesi
|
Salı
|
Çarşamba
|
Perşembe
|
Cuma
|
Cumartesi
|
Pazar
|
8:15-9:00
|
FİZİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
FİZİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
MATEMATİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
|
TEKNİK RESİM (A)
(GSF-307,308)
|
|
|
9:05-9:50
|
FİZİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
|
MATEMATİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
|
TEKNİK RESİM (A)
(GSF-307,308)
|
|
|
9:55-10:40
|
FİZİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
TÜRK DİLİ I
(Sanal Sınıf YD-S9)
|
|
|
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ VE ETİK
(Latife Hn. Amfisi)
|
|
|
10:45-11:30
|
YABANCI DİL I (İNGİLİZCE)
(Sanal Sınıf YD-S8)
|
TÜRK DİLİ I
(Sanal Sınıf YD-S9)
|
GÜZEL SANATLAR (SEÇMELİ) (GSF-206)
|
|
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ VE ETİK
(Latife Hn. Amfisi)
|
|
|
11:35-12:20
|
YABANCI DİL I (İNGİLİZCE)
(Sanal Sınıf YD-S8)
|
ATATÜRK İLK. VE İNKILAP TARİHİ
(Sanal Sınıf AİTT-S13)
|
GÜZEL SANATLAR (SEÇMELİ) (GSF-206)
|
TEKNİK RESİM (B)
(GSF-307,308)
|
|
|
|
12:25-13:10
|
YABANCI DİL I (İNGİLİZCE)
(Sanal Sınıf YD-S8)
|
ATATÜRK İLK. VE İNKILAP TARİHİ
(Sanal Sınıf AİTT-S13)
|
TEKNİK RESİM (A)
(GSF-307,308)
|
TEKNİK RESİM (B)
(GSF-307,308)
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (A)
(GSF-207,208)
|
|
|
13:15-14:00
|
MATEMATİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
|
TEKNİK RESİM (A)
(GSF-307,308)
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (A)
(GSF-207,208)
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (A)
(GSF-207,208)
|
|
|
TEKNİK RESİM (B)
(GSF-307,308)
|
14:05-14:50
|
MATEMATİK I
(Latife Hn. Amfisi)
|
|
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (A)
(GSF-207,208)
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (B)
(GSF-207,208)
|
|
|
TEKNİK RESİM (B)
(GSF-307,308)
|
14:55-15:40
|
|
BEDEN EĞİTİMİ (SEÇMELİ)
|
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (B)
(GSF-207,208)
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (B)
(GSF-207,208)
|
|
|
15:45-16:30
|
|
BEDEN EĞİTİMİ (SEÇMELİ)
|
|
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (B)
(GSF-207,208)
|
|
|
|
17:00-17:45
|
|
|
|
|
|
|
|
17:50-18:35
|
|
|
|
|
|
|
|
18:40-19:25
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30-20:15
|
|
|
|
|
|
|
|
20:20-21:05
|
|
|
|
|
|
|
|
21:10-21:55
|
|
|
|
|
|
|
|
22:00-22:45
|
|
|
|
|
|
|
|
Ders Listesi
TÜRK DİLİ I (2T+0U) Öğr.Gör. ESRA GÜL KESKİN (Dersin Sınıfı: TD-S9 )
YABANCI DİL I (İNGİLİZCE) (3T+0U) Okutman FATMA ÖZÜDOĞRU (Dersin Sınıfı: YD-S8 )
ATATÜRK İLK. VE İNKILAP TARİHİ I (2T+0U) Öğr.Gör. ERDOĞAN SOLAK (Dersin Sınıfı: AİTT-S13 )
GÜZEL SANATLAR (SEÇMELİ) (2T+0U) Yrd.Doç. EZGİ GÖKÇE (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 206 )
BEDEN EĞİTİMİ (SEÇMELİ) (2T+0U) Doç.Dr. MUSTAFA AKIL
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ VE ETİK (2T+0U) Doç.Dr. Hayri Baytan ÖZMEN (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: Latife Hanım Amfisi )
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ A (2T+2U) Yrd.Doç.Dr. SONER ŞEKER (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: 207-208 Bilgisayar Laboratuvarı )
TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ B (2T+2U) Yrd.Doç.Dr. SONER ŞEKER (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: 207-208 Bilgisayar Laboratuvarı )
MATEMATİK I (2T+0U) Prof.Dr. ELÇİN YUSUFOĞLU (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: Latife Hanım Amfisi , Pazartesi )
MATEMATİK I (2T+0U) Prof.Dr. ELÇİN YUSUFOĞLU (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: Latife Hanım Amfisi , Çarşamba )
TEKNİK RESİM B (1T+1U) Yrd.Doç.Dr. HAKAN SARIKAYA (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: 307-308 Teknik Çizim Atölyesi , Perşembe )
TEKNİK RESİM B (1T+1U) Yrd.Doç.Dr. HAKAN SARIKAYA (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: 307-308 Teknik Çizim Atölyesi , Perşembe )
TEKNİK RESİM A (1T+1U) Yrd.Doç. AYLİN ÖZODABAŞ (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: 307-308 Teknik Çizim Atölyesi , Cuma )
TEKNİK RESİM A (1T+1U) Yrd.Doç. AYLİN ÖZODABAŞ (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: 307-308 Teknik Çizim Atölyesi , Çarşamba )
FİZİK I (2T+1U) Yrd.Doç.Dr. MEHMET ŞAHİN (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: Latife Hanım Amfisi , Pazartesi )
FİZİK I (1T+0U) Yrd.Doç.Dr. MEHMET ŞAHİN (GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ: Latife Hanım Amfisi , Salı )
İNŞAAT MÜHENDISLIĞI BÖLÜMÜ 2. SINIF 2016-2017 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI
Saatler
|
Pazartesi
|
Salı
|
Çarşamba
|
Perşembe
|
Cuma
|
Cumartesi
|
Pazar
|
8:15-9:00
|
|
|
|
|
TEMEL HUKUK (106)
|
|
|
9:05-9:50
|
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ (106)
|
MATEMATİK III (106)
|
|
MALZEME BİLİMİ (106)
|
TEMEL HUKUK (106)
|
|
|
9:55-10:40
|
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ (106)
|
MATEMATİK III (106)
|
|
MALZEME BİLİMİ (106)
|
TEMEL HUKUK (106)
|
|
|
10:45-11:30
|
MUKAVEMET I (106)
|
MATEMATİK III (106)
|
|
MALZEME BİLİMİ (106)
|
|
|
|
11:35-12:20
|
MUKAVEMET I (106)
|
MUKAVEMET I (106)
|
|
|
OLASILIK VE İSTATİSTİK (106)
|
|
|
12:25-13:10
|
PSİKOLOJİ (106)
|
MUKAVEMET I (106)
|
|
|
OLASILIK VE İSTATİSTİK (106)
|
|
|
13:15-14:00
|
PSİKOLOJİ (106)
|
|
|
|
OLASILIK VE İSTATİSTİK (106)
|
|
|
14:05-14:50
|
PSİKOLOJİ (106)
|
|
|
MÜHENDİSLİK MEKANİĞİ II (106)
|
SANAT VE ESTETİK (210)
|
|
|
14:55-15:40
|
|
|
|
MÜHENDİSLİK MEKANİĞİ II (106)
|
SANAT VE ESTETİK (210)
|
|
|
15:45-16:30
|
PEYZAJ (106)
|
|
|
MÜHENDİSLİK MEKANİĞİ II (106)
|
SANAT VE ESTETİK (210)
|
|
|
17:00-17:45
|
PEYZAJ (106)
|
|
|
|
|
|
|
17:50-18:35
|
PEYZAJ (106)
|
|
|
|
|
|
|
18:40-19:25
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30-20:15
|
|
|
|
|
|
|
|
20:20-21:05
|
|
|
|
|
|
|
|
21:10-21:55
|
|
|
|
|
|
|
|
22:00-22:45
|
|
|
|
|
|
|
|
Ders Listesi
MATEMATİK III (3T+0U) Yrd.Doç.Dr. DENİZ UÇAR (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
OLASILIK VE İSTATİSTİK (2T+1U) Doç.Dr. HALUK ÇELİK (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ I (2T+0U) Prof.Dr. LÜTFULLAH TÜRKMEN (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
MÜHENDİSLİK MEKANİĞİ II (3T+0U) Yrd.Doç. ELİF ÇAĞDA KANDEMİR MAZANOĞLU (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
MALZEME BİLİMİ (3T+0U) Yrd.Doç.Dr. HAKAN SARIKAYA (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
SANAT VE ESTETİK (3T+0U) Yrd.Doç.Dr. HASAN AKDAĞ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 210 )
PSİKOLOJİ (3T+0U) Yrd.Doç.Dr. SİBEL YOLERİ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
PEYZAJ (3T+0U) Yrd.Doç.Dr. AYŞEN MELDA ÇOLAK (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
TEMEL HUKUK (3T+0U) Öğr.Gör. HÜLYA ÖNER (KÜTÜPHANE BİNASI: 103-Seminer Salonu )
MUKAVEMET I (2T+0U) Yrd.Doç.Dr. SONER ŞEKER (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 , Pazartesi )
MUKAVEMET I (2T+0U) Yrd.Doç.Dr. SONER ŞEKER (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 , Salı )
İNŞAAT MÜHENDISLIĞI BÖLÜMÜ 3. SINIF 2016-2017 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI
Saatler
|
Pazartesi
|
Salı
|
Çarşamba
|
Perşembe
|
Cuma
|
Cumartesi
|
Pazar
|
8:15-9:00
|
|
|
|
|
BİLİMİN DOĞASI VE TARİHİ (108)
|
|
|
9:05-9:50
|
TİCARET HUKUKU (105)
|
BETONARME I (108)
|
|
|
BİLİMİN DOĞASI VE TARİHİ (108)
|
|
|
9:55-10:40
|
TİCARET HUKUKU
(105)
|
BETONARME I (108)
|
ULAŞTIRMA VE TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ (106) NÖ+İÖ
|
|
BİLİMİN DOĞASI VE TARİHİ (108)
|
|
|
10:45-11:30
|
TİCARET HUKUKU
(105)
|
HİDROLİK (108)
|
ULAŞTIRMA VE TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ (106) NÖ+İÖ
|
HİDROLİK (108)
|
ZEMİN MEKANİĞİ (108) NÖ+İÖ
|
|
|
11:35-12:20
|
BETONARME I (108)
|
HİDROLİK (108)
|
ULAŞTIRMA VE TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ (106)
NÖ+İÖ
|
HİDROLİK (108)
|
ZEMİN MEKANİĞİ (108) NÖ+İÖ
|
|
|
12:25-13:10
|
BETONARME I (108)
|
ZEMİN MEKANİĞİ (108) NÖ+İÖ
|
YAPI STATİĞİ I (106)
|
|
ZEMİN MEKANİĞİ (108) NÖ+İÖ
|
|
|
13:15-14:00
|
|
ZEMİN MEKANİĞİ (108) NÖ+İÖ
|
YAPI STATİĞİ I (106)
|
|
ULAŞTIRMA VE TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ (108) NÖ+İÖ
|
|
|
14:05-14:50
|
|
|
YAPI STATİĞİ I (106)
|
|
ULAŞTIRMA VE TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ (108) NÖ+İÖ
|
|
|
14:55-15:40
|
|
|
MESLEKİ UYGULAMA I (106)-A ve B şubeleri
|
|
|
|
|
15:45-16:30
|
|
|
MESLEKİ UYGULAMA I (106)-A ve B şubeleri
|
|
|
|
|
17:00-17:45
|
|
|
|
|
|
|
|
17:50-18:35
|
|
|
|
|
|
|
|
18:40-19:25
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30-20:15
|
|
|
|
|
|
|
|
20:20-21:05
|
|
|
|
|
|
|
|
21:10-21:55
|
|
|
|
|
|
|
|
22:00-22:45
|
|
|
|
|
|
|
|
Ders Listesi
YAPI STATİĞİ I (3T+0U) Yrd.Doç. ELİF ÇAĞDA KANDEMİR MAZANOĞLU (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
MESLEKİ UYGULAMA I (0T+2U)- A Şubesi Doç.Dr. Hayri Baytan ÖZMEN (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
MESLEKİ UYGULAMA I (0T+2U)- B Şubesi Yrd.Doç.Dr. Soner ŞEKER (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 )
BİLİMİN DOĞASI VE TARİHİ (3T+0U) Prof.Dr. LÜTFULLAH TÜRKMEN (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 )
TİCARET HUKUKU (3T+0U) Öğr.Gör. HÜLYA ÖNER (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 105 )
ZEMİN MEKANİĞİ (2T+1U) Prof.Dr. İSFENDİYAR EGELİ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 , Cuma )
ZEMİN MEKANİĞİ (2T+0U) Prof.Dr. İSFENDİYAR EGELİ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 , Salı ) ULAŞTIRMA VE TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ (2T+1U) Prof.Dr. İSFENDİYAR EGELİ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 106 , Çarşamba ) ULAŞTIRMA VE TRAFİK MÜHENDİSLİĞİ (2T+0U) Prof.Dr. İSFENDİYAR EGELİ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 , Cuma ) BETONARME I (2T+0U) Doç.Dr. Hayri Baytan ÖZMEN (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 , Pazartesi )
BETONARME I (2T+0U) Doç.Dr. Hayri Baytan ÖZMEN (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 , Salı )
HİDROLİK (2T+0U) Prof.Dr. ALİ BERKTAY (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 , Perşembe )
HİDROLİK (2T+0U) Prof.Dr. ALİ BERKTAY (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 , Salı )
İNŞAAT MÜHENDISLIĞI BÖLÜMÜ 4. SINIF 2016-2017 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI
Saatler
|
Pazartesi
|
Salı
|
Çarşamba
|
Perşembe
|
Cuma
|
Cumartesi
|
Pazar
|
8:15-9:00
|
RAPOR YAZIM VE SUNUM TEKNİKLERİ (108)
|
İNŞ.MÜH.TASARIM UYG. (1,2,3,4,5 Şubeleri) (Öğretim Üyesi odası)
|
|
TÜRK KONUT MİMARİSİ (108)
|
|
|
|
9:05-9:50
|
RAPOR YAZIM VE SUNUM TEKNİKLERİ (108)
|
İNŞ.MÜH.TASARIM UYG. (1,2,3,4,5 Şubeleri) (Öğretim Üyesi odası)
|
SU YAPILARI (108)
|
TÜRK KONUT MİMARİSİ (108)
|
|
|
|
9:55-10:40
|
|
|
SU YAPILARI (108)
|
|
|
|
|
10:45-11:30
|
GEOTEKNİK DEPREM MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ (208)
|
|
SU YAPILARI (108)
|
|
|
|
|
11:35-12:20
|
GEOTEKNİK DEPREM MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ (208)
|
|
DELME VE PATLATMA (108)
|
|
|
|
|
12:25-13:10
|
GEOTEKNİK DEPREM MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ (208)
|
|
DELME VE PATLATMA (108)
|
|
MESLEKİ UYGULAMA II (208) (A ve B Şubeleri)
|
|
|
13:15-14:00
|
|
|
DELME VE PATLATMA (108)
|
|
MESLEKİ UYGULAMA II (208) (A ve B Şubeleri)
|
|
|
14:05-14:50
|
|
|
|
|
BETONARME YAPI TASARIMI (208)
|
|
|
14:55-15:40
|
|
|
|
|
BETONARME YAPI TASARIMI (208)
|
|
|
15:45-16:30
|
|
|
|
|
BETONARME YAPI TASARIMI (208)
|
|
|
17:00-17:45
|
|
|
|
|
|
|
|
17:50-18:35
|
|
|
|
|
|
|
|
18:40-19:25
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30-20:15
|
|
|
|
|
|
|
|
20:20-21:05
|
|
|
|
|
|
|
|
21:10-21:55
|
|
|
|
|
|
|
|
22:00-22:45
|
|
|
|
|
|
|
|
Ders Listesi
TÜRK KONUT MİMARİSİ (2T+0U) Yrd.Doç. AYLİN ÖZODABAŞ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 ) RAPOR YAZIM VE SUNUM TEKNİKLERİ (2T+0U) Yrd.Doç.Dr. SİBEL YOLERİ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 ) BETONARME YAPI TASARIMI (3T+0U) Doç.Dr. Hayri Baytan ÖZMEN (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 208 )
SU YAPILARI (3T+0U) Prof.Dr. ALİ BERKTAY (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 108 ) GEOTEKNİK DEPREM MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ (3T+0U) Prof.Dr. İSFENDİYAR EGELİ (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 208 )
DELME VE PATLATMA (3T+0U) Yrd.Doç.Dr. YAŞAR CAN (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 208 )
İNŞ.MÜH.TASARIM UYG. (2T+0U) Prof.Dr. İSFENDİYAR EGELİ (Öğretim üyesinin odası)
İNŞ.MÜH.TASARIM UYG. (2T+0U) Prof.Dr. ALİ BERKTAY (Öğretim üyesinin odası)
İNŞ.MÜH.TASARIM UYG. (2T+0U) Doç.Dr. HAYRİ BAYTAN ÖZMEN (Öğretim üyesinin odası)
İNŞ.MÜH.TASARIM UYG. (2T+0U) Yrd.Doç.Dr. SONER ŞEKER (Öğretim üyesinin odası)
İNŞ.MÜH.TASARIM UYG. (2T+0U) Yrd.Doç.Dr.ELİF ÇAĞDA KANDEMİR MAZANOĞLU (Öğretim üyesinin odası)
MESLEKİ UYGULAMA II (0T+2U)- A Şubesi Prof.Dr. ALİ BERKTAY (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 208 )
MESLEKİ UYGULAMA II (0T+2U)- B Şubesi Yrd.Doç.Dr. ELİF ÇAĞDA KANDEMİR MAZANOĞLU (Mühendislik Fakültesi Yeni Bina: 208 )
Dostları ilə paylaş: |