Birim Faaliyet Raporu Hazırlanırken Dikkat Edilecek HususlarYüklə 1,17 Mb.
səhifə1/9
tarix10.01.2022
ölçüsü1,17 Mb.
#98339
növüYazı
  1   2   3   4   5   6   7   8   9Birim Faaliyet Raporu Hazırlanırken Dikkat Edilecek Hususlar:

  1. Faaliyet raporlarınız üzerinden Sayıştay ve İç Denetim Birimi tarafından Performans Denetimi gerçekleştirilebileceğinden raporun hazırlanmasında gerekli hassasiyeti lütfen gösteriniz.
  1. Raporun nihai halinde rehberde bulunan KIRMIZI karakter ile yazılmış tüm bilgi notları ve “Birim Faaliyet Raporu Hazırlanırken Dikkat Edilecek Hususlar” başlıklı bu sayfa silinecektir. Her birim sadece kendi birimini ilgilendiren bölümleri dolduracaktır. Biriminizi ilgilendiren maddeler kırmızı karakterli yazı ile her bir madde yanında belirtilmiştir. Biriminizi ilgilendirmeyen bölümleri lütfen siliniz. Böylelikle raporunuzun son halinde boş tablo, boş bölüm ve kırmızı karakterli bilgi notu kalmayacaktır.
  1. Tabloların açıklamalarına tablo altlarında yer verilecektir ve faaliyet raporu sadece tablolardan oluşmayacaktır.  1. Rehberdeki tablolar Strateji Geliştirme Daire Başkanlığınca konsolide edileceğinden, sonuçların sağlıklı olabilmesi için tablo ve madde numaralarının değiştirilmemesi gerekmektedir.  1. Raporunuzun “Birim Amaç ve Hedefler”, “2017 Yılı Bütçe Performans Programında Hedeflenen Faaliyetler” ve “Performans Sonuçları Tablosu, Performans Sonuçlarının Değerlendirilmesi” bölümlerinde kullanılmak üzere “2017 Yılı Amaç Hedef Faaliyet Dizini” dosyası sayfamızda yayınlanmıştır. İlgili bilgilere söz konusu dosyadan ulaşabilirsiniz.

  1. Kataloq: wp-content -> uploads -> 2017

    Yüklə 1,17 Mb.

    Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə