Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Kurumlararası Yatay Geçiş için Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenci Listesi



Yüklə 11,91 Kb.
tarix27.10.2017
ölçüsü11,91 Kb.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Kurumlararası Yatay Geçiş için Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenci Listesi

Hizan Meslek Yüksekokulu

Dilan AĞIRGÜN Bankacılık ve Sigortacılık ( İ.Ö. )

Elhan SEVİM Bankacılık ve Sigortacılık

Abdulmecit KAYA Laborant ve Veteriner Sağlık



Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

Rojda TOLGA Muhasebe ve Vergi Uygulamaları



Sağlık Yüksekokulu

Uğur ÜZEL Sosyal Hizmet (Asıl )

Selam UYSAL Sosyal Hizmet (Asıl )

Altan SANCAR Sosyal Hizmet (Asıl )

Özlem KAYAAL Sosyal Hizmet (Asıl )

Cüneyt ÖZGENEL Sosyal Hizmet ( Asıl ) İlyas KANAKAN Sosyal Hizmet (Asıl )

Abdulkadir BULĞAY Sosyal Hizmet ( Yedek )

Cihan SÖYLEMEZ Sosyal Hizmet ( Yedek )

Bircan EKTİREN Sosyal Hizmet ( Yedek )

Sadettin DOĞANOĞLU Sosyal Hizmet ( Yedek )

Murat ÇIKLAATLI Sosyal Hizmet ( Yedek )

Şuranur TURHAN Beslenme ve Diyetetik ( Asil )

Nesibe YENEN Beslenme ve Diyetetik ( Asil )

K.Melike TEKCAN Beslenme ve Diyetetik ( Yedek )

Nurseli BALDAN Beslenme ve Diyetetik ( Yedek )

Rojin AYHAN Beslenme ve Diyetetik ( Asil )

Ahmet YILDIZ Beslenme ve Diyetetik ( Asil )

Gamze ALBAYRAK Beslenme ve Diyetetik ( Yedek )

Hatice DAĞ Beslenme ve Diyetetik ( Asil )

Halil BEĞENİLMİŞ Beslenme ve Diyetetik ( Yedek )

Abdurrahim KARADENİZ Hemşirelik ( Asil )

Ruken DOĞRU Hemşirelik ( Yedek )

Hilal YAY Hemşirelik ( Asil )

Şenay ŞİMŞEK Hemşirelik ( Asil )

Bilal TANSIK Hemşirelik ( Asil )

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Eren Musa DURUK İktisat



Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Murat Erdi KARALDİ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Taner ALME Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Sadullah ERGÜN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Muhammed Fatih KARA Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Fırat TAN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Samet KAPLAN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Hakan KAYA Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Veysel ERKUŞ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Mustafa OKAL Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Fatih KELEŞ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Serhat BARAN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Selahattin KURT Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Faruk ÖLKEN Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Nurullah HOROZ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Hasan KILIÇ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Osman OLGAÇ Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği

Gökhan YİĞİTOĞLU Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği



Mühendislik Mimarlık Fakültesi

Anıl Cem İBİŞ İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Faysal ERKEZEN İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Murat Baran CEYLAN İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Şervan ARUKAN İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Mehmet KILIÇ İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Sedat KÜÇÜKCAN İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Ömer AYHAN İnşaat Mühendisliği ( Yedek )

Serkan PARLAK İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Muhammed Fehmi DEMİREL İnşaat Mühendisliği ( Yedek )

Uğur AKDEMİR İnşaat Mühendisliği ( Asil )

Zeynep AKCAN İnşaat Mühendisliği ( Yedek )



Ferda ATILGAN Çevre Mühendisliği ( Asil )

Cemal ŞAHİNOĞLU Elk. Elektronik Müh. ( Asil )

Yüklə 11,91 Kb.

Dostları ilə paylaş:




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə