Deniz kuvvetleri komutanliğIYüklə 37,24 Kb.
tarix07.01.2019
ölçüsü37,24 Kb.
#91050
növüYazı

2014

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIGI


TEKLİF MEKTUBUDUR

1. AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞINCA ihtiyaç duyulan aşağıda cins ve miktarı yazılı malzemeler/hizmetler 4734 Sayılı Kanunun 22 nci maddesi (d) bendi kapsamında DOĞRUDAN TEMİN yöntemiyle satın alınacaktır.

 2.  Satın alımıyla ilgili yapılacak sözleşme ve diğer belgeler için noter tasdiki aranmayacak, teminat alınmayacaktır.

 3. Ödeme, malın/hizmetin teslimini takiben ve kabulü halinde en kısa sürede ve bir kerede AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞI'’nın düzenlediği ödeme evrakları ile AKSAZ DENİZ FİLOLARI saymanlığı tarafından yapılacaktır. Fatura bedeli üzerinden % 2.465 ( Binde 9.48 Damga vergisi, Binde 5,69 Karar damga vergisi, orijinal garanti belgesi olmaması durumunda; Binde 9,48 Garanti damga vergisi ) kesilecektir.

 4. İhtiyaç duyulan malzemelerin tümüne teklif verilecektir. Kısmi teklifler kabul edilmeyecektir. Komutanlığımız belirtilen malzeme/malzemeleri/hizmetleri hangi firma/firmalardan alacağı konusunda serbesttir.

5. Yüklenici teslim ettiği malı; imalat hatalarına karşı 2 (iki) yıl süre ile garanti etmiş sayılacak ve evsafını kaybetmesi halinde 20 gün süre ile evsafını kaybeden malın yenisi ile değiştirme garantisi vermiş kabul edilecektir.

6. Malzemeler, AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞI’ınca siparişin verilmesini müteakip 10 (ON) takvim günü içinde, bu sürenin resmi tatile uğraması halinde takip eden ilk iş günü saat 16:00’a kadar taahhüt edildiği şekilde AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞI ONARIM MAL SAYMANLIĞINA teslim edilecektir.

7. KDV hariç tüm masraflar (vergi, harç, nakliye, sigorta, her türlü yükleme/boşaltma v.b.) yükleniciye aittir.

 8. Yukarıda belirtilen esaslar çerçevesinde KDV HARİÇ NİHAİ TÜRK LİRASI (TL) teklifinizi 10/02/2016 saat 14:00 ’a kadar, faks yada kapalı zarf içinde AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIGI’na teslim etmenizi rica ederim.

  9. Malzemelerde/Hizmetlerde aranacak özelliklera) Malzemelerin/Hizmetlerin fiziki muayeneleri yapılacak, istenilen özellikleri taşıyıp taşımadığını araştırmak için yüklenici tarafından karşılanmak üzere teknik üniversitelerden birine idare tarafından gönderilebilecektir.
b) Ürün/Ürünlere yönelik kalite belgesi olan mallar tercih edilecektir.
c) Firmalar malzemelerin evsaf bilgilerini dikkate alarak teklif verecektir.Yüklenici firmanın evsafa uygun malzeme getirmemesi durumunda oluşacak zarardan kurum sorumlu değildir.
ONAY-17 08-02-2016

FİRMA İMZA/KAŞE


    İMZA 

ENGİN ERYİĞİT

 

ÇRK.BÇVŞ

 

PİYASA ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

NOT 1: Anılan özellikler haricinde ürünler için teklif verilmemesi rica olunur. Aksi teklifler değerlendirilmeyecektir.

NOT 2: Teklif mektubu üzerinde eksik bilgi olması, karalama, çizik vs. yapılması durumunda değerlendirmeye alınmayacaktır.

NOT 3: AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞI tarafından Doğrudan Temin Usulü ile alım yapılacak malzemelere ait doğrudan temin duyurularına ve sonuçlarına www.ekm.tsk.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

TEKLİF MEKTUBUDUR

AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞINA

ONAY-17 08-02-2016

Ödeme, malın/hizmetin teslimini takiben ve kabulü halinde en kısa sürede ve bir kerede AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞI'’nın düzenlediği ödeme evrakları ile AKSAZ DENİZ FİLOLARI saymanlığı tarafından yapılacaktır. Fatura bedeli üzerinden % 2.465 ( Binde 9.48 Damga vergisi, Binde 5,69 Karar damga vergisi, orijinal garanti belgesi olmaması durumunda; Binde 9,48 Garanti damga vergisi ) kesilecektir.Garanti süresi : . 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanuna 06.03.2003 tarih ve 4822 sayılı kanunla getirilen değişiklik gereğince TESLİM EDİLEN mal/malzemelerin varsa orijinal garanti belgesi yüklenici firma tarafından onaylanarak komutanlığımıza teslim edilecektir.

Malzemeye ait orijinal garanti belgesi olmaması durumunda, komutanlığımızda standart formu mevcut olan garanti taahhütnamesi en az 2 yıl süre ile malzemenin evsafını yitirmeyeceğine dair onaylanacak, mal tesliminde Onarım Mal Saymanlığına teslim edilecektir.


1. Tarafımızdan yukarıda bahse konu tüm hususlar incelenmiş, okunmuş ve herhangi bir ayrım ve sınırlama yapmadan bütün koşullarıyla kabul edilmiştir.
2. Alım konusu iş için teklif birim fiyatlar üzerinden teklif ettiğimiz  toplam bedel KDV hariç

............................................. rakam ....................................... .............. yazı ile olup, toplam bedelin ayrıntısı teklif mektubumuzun ekindeki fiyat cetvelindedir.


1. İRTİBAT NU: 0 252 441 10 00 ’DAN 2510-2513 YUSUF DÜKEL

2. FAKS NU: 0 252 421 02 66 / TEK.BİLGİ İÇİN: 0 252 441 10 00 ’DAN 2541


BİRİM FİYAT TEKLİF CETVELİ


1.KISIM

S.

Nu

Malzemenin/Hizmetin Cinsi ve Özellikleri
(Markası Belirtilecektir)


D/B

Miktar

Teklif Edilen
Birim Fiyat
(TL)


KDV
(%)


Tutar
(TL)


 1

 BOILER SICAK SU 4000 LT

AD

1


TOPLAM (K.D.V. Hariç)     


TEKLİF TARİHİ

TEKLİFİN GEÇERLİLİK SÜRESİ

FİRMA ADI, ADRESİ, TELEFON VE FAKS NUMARASI

VERGİNUMARASI,

BANKA ADI, HESAP,NO, IBAN HESAP NO (ZORUNLU), ŞUBE ADI, ŞUBE KODU

TEKLİFİ VEREN YETKİLİNİN ADI, SOYADI, İMZASI VE FİRMA KAŞESİ

TEKLİF MEKTUBUDUR

AKSAZ BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM K.LIĞINA

ONAY-17 08-02-2016SIRA NO

MALZEMENİN ADI

İSTENEN ÖZELLİKLER

1

4 TON SICAK SU BOİLER

TEDARİK İŞLEMİNDE DEMONTAJ/MONTAJ FİRMAYA AİT OLACAK. İDARE İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

PASLANMAZ ÇELİK SERPANTİNLİ, YATAY TİP OLACAK

GİRİŞİNDE MAX 3 BAR EMNİYET VENTİLİ OLACAK

TEST BASINCI MİN 10 BAR OLACAK

DIŞ GÖVDEDE ISI YALITIMLI OLACAK

SICAK VE SOĞUK GİRİŞLERİ 50 MM ÇIKIŞLAR 65 MM

ÖLÇÜLER: 300X130 CM

GÖVDE GALVANİZ OLACAK

Malzemelerin tamamı hiçbir zarar görmeyecek şekilde orijinal ambalajı ile getirilecektir.

Malzemelerin tamamı TSE belgeli, konu ile ilgili TSE bulunmaması durumunda Türk standartlarına uygunluk

belgeli veya TSEK belgeli veya uluslar arası kalite belgeli olacaktır. Üretim tarihleri teslimat tarihinden en fazla 1 ay önce olmalıdır.

Herhangi bir deformasyona sahip malzemeler reddedilecektir.Yusuf DÜKEL
Kzn. Asb. Kad. Bçvş.

Yüklə 37,24 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə