T. C. Oyakkent etap konutlari toplu yapi temsiLCİler kurulu ( tytk ) başAKŞEHİR – İstanbulYüklə 11,54 Kb.
tarix30.04.2018
ölçüsü11,54 Kb.
#49872

T.C.

OYAKKENT 1 . ETAP KONUTLARI

TOPLU YAPI TEMSİLCİLER KURULU ( TYTK )

BAŞAKŞEHİR – İSTANBUL

TOPLANTI TUTANAĞI ( NO ; 2016 – 12 )

TARİH ; 24 Şubat 2016

SAAT ; 19.00

YER ; OYAKKENT 1 . ETAP KONUTLARI TYYK . BŞK.LIĞI YÖNETİM OFİSİ

İLGİ ; TYYK Bşk.lığının 23 Şubat 2016 tarih ve 083 sayılı olağanüstü toplantı çağrı yazısı.

1. İlgi çağrı yazısı ( Ek – A ) gereğince , OYAKKENT 1 . ETAP KONUTLARI TYTK ( Toplu Yapı Temsilciler Kurulu ) üyeleri yukarıda belirtilen tarih ve saat’ de Yönetim Toplantı Odasında toplanmışlardır.

2. Yapılan yoklamada , toplantı başlangıcında 22 üyenin asaleten 2 üyenin de vekaleten temsil edildikleri tespit edilmiş ve Ek – B KATILIM PUSULASI ( Hazirun Cetveli ) üyeler tarafından imza altına alınmıştır.

3. Toplantı yeter sayısının görülmesi üzerine , TYYK. Başkanı Hasan KARAGÖZ ( C-2 Blok Yapı Yöneticisi ) tarafından üyeler selamlanarak toplantı açılmış ve TYTK üyeleri , ulu önder ATATÜRK ve Silah Arkadaşları ile Aziz Şehitlerimiz için SAYGI DURUŞUNA davet edilmişlerdir.

4. TYYK. Bşk.ı tarafından , Divan Bşk.lığına A-11 Blok Yapı Yöneticisi Arif İDİKURT Divan Katipliğine ise A-19 Blok Yapı Yöneticisi Cengiz SANDIKÇI ‘ nın seçilmesi teklif edilmiş ve yapılan oylamada yukarıda isimleri yazılı TYTK üyeleri , katılanların oybirliği ile DİVAN HEYETİNİ oluşturmak için seçilmişlerdir.

5. Divan Heyetinin teşkilini müteakip, Divan Heyetine Toplantı Tutanak ve Kayıtlarının onayı için İMZA YETKİSİ verilmesi oylanmış ve katılan TYTK üyelerinin oybirliği ile kabul edilmiştir.

6. Divan Başkanı Arif İDİKURT ; Divan Heyeti adına TYTK üyelerine yaptığı teşekkür konuşmasını takiben , ilgi çağrı yazısı Md. 2 ‘ deki gündem maddelerinin görüşülmesi için toplantıyı başlatmıştır.

Divan Katibi Divan Başkanı

Sy.1

7. İlave Jeneratör Alım ve Tesis çalışmaları kapsamında , Komisyon Başkanı Arif İDİKURT tarafından EK-C “ Komisyon Tutanağı – 4” ‘ e istinaden bilgilendirme yapılmıştır. Konu hakkında Kurul Üyelerinin soruları cevaplandırılmış ve ;

a. Projeye uygun olarak önceden getirilmiş ve yapılan test çalışmasında Yangın Tulumbalarının Demeraj Akım gücü olan 400 Amperi kaldıramadığı Komisyon Üyelerince de bizzat görülen , AKSA AD 165 Model Jeneratör grubunun , aynı bedel karşılığı firmaya iade edilmesine ,

b. Oyak İnşaat AŞ. tarafından tesis edilen 510 kwa. Jeneratörün ( tadilatla kabin giydirilecek ve C Kapı yanındaki Jeneratör grubunda kullanılacaktı ), hiçbir tadilat görmeden mevcut hali ile idame edilerek projedeki 165 kwa. yerine kullanılmasına,

c . Proje kapsamında C Kapı yanındaki Jeneratör grubu için ise AKSA AD 510 Model Jeneratör (510 kwa.) satın alınarak proje ihtiyacının en maliyet etken şekilde karşılanmasına,

d . İhtiyaç duyulan ilave ödeneğin , harcama kalemi 3.02 “ Maddi Duran Varlıklar Fonundan “ karşılanmasına,

Oybirliği ile KARAR verilmiş ve işlemler için TYYK Bşk.lığı yetkilendirilmiştir.

8 . TYTK Toplantısı saat 20.00 ‘ da Divan Başkanı teşekkür konuşması ile sona ermiştir.

Cengiz SANDIKÇI Arif İDİKURT

Divan Katibi Divan Başkanı

DAĞITIM :

TYYK Başkanlığı

TYDK Başkanlığı

Blok Yapı Yönetimleri (Yönetici ve Denetçi)

Dosya

EKLER :

EK-A : TYYK Başkanlığının 23 Şubat 2016 gün ve 083 Sayılı Toplantı Çağrı Yazısı ve TYYK Kararı 2016-317

EK-B : Katılım Pusulası (Hazirun Cetveli) ve Vekaletnameler

EK-C : Komisyon Toplantı Tutanağı - 4

EK-D : Toplantı Kayıtları

Divan Katibi Divan Başkanı

Sy. 2
Kataloq: img

Yüklə 11,54 Kb.

Dostları ilə paylaş:
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə