Women’s Swimming 2012-2013 School Year August 24, 2012-Conference Pentathalon



Yüklə 1,53 Mb.
səhifə1/11
tarix03.08.2018
ölçüsü1,53 Mb.
#66811
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Women’s Swimming 2012-2013 School Year
August 24, 2012-Conference Pentathalon

Team Results

1. Southwest/Henry/Edison/North 353

2. South/Washburn 112


Individual Results-Girls 200 Yard IM

1 Blumenfeld, Maddie 11 Southwest/HEN 2:18.40

2 Lengvenis, Lily 09 Southwest/HEN 2:25.09

3 Knutson, Maya 08 Southwest/HEN 2:26.71

4 Anderson, Rachel 09 South/Washburn 2:27.99

5 Kuznia, Madison 12 Southwest/HEN 2:28.18

6 Alms, Addy 10 Southwest/HEN 2:35.45

7 Baxley, Amelia 07 Southwest/HEN 2:35.91

8 Burns, Hallie 12 Southwest/HEN 2:36.09

9 Taylor, Mady 11 Southwest/HEN 2:41.83

10 Anderson, Holly 08 South/Washburn 2:42.46

11 Eckstrom, Carly 10 South/Washburn 2:42.67

12 Coldwell, Alison 08 Southwest/HEN 2:42.89

13 Clarity, Meredith 12 Southwest/HEN 2:42.95

14 Neufeld, Laurel 09 South/Washburn 2:45.05

15 Roe, Britta 10 South/Washburn 2:45.29

16 Anderson, Mora 09 South/Washburn 2:47.52

17 Nelson, Maggie 11 Southwest/HEN 2:48.30

18 Novacek, Becky 12 Southwest/HEN 2:48.66

19 Lefebvre, Nicole 07 Southwest/HEN 2:50.90

20 Linster, Camryn 11 South/Washburn 2:52.06

21 Moses, Emma 12 Southwest/HEN 2:52.90

22 Kletter, Sydney 12 South/Washburn 2:55.91

23 Eubanks, Julia 07 South/Washburn 2:58.63

24 Meier, Anna 11 South/Washburn 3:03.50
Individual Results-100 Yard Backstroke

1 Kuznia, Madison 12 Southwest/HEN 1:03.52

2 Lengvenis, Lily 09 Southwest/HEN 1:07.53

3 Anderson, Rachel 09 South/Washburn 1:10.34

4 Baxley, Amelia 07 Southwest/HEN 1:11.25

5 Abhyankar, Ketaki 11 South/Washburn 1:11.97

6 Taylor, Mady 11 Southwest/HEN 1:12.84

7 Schwartz, Katie 12 Southwest/HEN 1:13.18

8 Wilt, Ingrid 12 Southwest/HEN 1:15.21

9 Novacek, Becky 12 Southwest/HEN 1:16.58

10 Anderson, Holly 08 South/Washburn 1:16.80

11 Lefebvre, Nicole 07 Southwest/HEN 1:16.93

12 Olson, Annie 12 Southwest/HEN 1:17.98

13 Burns, Hallie 12 Southwest/HEN 1:18.39

14 Anderson, Mora 09 South/Washburn 1:18.45

15 Eckstrom, Carly 10 South/Washburn 1:20.03

16 Franchett, Audrey 12 South/Washburn 1:21.97

17 Mullin, Ruth 08 South/Washburn 1:22.26

18 Meier, Anna 11 South/Washburn 1:23.71

19 Roe, Britta 10 South/Washburn 1:23.76

20 Roe, Annika 07 South/Washburn 1:24.29

21 Linster, Camryn 11 South/Washburn 1:24.36

22 Neufeld, Laurel 09 South/Washburn 1:25.15

23 Murray, Grace 07 Southwest/HEN 1:26.27

24 Spaeth, Katherine 09 Southwest/HEN 1:27.83

25 Bias, Ramona 10 South/Washburn 1:32.52

26 Slezak, Kate 11 South/Washburn 1:34.50

27 Whitehead, Maddie 10 South/Washburn 2:27.06

--- Barnhill, Emily 10 South/Washburn DQ

--- VanDoeren, Lauren 08 South/Washburn DQ


Individual Results-100 Yard Breaststroke

1 Blumenfeld, Maddie 11 Southwest/HEN 1:12.48

2 Lengvenis, Lily 09 Southwest/HEN 1:20.80

3 Anderson, Rachel 09 South/Washburn 1:21.06

4 Burns, Hallie 12 Southwest/HEN 1:21.49

5 Neufeld, Laurel 09 South/Washburn 1:24.75

6 McLawhorn, Tea 07 Southwest/HEN 1:25.52

7 Taylor, Mady 11 Southwest/HEN 1:26.43

8 Coldwell, Alison 08 Southwest/HEN 1:27.09

9 Nelson, Maggie 11 Southwest/HEN 1:27.46

10 Roe, Britta 10 South/Washburn 1:27.54

11 Hawkins, Loran 08 South/Washburn 1:28.55

12 Miller, Alexis 12 South/Washburn 1:28.69

13 Schmid, Anna 11 Southwest/HEN 1:30.19

14 Taylor, Kelcy 07 South/Washburn 1:30.36

15 Eubanks, Julia 07 South/Washburn 1:31.22

16 Anderson, Mora 09 South/Washburn 1:31.76

17 Cazaban, Margaux 10 Southwest/HEN 1:32.88

18 Clarity, Meredith 12 Southwest/HEN 1:33.07

19 Moses, Emma 12 Southwest/HEN 1:33.49

20 Anderson, Holly 08 South/Washburn 1:35.33

21 Olson, Annie 12 Southwest/HEN 1:35.96

22 Wilt, Ingrid 12 Southwest/HEN 1:36.54

23 McLaughlin, Tamia 09 Southwest/HEN 1:38.78

24 Detweiler, Annika 11 South/Washburn 1:39.90

25 McCauley, Eva 10 South/Washburn 1:45.21

26 Meier, Anna 11 South/Washburn 1:48.17

27 Lowell, Antonia 09 South/Washburn 1:49.38

28 Erickson, Selma 08 South/Washburn 1:54.70

29 Koland, Maybelle 09 South/Washburn 2:41.66

--- Eichhorn, Claire 10 South/Washburn DQ

--- Whitehead, Maddie 10 South/Washburn DQ


Individual Results-100 Yard Freestyle

1 Blumenfeld, Maddie 11 Southwest/HEN 0:57.08

2 Knutson, Maya 08 Southwest/HEN 0:58.07

3 Anderson, Rachel 09 South/Washburn 0:58.59

4 Kuznia, Madison 12 Southwest/HEN 0:59.31

5 Lengvenis, Lily 09 Southwest/HEN 1:02.09

6 Schmid, Anna 11 Southwest/HEN 1:02.24

7 Baxley, Amelia 07 Southwest/HEN 1:02.28

8 Novacek, Becky 12 Southwest/HEN 1:02.83

9 Schwartz, Katie 12 Southwest/HEN 1:03.12

10 Anderson, Holly 08 South/Washburn 1:03.82

11 Alms, Addy 10 Southwest/HEN 1:03.85

12 Spock, Nadia 12 South/Washburn 1:04.85

13 Eckstrom, Carly 10 South/Washburn 1:05.43

14 Roe, Britta 10 South/Washburn 1:05.45

15 Rudrud, Signe 12 South/Washburn 1:05.67

16 Abhyankar, Ketaki 11 South/Washburn 1:06.02

17 Kletter, Sydney 12 South/Washburn 1:06.13

18 Linster, Camryn 11 South/Washburn 1:07.19

19 Nelson, Maggie 11 Southwest/HEN 1:07.38

20 Olson, Annie 12 Southwest/HEN 1:07.70

21 Mullin, Ruth 08 South/Washburn 1:09.22

22 Cazaban, Margaux 10 Southwest/HEN 1:09.66

23 McLawhorn, Tea 07 Southwest/HEN 1:10.17

24 Rumppe, Sarah 12 Southwest/HEN 1:10.62

25 Murray, Grace 07 Southwest/HEN 1:11.29

26 Nelson, Emma 09 Southwest/HEN 1:11.44

27 Slezak, Kate 11 South/Washburn 1:11.82

28 Neufeld, Laurel 09 South/Washburn 1:11.97

29 Hawkins, Loran 08 South/Washburn 1:14.22

30 Taylor, Kelcy 07 South/Washburn 1:14.57

31 Meier, Anna 11 South/Washburn 1:15.54

32 Miller, Alexis 12 South/Washburn 1:16.35

33 McCauley, Eva 10 South/Washburn 1:16.69

34 Franchett, Margot 11 South/Washburn 1:18.82

35 Kibira, Selena 11 South/Washburn 1:23.53

36 Protzner, Emily 08 South/Washburn 1:28.81

37 Bryan, Hazel 11 South/Washburn 1:29.44

38 Kreider, Amelia 12 South/Washburn 1:32.87

39 Eichhorn, Claire 10 South/Washburn 1:34.72

40 Bias, Ramona 10 South/Washburn 1:36.81

41 Hamnes, Grete 10 Southwest/HEN 1:45.07

--- Bart, Nina 09 Southwest/HEN DQ
Individual Results-50 Yard Freestyle

1 Anderson, Rachel 09 South/Washburn 0:26.89

2 Blumenfeld, Maddie 11 Southwest/HEN 0:26.93

3 Knutson, Maya 08 Southwest/HEN 0:27.37

4 Kuznia, Madison 12 Southwest/HEN 0:27.74

5 Lengvenis, Lily 09 Southwest/HEN 0:27.77

6 Anderson, Holly 08 South/Washburn 0:27.78

7 Baxley, Amelia 07 Southwest/HEN 0:27.81

8 Novacek, Becky 12 Southwest/HEN 0:28.44

9 Schmid, Anna 11 Southwest/HEN 0:28.59

10 Schwartz, Katie 12 Southwest/HEN 0:28.65

11 Kletter, Sydney 12 South/Washburn 0:28.73

12 Clarity, Meredith 12 Southwest/HEN 0:29.04

13 Spock, Nadia 12 South/Washburn 0:29.08

14 Roe, Britta 10 South/Washburn 0:29.66

15 Alms, Addy 10 Southwest/HEN 0:29.68

16 Franchett, Audrey 12 South/Washburn 0:29.70

17 Eckstrom, Carly 10 South/Washburn 0:29.77

18 Rudrud, Signe 12 South/Washburn 0:29.80

19 Wilt, Ingrid 12 Southwest/HEN 0:29.83

20 Anderson, Mora 09 South/Washburn 0:30.11

21 Nelson, Maggie 11 Southwest/HEN 0:30.15

22 Burns, Hallie 12 Southwest/HEN 0:30.33

23 Coldwell, Alison 08 Southwest/HEN 0:30.37

24 Mullin, Ruth 08 South/Washburn 0:30.45

25 McLawhorn, Tea 07 Southwest/HEN 0:30.54

26 Abhyankar, Ketaki 11 South/Washburn 0:30.55

27 Olson, Annie 12 Southwest/HEN 0:30.79

28 Lefebvre, Nicole 07 Southwest/HEN 0:30.95

29 Taylor, Mady 11 Southwest/HEN 0:31.13

30 Moses, Emma 12 Southwest/HEN 0:31.22

31 Rumppe, Sarah 12 Southwest/HEN 0:31.36

32 Cazaban, Margaux 10 Southwest/HEN 0:31.96

33 Linster, Camryn 11 South/Washburn 0:32.00

34 Nelson, Emma 09 Southwest/HEN 0:32.24

35 Eubanks, Julia 07 South/Washburn 0:32.42

36 Murray, Grace 07 Southwest/HEN 0:32.61

37 Neufeld, Laurel 09 South/Washburn 0:32.72

38 Slezak, Kate 11 South/Washburn 0:33.07

39 Hawkins, Loran 08 South/Washburn 0:33.30

40 Taylor, Kelcy 07 South/Washburn 0:33.35

41 Meier, Anna 11 South/Washburn 0:33.68

42 Roe, Annika 07 South/Washburn 0:33.86

43 McCauley, Eva 10 South/Washburn 0:34.28

44 Kenney, Cypress 08 Southwest/HEN 0:34.36

45 Eady, Ari 11 South/Washburn 0:34.52

46 Miller, Alexis 12 South/Washburn 0:34.71

47 Franchett, Margot 11 South/Washburn 0:35.57

48 Spaeth, Katherine 09 Southwest/HEN 0:35.97

49 Protzner, Emily 08 South/Washburn 0:36.57

50 Gutoske, Ellen 10 South/Washburn 0:37.22

51 Kibira, Selena 11 South/Washburn 0:37.79

52 Handley, Maeve 09 South/Washburn 0:38.51

53 Bryan, Hazel 11 South/Washburn 0:38.98

54 Keenan, Meenah 09 South/Washburn 0:39.37

55 Lowell, Antonia 09 South/Washburn 0:39.83

56 Kaye, Madeline 09 Southwest/HEN 0:40.09

57 Erickson, Selma 08 South/Washburn 0:40.43

58 Eichhorn, Claire 10 South/Washburn 0:40.99

59 Kreider, Amelia 12 South/Washburn 0:41.10

60 Bias, Ramona 10 South/Washburn 0:41.66

61 VanDoeren, Lauren 08 South/Washburn 0:41.96

62 Johnson, Maggie 11 South/Washburn 0:44.27

63 Hamnes, Grete 10 Southwest/HEN 0:45.14

64 Barnhill, Emily 10 South/Washburn 0:46.30

65 Whitehead, Maddie 10 South/Washburn 0:52.47

66 Koland, Maybelle 09 South/Washburn 0:55.95

67 Horton, Maeta 08 Southwest/HEN 1:09.67

--- Bart, Nina 09 Southwest/HEN DQ

--- Rosario, Sadie 11 South/Washburn DQ


August 25, 2012-Eau Claire Relay Invitational

Team Results

Wayzata 326

James Madison Memorial 312

Minnetonka 278

Eau Claire Memorial 248

Hudson 222

Spash 168

Robbinsdale Armstrong 150

Eau Claire North 150

Duluth East 100

Wisconsin Rapids 060

TMT 060

Chippewa Falls 050



Individual Results-200 Yard Medley Relay

1 Wayzata A 1:50.72

Paulson, Emma SR; Preiss, Madison FR; Merriam, Mackenzie SR; Petty, Anna F

2 Minnetonka A 1:53.76

Schilling, Amelia 12; Smith, Mackenzie 12; Ostergren, Cecilia 09; Walor, Tru 09

3 James Madison Memorial A 1:54.45

Horton, T; Gomez, M; Center, a; Ford, j

4 Spash A 1:55.24

Neuwirth, Natalie 12; Tainter, Sara 12; Check, Janna 12; Volm, Skyelar 10

5 Hudson A 1:56.40

Cicha, C; Wood, N; Guenther, E; Reynolds, E

6 Eau Claire Memorial A 1:57.99

Glassbrenner, Ali JR; Sauerman, Claire SR; Herzog, Camille SR; Vierbicher, Dana JR

7 Hopkins A 1:59.62

Glover, Kate; Bullinger, Rae; Sanabria, Andrea; Denvit, Olivia

8 Duluth East A 2:03.31

Punyko, Kelly; Zwak, Meghan; Knauss, Cora; Friske, Meghan

9 Chippewa Falls A 2:08.13

Buchmann, Rose; Borgenheimer, Ella; Meinen, Amber; Moran, Kaitlyn

10 Wisconsin Rapids A 2:10.33

Siekert, Megan; Bertotto, Emma; Sneen, Rachel; Esselman, Ellie

11 Armstrong A 2:16.46

Dietrich, R. 9; Linbaugh, J. 8; Peterson, R. 10; Goodrum, B. 12

12 South/Washburn A 2:18.19

Franchett, Audrey; Anderson, Mora; McGuffey, Madison; Spock, Nadia

13 Eau Claire North A 2:20.47

--- Wayzata

Hughes, Lexi JR; Azinge, Kelly FR; Herda, Kate SO; Hagen, Natalie SO

--- Minnetonka B 2:09.80

Easley, Alexa D 12; Johnson, Leah C 11; Blockhus, Natalie A 12; Swartzer, Alyssa M 12

--- Duluth East 2:14.49

Mead, Linnea; Baker, Zadie; Holmstrom, Cassandra; Chimielewski, Katie

--- Eau Claire Memorial 2:17.14

Bunce, Jordyn SR; Plummer, Kortney JR; Gray, Mariah FR; Hart, Monica SO

--- Hudson B 2:19.30

Manley, H; Johnson, H; Parker, K; Kramer, O

--- Hopkins B 2:21.12

Shaw, Maddie; Scherer, Amy; Korab, Izzy; Friedman, Elyse

--- SPASH B 2:24.41

Miller, Miriah 12; Altman, Morgan; A, Autumn; Tikalsky, Ashley 12

--- Eau Claire North B 2:41.95

--- Armstrong B 2:45.76

Bunke, K. 9; Konenen, Q. 11; Egge, J. 9; Manrique, C. 9

--- South/Washburn B DQ

Slezak, Kate; Johnson, Emma; Meier, Anna; Anderson, Holly

--- Wisconsin Rapids B DQ

Keepers, Kami; Storandt, Sarsh; Doescher, Brooke; Rucker, Sadie
Individual Results-800 Yard Free Relay

1 James Madison Memorial A 08:13.41

Hartung, R; Eckerle, C; Cole, H; Hornacek, S

2 Minnetonka A 08:13.45

Rolseth, Elena M 10; O'Brien, Molly E 11; Kane, Carolyn J 12; Wyer, Isabel M 11

3 Wayzata A 08:37.66

Donlin, Colleen FR; Stover, Katie SO; Krull, Karalyn SR; Gessner, Rachel SO

4 Armstrong A 08:40.88

Ruehle, E. 9; Mandravelis, V. 8; Russell, M. 12; Evensen, B. 12

5 Eau Claire Memorial A 08:46.15

Lund, Kaia JR; Wang, Lucy JR; Bernhardt, Paige SO; Martinez, Nikki SR

6 Hudson A 08:52.54

Duerst, A; Smith, M; Reynolds, E; Bedford, L

7 Duluth East A 09:20.59

Anderson, Mallorie; Harvieux, Zoe; Knauss, Grace; Nelson, Sydney

8 SPASH A 09:25.82

Peeters, Lexi 9; Volm, Skyelar 10; Norrgrand, Katelyn 9; Hoffman, Tori 9

9 Hopkins A 09:28.00

Segar, Kate; Fagerstrom, Lindsey; Teigan, Campbell; Shaw, Maddie

10 Wisconsin Rapids A 10:25.24

Cepina, Brooklyn; Krakow, Jen; Kitowski, Ally; Storandt, Sarsh

11 Eau Claire North A 10:34.88

Sekel, Andler; Sekel, Taylor; Kleist, Hannah; Surges, Sarah

--- South/Washburn A DQ

Anderson, Rachel; Anderson, Holly; Linster, Camryn; Rudrud, Signe
Individual Results-400 Yard Medley 4 X 100 IM Relay

1 Eau Claire Memorial A 4:16.21

Gross, Laura SR; Sauerman, Claire SR; Glassbrenner, Ali JR; Manz, Sarah SO

2 Wayzata A 4:17.51

Ruegemer, Haley SO; Deis, Stephanie SR; Dockter, Kayla SR; Preiss, Madison FR

3 James Madison Memorial A 4:25.63

Kovacs, L; Sanchez, A S; Hornacek, C; Eckerle, C

4 Eau Claire North A 4:31.22

Zinter, Jenna; Stefens, Marissa; Glassbrenner, Lauren; Schmitt, Bridgett

5 SPASH A 4:37.46

Volm, Skyelar 10; Check, Janna 12; Hoffman, Tori 9; Peeters, Lexi 9

6 Duluth East A 4:43.78

Punyko, Kelly; Nyerhuis, Kayla; Anderson, Mallorie; Knauss, Cora

7 Hudson A 4:50.42

Kiecker, E; Wood, T; Parker, K; Berdusco, N

8 Hopkins A 5:01.89

Scherer, Amy; Robinson, Jackie; Friedman, Elyse; Korab, Izzy

9 South/Washburn A 5:09.17

Strand, Eleanor; Neufield, Laurel; Hennen, Irene; Anderson, Holly

10 Armstrong A 5:16.01

Konenen, Q. 11; Knudson, K B; Manrique, C. 9; Mandravelis, V

11 Chippewa Falls A 5:18.04

Schemenauer, Jillan; Schememauer, Brea; Ott, Ashton; Meinen, Amber

12 Wisconsin Rapids A 5:24.03

Esselman, Ellie; Cepina, Brooklyn; Storandt, Sarsh; Panzer, Emma

--- Wayzata B 4:38.57

Krull, Karalyn SR; Hughes, Lexi JR; Larson, Abby SR; Tu, Zoe JR

--- Eau Claire Memorial B 5:10.82

Howe, Sarah JR; Haight, Alyssa JR; Berlin, Leslie JR; Lund, Annika FR

--- Eau Claire Memorial C 5:38.79

Perry, Anna SO; Ritzinger, Thelma FR; Gietman, Lindsey FR; Schnack, Taylor FR

--- Minnetonka A DQ

Remer, Elizabeth R 10; Rutschke, Kristen M 10; Sebald, Claire E 10; Walor, Tru A 09
Individual Results- 400 Yard Free 50-50-100-200 Relay

1 James Madison Memorial A 3:45.28

Gomez, M; Statz, A; Ford, j; Center, a

2 Minnetonka A 3:47.89

Hippen, Kara K 11; Lattu, Jenna R 12; Busch, Kate M 10; Schilling, Amelia J 12

3 Wayzata A 3:52.93

Tu, Zoe JR; Petty, Anna FR; Lingen, Sarah FR; Larson, Megan SO

4 Armstrong A 3:56.24

Konenen, H. 9; Goodrum, B. 12; Peterson, R. 10; Evensen, C. 10

5 Eau Claire Memorial A 4:04.11

Vierbicher, Dana JR; Herzog, Camille SR; Bernhardt, Paige SO; Martinez, Nikki SR

6 Hopkins A 4:10.00

Robinson, Jackie; Elmeer, Maiia; Thelen, Addie; Sanabria, Andrea

7 SPASH A 4:12.40

Peeters, Lexi 9; Fisher, Aiden 10; Norrgrand, Katelyn 9; Tainter, Sara 12

8 Hudson A 4:14.27

Manley, H; Smith, M; Berdusco, N; Bedford, L

9 Wisconsin Rapids A 4:16.22

Lindvig, Brianna; Siekert, Megan; Sneen, Rachel; Bertotto, Emma

10 Eau Claire North A 4:23.96

Zinter, Ali; Brown, Molly; Martin, Darby; Zinter, Jenna

11 Duluth East A 4:25.93

Higgins, Ashley; Gates, Meghan; Knauss, Grace; Nelson, Sydney

12 South/Washburn A 4:31.96

Peterson, Eva; Spock, Nadia; Eckstrom, Carly; Rudrud, Signe
Individual Results-400 Yard Medley Relay

1 Eau Claire Memorial A 4:10.88

Glassbrenner, Ali JR; Manz, Sarah SO; Lund, Kaia JR; Gross, Laura SR

2 Hudson A 4:12.66

Guenther, E; Wood, N; Cicha, C; Duerst, A

3 Minnetonka A 4:14.93

Kane, Liz V 12; Freese, Sophia L 10; Braiedy, Alex L 12; Wyer, Isabel M 11

4 James Madison Memorial A 4:17.99

Sanchez, A S; Fulmer, L; Sheridan, M; Horton, T

5 Wayzata A 4:23.47

Olson, Kirsten SR; Larson, Abby SR; Herda, Kate SO; Azinge, Kelly FR

6 Eau Claire North A 4:26.92

Stefens, Marissa; Glassbrenner, Lauren; Schmitt, Bridgett; Zinter, Jenna

7 SPASH A 4:50.05

Stupar, Kathryn 9; Hess, Emily 12; Hoffman, Tori 9; Tikalsky, Ashley 12

8 Duluth East A 4:53.61

Mead, Linnea; Zwak, Meghan; Friske, Meghan; Nyerhuis, Kayla

9 Armstrong A 4:54.75

Bukowski, E. 9; Dietrich, R. 9; Ruehle, E. 9; Konenen, Q. 11

10 South/Washburn A 5:09.00

Anderson, Mora; Miller, Alexis; Tuve, Mary; Linster, Camryn

11 Chippewa Falls A 5:12.93

Brun, Bailey; Borgenheimer, Ella; Ott, Ashton; Schemenauer, Jillan

12 Wisconsin Rapids A 5:39.57

Doescher, Tabi; Panzer, Emma; Krakow, Jen; Kitowski, Ally

--- Eau Claire Memorial B 4:59.05

Wells, Adeline SR; Way, Emily FR; Lund, Annika FR; Hart, Monica SO

--- Eau Claire Memorial C 5:27.70

Gietman, Lindsey FR; Haight, Alyssa JR; Gray, Mariah FR; Perry, Anna SO

--- Eau Claire North B 5:49.12

Kleist, Hannah; Munden, Megan; Sonsalla, Tennisha; Sekel, Taylor

--- Hopkins A DQ

Bullinger, Rae; Denvit, Olivia; Hedberg, Sarah; Glover, Kate
Individual Results-200 Yard Free Relay

1 James Madison Memorial A 1:41.38

Center, a; Hornacek, S; Cole, H; Eckerle, C

2 Minnetonka A 1:41.56

Saddler, Abby C 11; Rossebo, Dana C 10; Kane, Carolyn J 12; Kane, Liz V 12

3 Wayzata A 1:43.71

Wasz, Sarah JR; Franke, Maggie FR; Donlin, Colleen FR; Paulson, Emma SR

4 Eau Claire Memorial A 1:47.21

Sauerman, Claire SR; Vierbicher, Dana JR; Herzog, Camille SR; Glassbrenner, Ali JR

5 Hudson A 1:49.65

Reynolds, E; Kiecker, E; Duerst, A; Wood, N

6 Chippewa Falls A 1:55.75

Meinen, Amber; Brun, Bailey; Schemenauer, Jillan; Moran, Kaitlyn

7 South/Washburn A 1:56.16

Peterson, Eva; Anderson, Rachel; Tuve, Mary; Kelher, Sydney

8 Hopkins A 1:56.45

Robinson, Jackie; Elmeer, Maiia; Fagerstrom, Lindsey; Teigan, Campbell

9 Duluth East A 1:57.46

Harvieux, Zoe; Gates, Meghan; Friske, Meghan; Anderson, Mallorie

10 Eau Claire North A 1:58.02

Zinter, Ali; Demoe, Ashley; Sekel, Andler; Brown, Molly

11 Wisconsin Rapids A 1:58.51

Lindvig, Brianna; Cepina, Brooklyn; Kitowski, Ally; Panzer, Emma

12 SPASH A 2:03.39

Fisher, Aiden 10; Miller, Miriah 12; Neuwirth, Natalie 12; Altman, Morgan

13 Armstrong A 2:11.26

Knudson, K B; Manrique, C. 9; Konenen, H; Howe, C. 9

--- Wayzata B 1:52.17

Stover, Katie SO; Krull, Karalyn SR; Dunford, Claire SR; Gessner, Rachel SO

--- Eau Claire Memorial B 1:57.15

Plummer, Kortney JR; Pankratz, Grace JR; Way, Emily FR; DeLestry, Laura JR

--- Duluth East B 1:58.09

Holmstrom, Cassandra; Chimielewski, Katie; Baker, Zadie; Higgins, Ashley

--- Minnetonka B 1:58.26

Blockhus, Natalie A 12l Swartzer, Alyssa M 12; Schmiechen, Zoe C 12; Kohn, Lizzie A

10

--- Hudson B 2:03.86



Kramer, O; Wareham, N; Johnson, H; Parker, K

--- Hopkins B 2:08.10

Scherer, Amy; Martin, Katie; Friedman, Elyse; Korab, Izzy

--- South/Washburn B 2:08.81

Franchett, Audrey; Grantenbein, Ellen; Slezak, Kate; Miller, Alexis

--- Wisconsin Rapids B 2:17.81

Owen, Ciera; Rucker, Sadie; Bord, Natalie; Weigel, Savana

--- Eau Claire Memorial C 2:21.23

Haight, Alyssa JR; Wille, Caroline FR; Benson, Emily JR; Hubert, Davisha SO

--- Eau Claire North B 2:28.55

Surges, Sarah; Angel, Hannah; Weise, Janessa; Huges, Teagan

--- Armstrong B 2:38.95

Royter, R. 11; Schedler, A. 9; Larson, I. 9; Gast, A. 8
Individual Results-300 Yard Butterfly Relay

1 Wayzata A 3:05.22

North, Mady SR; Deis, Stephanie SR; Merriam, Mackenzie SR

2 SPASH A 3:06.94

Volm, Skyelar 10; Check, Janna 12; Neuwirth, Natalie 12

3 Minnetonka A 3:13.89

Rowland, Lucy L 12; Rutschke, Kristen M 10; Ostergren, Cecilia M 09

4 James Madison Memorial A 3:15.23

Hartung, R; Hornacek, C; Bhattacharay, A

5 Hudson A 3:15.57

Wood, T; Cicha, C; Guenther, E

6 Eau Claire North A 3:17.43

Stefens, Marissa; Glassbrenner, Lauren; Schmitt, Bridgett

7 Eau Claire Memorial A 3:32.14

Lund, Kaia JR; Bernhardt, Paige SO; Lund, Annika FR

8 Hopkins A 3:39.90

Hedberg, Sarah; Fagerstrom, Lindsey; Sanabria, Andrea

9 Armstrong A 3:48.85

Linbaugh, J. 8; Russell, M. 12; Bresnahn, A. 8

10 South/Washburn A 3:52.09

McGuffey, Madison; Eckstrom, Carly; Tuve, Mary

11 Duluth East A 3:54.96

Baker, Zadie; Friske, Meghan; Harvieux, Zoe

12 Wisconsin Rapids A 4:44.26

Doescher, Brooke; Krakow, Jen; Weigel, Savana

--- Eau Claire Memorial B 3:55.18

Gray, Mariah FR; Perry, Anna SO; Redman, Sam JR

--- Eau Claire Memorial C 4:08.97

Wells, Adeline SR; Ritzinger, Thelma FR; Berlin, Leslie JR

--- Chippewa Falls A DQ

Ott, Ashton; Wagner, Danielle; Brun, Bailey
Individual Results-850 Yard Free 50-100-200-500 Relay

1 Wayzata A 08:56.03

Wasz, Sarah JR; Franke, Maggie FR; Larson, Megan SO; Olson, Kirsten SR

2 Hudson A 08:56.31

Manley, H; Smith, M; Bedford, L; Cicha, C

3 James Madison Memorial A 08:57.40

Gomez, M; Center, a; Hartung, R; Eckerle, C

4 Minnetonka A 09:04.42

Lattu, Jenna R 12; Saddler, Abby C 11; Braiedy, Alex L 12- O'Brien, Molly E 11

5 Eau Claire Memorial A 09:11.32

DeLestry, Laura JR; Gross, Laura SR; Manz, Sarah SO; Martinez, Nikki SR

6 Hopkins A 09:15.72

Denvit, Olivia; Thelen, Addie; Bullinger, Rae; Glover, Kate

7 Armstrong A 09:16.00

Goodrum, B. 12; Mandravelis, V. 8; Linbaugh, J. 8; Evensen, C. 10

8 SPASH A 09:35.39

Dobratz, Morgan 9; Hoffman, Tori 9; Tikalsky, Ashley 12; Tainter, Sara 12

9 South/Washburn A 09:56.80

Kelher, Sydney; Anderson, Holly; Linster, Camryn; Anderson, Rachel

10 Chippewa Falls A 10:04.88

Wagner, Danielle; Schememauer, Brea; Borgenheimer, Ella; Buchmann, Rose

11 Wisconsin Rapids A 10:10.20

Lindvig, Brianna; Esselman, Ellie; Siekert, Megan; Bertotto, Emma

12 Duluth East A 10:20.50

Higgins, Ashley; Nyerhuis, Kayla; Knauss, Grace; Nelson, Sydney

13 Eau Claire North A 10:50.59

Adsit, Haley; Brown, Molly; Martin, Darby; Sekel, Andler

--- Eau Claire Memorial B 10:29.27

Gitman, Lindsey FR; Hart, Monica SO; Wang, Lucy JR; Pankratz, Grace JR

--- Eau Claire Memorial C 10:44.68

Wille, Caroline FR; Berlin, Leslie JR; Way, Emily FR; Lund, Annika FR
Individual Results-300 Yard Backstroke Relay

1 Minnetonka A 3:01.93

Rowland, Lucy L 12; Walor, Tru A 09; Wyer, Isabel M 11

2 Wayzata A 3:02.07

Tu, Zoe JR; Hughes, Lexi JR; Paulson, Emma SR

3 James Madison Memorial A 3:06.93

Horton, T; Kovacs, L; Sanchez, A S

4 Armstrong A 3:23.54

Bresnahn, A. 8; Bukowski, E. 9; Evensen, B. 12

5 Duluth East A 3:32.14

Mead, Linnea; Punyko, Kelly; Knauss, Grace

6 Hudson A 3:38.56

Berdusco, N; Kiecker, E; Bedford, L

7 Eau Claire Memorial A 3:40.86

Wang, Lucy JR; Wells, Adeline SR; Vierbicher, Dana JR

8 Hopkins A 3:44.60

Fagerstrom, Lindsey; Shaw, Maddie; Teigan, Campbell

9 SPASH A 3:45.11

Fisher, Aiden 10; Norrgrand, Katelyn 9; Stupar, Kathryn 9

10 South/Washburn A 3:54.08

Meier, Anna; Franchett, Audrey; McGuffey, Madison

11 Chippewa Falls A 3:55.16

Schemenauer, Jillan; Schememauer, Brea; Buchmann, Rose

12 Eau Claire North A 3:55.26

Kleist, Hannah; Demoe, Ashley; Zinter, Ali;

13 Wisconsin Rapids A 4:22.39

Doescher, Tabi; Krakow, Jen; Doescher, Brooke

--- Minnetonka B 3:18.25

Anderson, Leah M 10; Rolseth, Elena M 10; Rossebo, Dana C 10

--- Eau Claire Memorial B 4:05.63

Redman, Sam JR; Benson, Emily JR; Gietman, Lindsey FR

--- Eau Claire Memorial C 4:52.84

Bunce, Jordyn SR; Hubert, Davisha SO; Schnack, Taylor FR
Individual Results-100 Yard Free Relay

1 Wayzata A 0:50.63

Dunford, Claire SR; Merriam, Mackenzie SR; Dockter, Kayla SR; North, Mady SR

2 James Madison Memorial A 0:51.21

Statz, A; Ford, j; Fulmer, L; Bhattacharay, A

3 Hopkins A 0:51.36

Hedberg, Sarah; Sanabria, Andrea; Segar, Kate; Thelen, Addie

4 Minnetonka A 0:51.80

Busch, Kate M 10; Slator, Haley E 11; Easley, Alexa D 12; Sebald, Claire E 10

5 Eau Claire North A 0:52.03

Zinter, Jenna; Glassbrenner, Lauren; Stefens, Marissa; Schmitt, Bridgett

6 Eau Claire Memorial A 0:53.63

DeLestry, Laura JR; Gray, Mariah FR; Redman, Sam JR; Herzog, Camille SR

7 Hudson A 0:55.58

Wood, T; Manley, H; Parker, K; Smith, M

8 Wisconsin Rapids A 0:58.70

Panzer, Emma; Storandt, Sarsh; Kitowski, Ally; Doescher, Tabi

9 SPASH A 1:01.70

Miller, Miriah 12; Tikalsky, Ashley 12; Altman, Morgan; A, Autumn

10 Armstrong A 1:09.06

Gast, A. 8; Schedler, A. 9; Bunke, K. 9; Royter, R. 11

--- Wayzata B 0:51.68

Ruegemer, Haley SO; Stover, Katie SO; Donlin, Colleen FR; Franke, Maggie FR

--- Eau Claire Memorial B 0:57.31

Plummer, Kortney JR; Wells, Adeline SR; Pankratz, Grace JR; Ritzinger, Thelma FR

--- Eau Claire North B 0:57.41

Sekel, Andler; Adsit, Haley; Weise, Janessa; Angel, Hannah

--- Eau Claire Memorial C 1:05.18

Benson, Emily JR; Perry, Anna SO; Wille, Caroline FR; Hubert, Davisha SO

--- Duluth East A DQ

Higgins, Ashley; Holmstrom, Cassandra; Gates, Meghan; Chimielewski, Katie

--- South/Washburn A DQ

Peterson, Eva; Kelher, Sydney; Spock, Nadia; Rudrud, Signe

--- Chippewa Falls A DQ

Moran, Kaitlyn; Schememauer, Brea; Wagner, Danielle; Buchmann, Rose
Individual Results-300 Yard Breaststroke Relay

1 Wayzata A 3:32.38

Petty, Anna FR; Larson, Abby SR; Preiss, Madison FR

2 James Madison Memorial A 3:41.62

Gomez, M; Sheridan, M; Fulmer, L

3 Minnetonka A 3:43.62

Kohn, Lizzie A 10; Freese, Sophia L 10; Smith, Mackenzie K 12

4 Hudson A 3:44.13

Wood, T; Wood, N; Guenther, E

5 Eau Claire Memorial A 3:46.87

Manz, Sarah SO; Sauerman, Claire SR; Way, Emily FR

6 Hopkins A 3:51.47

Denvit, Olivia; Hedberg, Sarah; Bullinger, Rae

7 SPASH A 3:57.48

Hess, Emily 12; Dobratz, Morgan 9; Tainter, Sara 12

8 Duluth East A 4:02.02

Zwak, Meghan; Baker, Zadie; Nyerhuis, Kayla

9 Winsconsin Rapids A 4:05.67

Sneen, Rachel; Esselman, Ellie; Bertotto, Emma

10 Armstrong A 4:08.10

Russell, M. 12; Knudson, K B; Bresnahn, A. 8

11 South/Washburn A 4:23.93

Strand, Eleanor; Miller, Alexis; Grantenbein, Ellen

12 Eau Claire North A 4:39.57

Huges, Teagan; Munden, Megan; Kleist, Hannah

--- ECME B X4:20.68

Hart, Monica SO; Haight, Alyssa JR; Plummer, Kortney JR

--- Eau Claire Memorial C 4:33.30

Berlin, Leslie JR; Benson, Emily JR; Ritzinger, Thelma FR
Individual Results-400 Yard Free Relay

1 Armstrong A 3:39.40*

Evensen, B. 12; Ruehle, E. 9; Peterson, R. 10; Evensen, C. 10

2 Minnetonka A 3:44.41

Kane, Carolyn 12; Schilling, Amelia J 12; Anderson, Leah M 10; Remer, Elizabeth R 10

3 James Madison Memorial A 3:45.42

Ford, j; Statz, A; Cole, H; Hornacek, S

4 Wayzata A 3:48.24

Paulson, Emma SR; Hagen, Natalie SO; Ruegemer, Haley SO; Olson, Kirsten SR

5 SPASH A 3:51.67

Volm, Skyelar 10; Peeters, Lexi 9; Neuwirth, Natalie 12; Check, Janna 12

6 Eau Claire Memorial A 3:52.35

Gross, Laura SR; Bernhardt, Paige SO; Lund, Kaia JR; Martinez, Nikki SR

7 Hudson A 4:02.18

Berdusco, N; Kiecker, E; Duerst, A; Reynolds, E

8 Hopkins A 4:07.49

Segar, Kate; Elmeer, Maiia; Thelen, Addie; Glover, Kate

9 Wisconsin Rapids A 4:13.05

Siekert, Megan; Sneen, Rachel; Lindvig, Brianna; Cepina, Brooklyn

10 Chippewa Falls A 4:15.06

Borgenheimer, Ella; Ott, Ashton; Meinen, Amber; Moran, Kaitlyn

11 South/Washburn A 4:40.51

Hennen, Irene; Slezak, Kate; Johnson, Emma; Neufield, Laurel

12 Eau Claire North A 4:49.71

Martin, Darby; Sonsalla, Tennisha; Sekel, Taylor; Munden, Megan

--- Minnetonka B 4:13.49

Schmiechen, Zoe C 12; Hippen, Kara K 11; Slator, Haley E 11; Johnson, Leah C 11

--- Eau Claire Memorial B 4:21.35

Redman, Sam JR; Wang, Lucy JR; Pankratz, Grace JR; DeLestry, Laura JR

--- Eau Claire North B 5:49.01

Surges, Sarah; Adsit, Haley; Weise, Janessa; Angel, Hannah

--- Eau Claire Memorial C 5:50.72

Hubert, Davisha SO; Bunce, Jordyn SR; Schnack, Taylor FR; Wille, Caroline FR

--- Duluth East A DQ

Knauss, Cora; Punyko, Kelly; Anderson, Mallorie; Harvieux, Zoe


Kataloq: uploads
uploads -> Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti adau-nun 80 illik yubileyinə həsr edilir adau-nun elmi ƏSƏRLƏRİ g əNCƏ 2009, №3
uploads -> Mühaziry riyazi mYntiqin elementlYri
uploads -> AZƏrbaycan respublikasi təHSİl naziRLİYİ azərbaycan döVLƏT İQTİsad universiteti magistratura məRKƏZİ
uploads -> AZƏrbaycan əraziSİNDƏ İBTİDAİ İcma quruluşU
uploads -> АзярбайжАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТЯЩСИЛ НАЗИРЛИЙИ азярбайжан дювлят игтисад университети
uploads -> Mövzu Fənnin məqsədi və vəzifələri
uploads -> Marketinq fənni üzrə İŞÇİ TƏDRİs proqrami
uploads -> Asm-nin iqtisadiyyatı və idarə edilməsi
uploads -> Təqdimatların hazırlanması (Powerpoint, Word, Excel)

Yüklə 1,53 Mb.

Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11




Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2022
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə