Sims II merkez istasyonu otomasyon yazilimi belge genel bakiş • Programa Genel Bakış Bölüm 1Yüklə 5,3 Mb.
səhifə1/24
tarix26.07.2018
ölçüsü5,3 Mb.
növüYazi
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24


SIMS II MERKEZ İSTASYONU OTOMASYON YAZILIMI

BELGE GENEL BAKIŞ

Programa Genel Bakış - Bölüm 1

, Donanım ve işletim sistem gereksinimleri içeren belge kuralları ve bazı program özelliklerini açıklar.

Kurulum - Bölüm 2

demo ve lisanslı program yükleme ve güncelleştirme kurulumunu kapsar.

Eğitimi - Bölüm 3 ve 4

Bölüm 3 klavye komutlarını ve fare kullanarak anlatılır. Sonra yazılımın kullanımıyla ilgili gerçek eller programı, log-in yürütmesini ve çıkarken talimat ile başlar ve program modları hakkında bilgi ile takip edilmektedir. İstisna olay işleme sonra temelleri ile başlayan ve oluşturma ve istisna olayları tamamlayarak devam tartışılmıştır. Rapor oluşturma ve parametre girişi daha sonra test bir hesap yerleştirmek konusunda bilgi takip kaplıdır. öğretici Bölüm 4 abone hesapları ve bayi hem de veritabanı girişi için teknikleri ve bilgileri içerir.

Fonksiyonel Genel Bakış - Bölüm 5

Zaten Eğitimi kapsamına girmeyen programda her menü seçimi işlevini açıklar.

Alıcı Arayüz - Bölüm 6

bilgisayar ile arayüz alıcıları tartışır.

Rapor Örnekleri - Ek A

yaygın olarak kullanılan raporlar bazı tipik örnekler vermektedir.

Ağ - Ek B

Çok kullanıcılı bir ortamda programı yapılandırırken ağ özgü bilgileri kapsayan ve ayrıca sisteme bayi erişimi kapsar.

Dosya Yapıları - Ek C

SIMS II veri dosyaları birçok dosya yapılar sağlar.

Sorun giderme - Ek D

zorluk durumunda sorun giderme kapsamaktadır.

UL Supplement - Ek E

SIMS II kullanarak UL yönergeler.

Kamu - Ek F

TeleLogik, SIMS II ToolBox programı ve Faksı hakkında bilgi içermektedir.

indeks

referansların alfabetik indeksi.

SIMS II MERKEZ İSTASYONU

OTOMASYON YAZILIMI

Program Sürüm 1.3xx

Copyright © 1990-2005 SIMS, Inc.

Her hakkı saklıdır

Belge © SIMS, Inc.

Aralık 2006 Revize

Kenneth L. Utley tarafından yazıldı Programı

Kenneth L. Utley ve Kim L. Utley program Kavramları

Kim L. Utley tarafından yazıldı Belgeler

Ek Malzeme ihtiyacınız varsa

Eğitim videoları seçilen ürünler için kullanılabilir. Gösteri Yazılım ve İş Saatleri Destek 17:00 Merkez Standart Saat (hafta içi sadece) kadar 9:00 edinilebilir. Ayrıca Adobe Acrobat ile kullanmak için www.simsware.com adresindeki web sitesinden ücretsiz dokümantasyon ve literatür indirebilirsiniz.Kuzey Amerika Satış / Teknik Destek

SIMS, 2801 Batı Parker Rd • Inc. • Plano, Texas USA 75023-7934

Ses (800) 395-SIMS (7467) ya da (972) 769-0900

Faks (972) 612-2440

www.simsware.com adresindeki Web sitemizi ziyaret edin

E-mail: support@simsware.com ve sales@simsware.comferagat

SIMS, Inc., bu kılavuzda veya ilişkili program (lar) içeriği ile ilgili hiçbir beyanda veya garanti vermez ve belirli bir amaca uygunluk ya herhangi bir zımni garanti vermez. Ayrıca, SIMS, Inc., gözden geçirme ya da değişiklikleri herhangi bir kişiye bildirme yükümlülüğü olmaksızın, bu kılavuzu ve onun ilişkili program (lar) revize etmek ve onların içeriğinde zaman zaman herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kılavuzun hiçbir bölümü, herhangi bir erişim sisteminde saklanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir biçimde veya herhangi bir yolla bulaşan olabilir elektronik, mekanik, fotokopi, SIMS, Inc.'in yazılı izni olmadan, aksi takdirde kayıt, yoksaBİLGİSAYAR YAZILIM SON KULLANICI

LİSANS ANLAŞMASI

(NON-ÖZEL, yalnızca nesne kodunda)

BU ANLAŞMA LİSANS'S BORÇLAR VE SİZE sorumluluklarını tam VE TEK İFADESİDİR ve burada belirtilen konu İLGİLİ LİSANS ADINA TARAFINDAN VEYA BAŞKA BİR TEKLİF, TEMSİL VEYA DİĞER İLETİŞİM YERİNE GEÇER. SİZ LİSANS BİR YETKİLİ TEMSİLCİSİ, ALINDI ONAYLANDI ETTİ BU SÖZLEŞMEYİ İCRA VE SİZİN GİBİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN bir kopyasını İDAM VAR.1. Lisans. Burada belirtilen lisans ücretlerinin ödenmesine göz önünde bulundurulduğunda, Lisans, size hep birlikte "Lisanslı Program oluşturan makine tarafından okunabilir formda ve Sergi A'da tanımlanan ilgili kullanıcı belgelerinde bilgisayar yazılım paketi kullanmak için münhasır olmayan bir lisans, verir aşağıdaki şartlar ve koşullara "tabi.

2. Hakların Kapsamı. Yapabilirsin:

a. Sergi A belirtilen konumda kendi tesislerinde Lisanslı Programı yükleyin;

b. İşinizin iç ihtiyaçlarına hizmet amacıyla Sergi A belirtilen bilgisayarda Lisanslı Programı kullanmak; ve

Cı. nonprotein için, makine tarafından okunabilir biçimde programın bir kopyasını yapmak­üretken yedekleme amacıyla sadece, Lisans Veren'in tescilli efsane dahil olduğunu sağladı.

Sen açıkça Lisans tarafından izin verilmediği sürece, kullanma, kopyalama ya da Lisanslı Program, veya herhangi bir kopyalama, adaptasyon, transkripsiyonu, veya bunların birleştirilmiş kısmını değiştiremezsiniz. Haklarınız bu Anlaşmanın veya (2), Lisans makul kabul edilebilir, bu Anlaşmanın yerine versiyonu girer başka bir parti ve yükümlülüklerini üstlenir tüm iş çıkarına (1) halefi dışında devredilemez görevli maliyetlerini karşılamak için tasarlanmış bir yönetim ücreti öder. Hiçbir hizmet bürosu iş, çoklu kullanıcı lisans veya zaman paylaşımlı düzenleme açıkça Lisans tarafından izin verilmediği sürece, izin verilir. Başka bir bilgisayar sisteminde Lisanslı Programı yüklemek veya (makul olmayan nedenlerle olmaz) önceden elde edilen Lisans Veren'in açık izni olmadan başka bir yerde kullanamazsınız. Eğer kullanırsanız, kopyalamak veya Lisanslı Programı değiştirmek veya açıkça Lisans tarafından izin verilmeyen herhangi bir şekilde başka bir tarafa herhangi bir kopya, adaptasyon, transkripsiyon ele, ya da Lisanslı Programın birleşti kısmını aktarmak durumunda, lisans otomatik olarak sona erer.

Lisanslı Programı kullanmak için lisans ücreti Sen Lisans doğrudan bu miktarı ödemek zorundadır Sergi A'da belirtilmiştir.

Bu lisansın senin kabul ve bulundurma ve Lisanslı Programı kullanımından kaynaklanan (satış veya kullanım vergileri ve maddi olmayan vergiler dahil) herhangi bir vergi ödeme sorumludur. Lisans Veren, uygun makama havale lisansörü nedeniyle düşmek gibi bu tür vergi ödemek zorunda hakkını saklı tutar. Sen rapor ya da vergi ödemek için başarısızlık kaynaklanan tüm iddialar ve sorumluluk zararsız Lisansör etmeyi kabul edersiniz.

Tüm yeni sürümleri dahil bir yerine emin olun gerekir ya da öylesine Lisans Ancak Sergi A'da belirtilen şekilde Lisanslı Programı destekleyecektir, Lisans, sadece zaman zaman Lisans tarafından verilen Lisanslı Programın en güncel sürümü için destek sunuyor Lisans tarafından verilen düzeltmeleri, garanti ve destek programları maddesine istinaden.

Kendi ekipman Lisanslı Programı çalıştırmak için nitelikli ve Lisanslı Program giriş ve çıkış olarak hizmet bilgileri, hesaplamalar ve raporlar aşina olduğu bir operatöre seçmek için sorumludur. Lisans Veren hakkı yardımı reddetme ya da bir operatör gibi temel arka plan bilgileri veya doğrudan Lisanslı Programın çalışması ile ilgili olmayan başka konularla ilgili yardım istiyor, ek ücret hakkını saklı tutar.

Lisanslı Program aksi yönde yazılı bir anlaşmaya haricinde Sergi A'da belirtilen aksesuarları ile kullanılmak üzere tasarlanmış, Lisans tür ekipman elde etmek için bu Anlaşma uyarınca herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca Lisanslı Programı da dahil olmak üzere, üzerinde çalıştığı bilgisayar sistemi için uygun bir ortam ve uygun araçlar sağlamaktan sorumludur, ancak bir kesintisiz güç kaynağı, bunlarla sınırlı olmamak.

Lisanslı Programı kullanmak için kendi veri dosyaları dönüştürmek için sorumludur.

Lisans Veren 30 gün önceden haber üzerine destek ve bakım ücretleri değiştirme hakkını saklı tutar (ileriye dönük olarak yalnızca uygulamak için).

Tüm ücretler her ayın veya fatura üzerine başında ödenir.3.. Lisanslı Programın Tescilli korunması.Lisans Veren ve Lisanslı Programa tek ve münhasır tamam, başlık sahipliğini ve ilgi sadece ve sadece açıkça verilen haklar ve ayrıcalıklar tabi bunların (tüm ticari sırları ve bunlara ilişkin telif mülkiyet dahil) tüm değişiklikler ve geliştirmeler, lisansörü. Bu Anlaşma başlık veya Lisanslı Programı mülkiyeti, ancak sınırlı kullanım sadece bir hakkı sağlamaz. Sen özgür ve tüm iddialar, ipotek ve bağlantısız açık Lisanslı Programı tutmalısınız.

Lisanslı Program Lisans, vasıflı geliştirme uzmanlarının çaba ve hatırı sayılır zaman ve para yatırımı yansıtan hangi tasarım ve geliştirme bir ticari olarak değerli, özel bir üründür. Lisanslı Program gizli olarak Lisans tedavi ve Lisans yalnızca açıkça yetkili kullanmak için güven size emanet ettiği Lisans, önemli ticari sır içerir. Lisansör iddiaları ve rezervleri yayımlanmamış eserler olarak, Lisanslı Programı oluşturan ve tüm sistem dokümantasyonu ile ilgili buna tüm hak ve tüm yazılım programları federal telif hakları kapsamında tanınan faydaları ve kullanıcı malzemeleri.

Sen, herhangi bir zamanda, ifşa veya bu Anlaşma kapsamındaki haklar ile tutarlı buna erişim elde etmek gerekmez herhangi bir kişi Lisanslı Programı yaymak olmayabilir. terim genellikle ticarette kullanıldığı gibi hiçbir koşul altında, Lisanslı Programın kodu "unlock" olabilir. Hiçbir koşulda size açıklayabilir veya Lisans herhangi bir rakip Lisanslı Programı yaymak. Tüm personel ve diğer tüm kişilerin yanlış kullanım, yayma, ya da ifşa karşı korumak zorundadır Lisanslı Programa erişim tanınan emin olmak için en iyi çabalarını olacaktır.

Bu vesile ile normal iş saatleri içinde herhangi bir makul bir şekilde Lisanslı Programı incelemek için evinizi girmek için Lisansör yetki.

Sen Yukarıdaki hükümlerinden herhangi birinin ihlalinden durumunda, Lisans para ya da tazminat yeterli çare olmaz, kabul edersiniz. Lisans Veren, bu nedenle hemen istek üzerine yetkili herhangi bir mahkeme böyle ihlal karşı önlem almak hakkına sahip olacaktır. ihtiyati tedbir almak için Lisans Veren'in hakkı daha çareler aramaya hakkını sınırlamak olmayacaktır.

Sizin yükümlülükleri aşağıda sürece sahip veya Lisanslı Program veya oradan elde edilen herhangi bir ticari sırları kullanmaya devam ettikçe için yürürlükte kalacaktır.

4. Sınırlı garanti. Lisansör garanti, yalnız yararına, Lisanslı Programı Bu garanti açıkça işletme, güvenlik için gözetilmesi şartına bağlıdır Sergi A'da belirtilen Lisanslı Programın güncel sürümü için özelliklerine bütün önemli taraflarıyla uyumlu olduğunu ve veri Kullanıcı Kılavuzunda belirtilen -kontrol prosedürleri Lisanslı Programla birlikte.

Lisans Veren ihtiyaçlarınız değişikliklerden kaynaklanabilecek Lisanslı Programı eskime sorumlu tutulamaz. Yukarıdaki garanti yalnızca zaman zaman Lisans tarafından verilen Lisanslı Ürün en güncel sürümü için geçerli olacaktır. Lisansörü Lisanslı Ürün yerini, modası geçmiş, ya da düzeltilmemiş sürümü kullanımı için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Lisanslı Programı herhangi bir maddi uygunsuzluğun veya kusurdan sizin münhasır çare hangi Lisans sorumlu olduğu gibi, Lisans düzeltmek ya da uygunsuzluğu veya kusur tedavi için makul bir çaba ile çalışacağız.

Ancak, Lisans eğer, tedavi düzeltmek ya da başka Lisanslı Programı herhangi bir konuda yanlış veya hasar görmüş eğer, Lisanslı Programına herhangi bir değişiklik yaptıysanız Lisanslı Programı olabilecek uygunsuzluğu veya eksikliğin giderilmesini veya yükümlü olmayacaktır Eğer bunların keşif üzerine derhal bu tür uygunsuzluğun veya kusurun varlığını ve niteliğini licensor rapor değil.

AÇIKÇA BU SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN HALLER DIŞINDA, LİSANS HERHANGİ BİR BEYAN VEYA AÇIKLAMA HERHANGİ GİZLİ VEYA PATENT kusurların varlığını VE ONUN İÇİN ONUN DURUMU DAHİL, LİSANSLI PROGRAM İLE İLGİLİ OLARAK uygunluğunu TÜM SÖZLERİ, TEMSİL VE GARANTİLERİ BELİRLİ bİR KULLANIM İÇİN SATILABİLİRLİK VEYA UYGUNLUK.

sözleşme, haksız fiil, ya da kusursuz sorumluluk sondaj herhangi bir eylem nedeni dahil Lisanslı Programa ilişkin tüm iddiaları ve bu Anlaşmanın, size karşı Lisans kümülatif yükümlülüğü, aşağıda Lisans ödenen tüm lisans ücretlerinin toplam miktarı aşmayacaktır. Bu sorumluluk sınırlaması bu Anlaşmanın diğer hükümleri ihlal edilmiş veya etkisiz kanıtlanmıştır dikkate almaksızın uygulamak için tasarlanmıştır.5. Terim. Lisanslı Programı lisans sizin tarafınızdan Lisanslı Programın tam ödeme yürürlüğe girer ve burada sağlanan erken sona sürece, 25 yıllık bir süre için devam edecektir.

Bu Anlaşmanın feshi halinde, tüm hakları sona erdirmek ve Lisans dönecektir size verilen. Derhal herhangi bir nedenle veya durdurulmasından ya da mülkiyetinde veya Lisanslı Programın kullanımı terk üzerine bu anlaşmanın sona ermesine bağlı, dönmek, ya da imha tasdik gerekir elinizdeki Lisanslı Programının tüm kopyalarını (değiştirilmiş veya değiştirilmemiş olsun), ve diğer tüm malzemeler (tüm kopyaları bunların dahil) Lisanslı Programa ilişkin.6. Genel. Bu Anlaşma tarafından yönetilen ve Teksas Eyaleti yasalarına uygun olarak tefsir edilir.

yazılı olarak ve modifikasyon icra aranır kime karşı tarafın yetkili temsilcisi tarafından imzalanmadığı sürece bu anlaşmanın herhangi bir değişiklik bağlayıcı olacaktır.

Bu Anlaşma uyarınca gerekli veya izin tüm bildirimler yazılı olarak yapılmalı ve uygun pul yapıştırılmış ile taahhütlü veya iadeli taahhütlü posta, istenen iadeli tarafından elden teslim veya gönderilen olacaktır.

Bu Anlaşmanın şartlarından herhangi ya olur ya da herhangi bir mahkeme veya yetkili yargı mahkemesi tarafından geçersiz veya hükümsüz olarak ilan edilmesi durumunda, bu terim veya terimleri hükümsüz olacak ve bu Sözleşmenin kopmuş sayılır edilecek ve Bu Anlaşmanın kalan tüm şartları tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecektir.

LİSANS SİZİN LİSANSLI PROGRAM ihtiyaçlarınıza uygun olacağından emin olmak istiyor. BUNLARI TESPİT KENDİNİZİ OLUN GEREKİR RAĞMEN, LİSANS TAM SİZE LİSANSLI programını görüşmek ve sorularınıza cevap hazırdır. BU SÖZLEŞMEYİ yürüterek, SİZİN BİLGİSAYAR VE YAZILIM ihtiyaçlarını tetkike yeterli fırsat verilmiştir VE BU LİSANSLI PROGRAMI SİZİN MUAYENE DAYALI, LİSANSLI PROGRAM YETERLİ OLDUĞUNU KABUL.

LİSANS

Kabul ve


Tarafından onaylandı: Başlık: Tarih: Şirket: Adres: Şehir posta kodu: Telefon:

LİSANS

Tarafından onaylandı: Başlık: Tarih:SİZE DOLDURUP ZORUNLU İŞARETİ VE İADE

LİSANS etkili olması için BU SAYFA!
EK A - SIMS II

MERKEZ İSTASYONU ALARM İZLEME YAZILIMI

Lisanslı Program Açıklaması & Teknik

SIMS II programı, sinyal raporlama cihazlarının (yani Alıcıları) seri verilerini alır işler bu bilgilere dayanarak veri ve sinyal tipine alınan tabanlı talimatlar bilgisayar operatörü (ler) sağlar. Buna ek olarak, destek bu sinyaller ve her hesabın veritabanına dayalı çeşitli raporlar halinde verilmektedir.Lisanslı Program Belgeler

SIMS II İşlemleri KılavuzuLisans Alan Tesisi Yeri

Adres:


Bilgisayar Sistem Özellikleri

SIMS II Lisanslı Program, IBM PC, XT, AT, PS / 2 ve% 100 uyumlu mikro-bilgisayarlarda çalıştırılmalıdır.Lisans ücreti

SIMS II Lisanslı Program maliyeti sisteminin veri girmek isteyen hesapların sayısına bağlıdır. az iki bin (2000) daha hesap kapasiteleri için yazılım taban fiyatı üç bin beş yüz (3500 $) ABD Doları ücret oluşan artı bir dolar ve iki yüz elli minimum konfigürasyonu ile hesap başına elli kuruş ($ 1.50) olduğu hesapları (250) kapasite hesapları. iki bin hesaplar üzerinde hesap kapasitesi yükseltmeleri (250 hesap artışlarla) her ilave hesap başına bir dolar (1,00 $) 'dir. Hesap kapasiteleri SIMS II Destek Anlaşması kapsamında müşteriler için satın alma fiyat farkı yükseltilebilir.Yazılım Destek Şartları - Genel

yazılım bakımı iki tipi mevcuttur. Yirmi dört (24) Saatler etkisi 24 saat haftada yedi gün ise ABD tatiller hariç - (Merkez Standart Saati 17:00 09:00) Pazartesi'den Cuma'ya normal çalışma saatleri yazılım bakımı, normal mesai saatlerinde destek kapsar. Hem yazılım hata düzeltme, Donanımlar ve Bültenleri bulunmaktadır. satın aldıktan sonra ilk 90 gün için yazılım desteği ücretsizdir. Yazılım bakım ücretleri yıllık peşin ödenen ve ilk yıl zorunludur vardır.Normal çalışma saatleri Yazılım Destek Oranı

Tek bilgisayar yapılandırmaları için yılda $ 1200. Çok uç yapılandırmaları her Sunucu üzerinde ve sunucu (lar) üzerinde iş istasyonu başına bir $ 150,00 için 1.200,00 $ göre fatura edilir. Bir Yedekleme Bilgisayar bir iş istasyonu olarak kabul edilir. saat sonra aramalar Normal çalışma saatleri Yazılım Bakımı altında müşterileri için $ 100,00 her faturalandırılır.Yirmi dört saati Yazılım Destek Oranı

Tek bilgisayar yapılandırmaları için yılda 3.600,00 $ olduğunu. Çok uç yapılandırmaları her Sunucu için 3600,00 $ ve üzeri ve sunucu (lar) Yukarıdaki iş istasyonu başına 300,00 $ göre fatura edilir. Bir Yedekleme Bilgisayar bir iş istasyonu olarak kabul edilir.Eğitim (Gerekirse)

350,00 $ bir gün artı seyahat, konaklama ve giderler.Çağrı-in Yardım

SIMSII programına ilişkin bir doksan sırasında lisans için ücretsiz olarak temin olan (90 = günlük süre derhal programın satın almasıyla. SIMS, Inc değil yazılım bakımı altında lisansları yardım için makul bir ücret talep etme hakkını saklı tutar.Off-site Giderme

Remote Administrator Internet iletişim yazılımı ile kullanılabilir. Uzak sistemler bu şekilde bizim Yazılım Destek Grubu ile bağlantılı olabilir beri ,, sorunlar genellikle tanı ve sitesini ziyaret etmek için bir teknisyen için gerek kalmadan düzeltilmesi olabilir. Gerekirse programı yükseltmeleri / geliştirmeleri sonra modem ile telefon, aktarılamaz.Özel Değişiklikler (gerekirse)

özel modifikasyonlar başladı önce maliyeti bir alıntı şeklinde sağlanacaktır.montaj

Gerekirse 350,00 $ bir gün artı masraflar ve operatör eğitimleri kapsamaktadır.


  1. Yüklə 5,3 Mb.

    Dostları ilə paylaş:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   24
Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2020
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə