Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə15/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   53

PETIT BASSET GRIFFON VENDÉEN

PETIT BASSET GRIFFON VENDEEN




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

527 Around Special Effects SE42029/2013 FÖDD 2013-06-02, E. SE VCH SE UCH Ebouriffe Tiger Of Sweden , U. SE UCH NORD JV-11 Around Nothing Else Matters , Uppf Löfgren Annicka, Viitanen Markku, Öxabäck , Ägare Ehlin Bo, Sävsjö

528 Ebouriffe Frontrow Living SE35615/2013 FÖDD 2013-04-15, E. J Nightdream Ricky Martin , U. SE UCH SE JCH C.I.B Rainstone Astre , Uppf Corneliusson Therese, Corneliusson Staffan, Strömstad , Ägare Dalslätt Carina, Limmared

529 Good Choise Agate SE47061/2013 FÖDD 2013-06-22, E. SE VCH SE UCH Ebouriffe Tiger Of Sweden , U. SE VCH SE JCH Good Choise Unicum , Uppf Nilsson Susanne, Forsheda , Ägare Petersson Annette, Värnamo



TIKAR

530 Good Choise Amber SE47060/2013 FÖDD 2013-06-22, E. SE VCH SE UCH Ebouriffe Tiger Of Sweden , U. SE VCH SE JCH Good Choise Unicum , Uppf Nilsson Susanne, Forsheda , Ägare Nilsson Susanne, Forsheda

531 Good Choise An Eye Of The Tiger SE47062/2013 FÖDD 2013-06-22, E. SE VCH SE UCH Ebouriffe Tiger Of Sweden , U. SE VCH SE JCH Good Choise Unicum , Uppf Nilsson Susanne, Forsheda , Ägare Nilsson Susanne, Forsheda

HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

532 Black Majesty Hollywood HR10014MBG FÖDD 2013-03-31, E. SE VCH SE UCH&JCH NO UCH NORD V-11 SE V-11 NO V-11 Around No Problems , U. Fiordilatte Del Lago Degli Orsi , Uppf Raic Iva, Kroatia , Ägare Iva Raic, Öxabäck, Kroatien (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

533 DK JV-13 JWW-13 Around Quite Special SE49630/2012 FÖDD 2012-07-12, E. FI UCH US CH CA CH EUW-12 Mirepoix's La Vraie Affaire , U. SE JCH Bretagne Des Rocs Du Plessis , Uppf Löfgren Annika, Viitanen Markku, Öxabäck , Ägare Löfgren Annicka, Öxabäck

534 SE JV-12 Väntans Ojje Ojdå SE15477/2012 FÖDD 2012-01-13, E. SE VCH SE UCH&JCH NO UCH NORD V-11 SE V-11 NO V-11 Around No Problems , U. SE UCH Väntans Ögonfröjd , Uppf Hansen Pettersson Inge, Pettersson Göran, Götene , Ägare Veenhuis Carina, Veenhuis Josephine, Märsta

CHAMPIONKLASS

535 SE UCH SE VCH Ebouriffe Tiger Of Sweden SE12837/2011 FÖDD 2010-11-28, E. FI UCH US CH Mirepoix's Sid Vicious , U. SE UCH SE JCH C.I.B Rainstone Astre , Uppf Corneliusson Therese, Corneliusson Staffan, Strömstad , Ägare Corneliusson Therese, Strömstad



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

536 Åhlskogen's Nässi SE23840/2013 FÖDD 2013-03-06, E. SE JCH Kärråsens Åliver , U. SE V-08 C.I.B NORD UCH SE JCH Around Hallelujah Moment , Uppf Edén Mona, Tobo , Ägare Rohdin Julia, Angered (Specialtecken: S)



UNGHUNDSKLASS

537 JWW-13 Around Quite Unstoppable SE49633/2012 FÖDD 2012-07-12, E. FI UCH US CH CA CH EUW-12 Mirepoix's La Vraie Affaire , U. SE JCH Bretagne Des Rocs Du Plessis , Uppf Löfgren Annika, Viitanen Markku, Öxabäck , Ägare Löfgren Annicka, Öxabäck (Specialtecken: S)



BRUKS / JAKTKLASS

538 Around Quite Precious SE49634/2012 FÖDD 2012-07-12, E. FI UCH US CH CA CH EUW-12 Mirepoix's La Vraie Affaire , U. SE JCH Bretagne Des Rocs Du Plessis , Uppf Löfgren Annika, Viitanen Markku, Öxabäck , Ägare Hemmingsson Birgitta, Linghem

539 J SE VCH Dianagårdens Ica SE25114/2010 FÖDD 2010-02-27, E. SE VCH SE UCH SE JCH Gold-Queens Pripps Pärson , U. SE VCH SE UCH Rainstone Biscuit , Uppf Gustafsson Yngve, Burseryd , Ägare Svensson Henrik, Vara (Specialtecken: C)

540 Mörka Skogs Barbro Ängman SE14315/2012 FÖDD 2011-12-28, E. SE VCH C.I.B NORD UCH SE JCH Around I'M What I'M , U. SE JCH Mörka Skogs Hedwig Yngvesson , Uppf Nilsson von Braun Cecilia, Nilsson Roger, Kosta , Ägare Kemle Karolina, Gusum (Specialtecken: S)

541 J Rocktrollens Lilla Amanda SE47841/2011 FÖDD 2011-07-11, E. Väntans Jumbo Jackpot , U. SE JCH SE UCH Väntans Härliga Hallon , Uppf Boström Ulrika, Hällingsjö , Ägare Boström Ulrika, Hällingsjö (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

542 DK UCH J SE UCH Petit Heroes Corinna Corinna SE54891/2011 FÖDD 2011-05-17, E. SE VCH C.I.B NORD UCH SE JCH Around I'M What I'M , U. DK V-10 DK UCH Petit Heroes Blonde On Blonde , Uppf Ramvad Jette Vind, Danmark , Ägare Källén Agneta, Borås

543 C.I.B SE JCH SE UCH Rainstone Astre S19719/2007 FÖDD 2007-01-15, E. SE JCH Stenshyttans Egil , U. Rainstone Petite Tartine , Uppf Anderson Monica, Sollebrunn , Ägare Corneliusson Therese, Strömstad


RHODESIAN RIDGEBACK

RHODESIAN RIDGEBACK




TIKAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

544 Waytogo Milos Belizie SE32963/2013 S FÖDD 2013-05-01, E. SE VCH SE UCH Mohaget's Meus Milo , U. LPI SE UCH Karanga's Dee Leya af Lex , Uppf Antonsson Anna-Britta, Näsåker , Ägare Stenman Emmelie, Göteborg



HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

545 Akizuri Titi Bwana DK03801/2013 FÖDD 2013-03-01, E. CZ CH WW-11 C.I.B Kennebec's Final Answer , U. VDH CH C.I.B DK UCH DE&VDH CH M'Gongo Surú Basobi , Uppf Elgaard Stinne & Jensen Mads, Danmark , Ägare Eva Gulliksrud, Spikkestad, Norge

546 Anzantras Ziggy Stardust SE14890/2013 S FÖDD 2013-01-16, E. NO UCH Exgate's Unique Simba By Nelvis , U. Anzantras Subira Serafina , Uppf Sirén Helena, Lind Marcus, Ekerö , Ägare Lundberg Helena, Hölö

547 Dirty Diamond's Akili Kifani By Ino NO31578/13 FÖDD 2012-12-11, E. NORD UCH SE V-12 C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH DK V-11 Kangelani's Impressive Ino Byascot , U. NO UCH NO JV-11 Hunting Prides Etosha Etana , Uppf Nikolaisen A-K & J H, No-1850 Mysen , Ägare Alexander Lund, Råde, Norge

548 Maendeleo Uno Helios SE26715/2013 S FÖDD 2013-03-29, E. Kangelani's Link To Aminiafu , U. Wakati Mzuri Awali Lakisha , Uppf Berg John-Sigve, Herrljunga , Ägare Mardani Madeleine, Torslanda

549 Stenänga Izidor Ai'Fumo SE20833/2013 S FÖDD 2013-03-09, E. NORD V-99 FI UCH VDH CH NORD UCH INT UCH GB CH Aakemba King Astor Gi'Fumo , U. SE UCH DK UCH Stenänga Hot Line , Uppf Lantz Margareta, Lantz Malin, Sjöbo , Ägare Johansson Rebecca, Halmstad



UNGHUNDSKLASS

550 Amarachi Coolest Calvin Misha SE31068/2012 S FÖDD 2012-04-06, E. GE CH EE CH UA CH C.I.B RU CH Heshima Ya Kimba Grand Aquarius , U. JWW-08 NO UCH Rex Ventors Opal , Uppf Törnqvist Ulrika, Lindesberg , Ägare Johansson Camilla, Mariestad

551 Djungelkattens Nobelridged Nimbus SE27523/2012 S FÖDD 2012-03-19, E. SE VCH African Braveheart's Now I'M Da Boz , U. SE VCH Djungelkattens Hawkridged Hexa , Uppf Hilding Ann-Marie, Skärholmen , Ägare Höök Sven, Bålsta

552 Ohgami Loves Braveheart SE30721/2012 S FÖDD 2012-04-12, E. SL CH BH CH HR CH ME CH C.I.B AT CH Myöllnir Kyala , U. SE UCH Rex Ventors Okalani , Uppf Ohgami Jazmine, Ohgami Michael, Särö , Ägare Svensson Åse-Maria, Alingsås

553 Shavano's Noble Maximus NO49429/12 FÖDD 2012-07-09, E. NORD V-10 SE UCH NO UCH Shavano's Look Out For Lloyd , U. SE UCH NO UCH Shavano's Kind Of Heir , Uppf Neergaard Hanne & John Anders, No-2040 Klöfta , Ägare Elisa Hallbäck, Frogner, Norge

BRUKS / JAKTKLASS

554 SE VCH Mankoya's Incredible Idde By Gambo SE53254/2011 S FÖDD 2011-09-07, E. EE CH DK UCH NORD UCH INT UCH Mankoya's Great Gambo , U. SE UCH FI UCH NORD UCH Kangelani's Impressive Inka , Uppf Ebkar Birgitta, Örebro , Ägare Jönsson Malin, Göteborg



ÖPPEN KLASS

555 SE VCH Ghali Grand Cap Cape S68585/2008 S FÖDD 2008-11-20, E. SE VCH WW-08 LPI FI UCH KBH V-09 INT&NORD UCH Emoyeni's Grand Zuberi , U. SE VCH C.I.B KBH V-09 NORD UCH Ghali Awena af Argos , Uppf Jönsson Ulf, Jönsson Helen, Limhamn , Ägare Svensson Åse-Maria, Alingsås

556 Madahiro's Lord Lesotho By Teo SE61910/2011 S FÖDD 2011-06-06, E. NO UCH Kangelani's Gentle Teo Son Of Clay , U. Madahiro's Just Do It By Nike , Uppf Clayborough S & Benjaminsen T M, No-7046 Trondheim , Ägare Roos Elisabet, Klagstorp

557 Murumbis Dodge Design By Blaze SE25486/2011 S FÖDD 2011-03-26, E. SE VCH SE UCH Tusani Ani Johnie W , U. SE VCH Murumbis Bright Shining Blaze , Uppf Eek Elisabeth, Eek Berit, Värmdö , Ägare Beijer Annika, Timmersdala

558 NORD JV-12 Of Afrikkaspringvalleyrudyardkiplin SE53853/2012 S FÖDD 2011-12-12, E. US CH Of Afrikka Spring Valley Doriangray , U. US CH Courage Little Bear Hunter Of Karis , Uppf Gentzen Jane M, Usa , Ägare Lantz Margareta, Christina A.wiström, Sjöbo

559 Rex Ventors Troy S44391/2009 S FÖDD 2009-05-30, E. SE UCH Tolasana's Sitanka , U. SE V-09 C.I.B NORD UCH Rex Ventors Iving , Uppf Thorén Veronica, Haninge , Ägare Blick Carolina, Lerum (Specialtecken: C)

560 Spirit Of Ishtar Caran d'Ache S51145/2009 S FÖDD 2009-07-15, E. SE UCH FI UCH INT UCH PT CH ES CH Mohaget's Mahogny , U. Flashy Florence Spirit Of Ishtar , Uppf Boode Amelie, Törneman Mikael, Brösarp , Ägare Boode Amelie, Brösarp (Specialtecken: C)

CHAMPIONKLASS

561 C.I.B NORD UCH Ghali Grand Caspian S68589/2008 S FÖDD 2008-11-20, E. SE VCH WW-08 LPI FI UCH KBH V-09 INT&NORD UCH Emoyeni's Grand Zuberi , U. SE VCH C.I.B KBH V-09 NORD UCH Ghali Awena af Argos , Uppf Jönsson Ulf, Jönsson Helen, Limhamn , Ägare Jönsson Anneli, Landskrona

562 C.I.B DK UCH DK V-11 FI UCH NO UCH NORD UCH SE UCH SE V-12 Kangelani's Impressive Ino Byascot N16834/08 FÖDD 2008-04-06, E. CZ CH INT UCH PL CH AT CH SL CH HU CH Ascot Alta Mirano , U. SE UCH NO UCH Kangelani's Fiselo Filicia , Uppf Harstad Trond Petter & Hjartöy M, No-4025 Stavanger , Ägare Alexander Lund, Råde, Norge

563 NO JV-12 SE UCH Mankoya's Incredible Ike By Gambo SE53256/2011 S FÖDD 2011-09-07, E. EE CH DK UCH NORD UCH INT UCH Mankoya's Great Gambo , U. SE UCH FI UCH NORD UCH Kangelani's Impressive Inka , Uppf Ebkar Birgitta, Örebro , Ägare Ebkar Birgitta, Örebro

564 C.I.B DK UCH EE CH NO UCH NO VCH NORD UCH SE UCH Shavano's Look Out For Obelix NO32180/09 FÖDD 2008-12-28, E. NO V-08 SE UCH NO UCH Kangelani's Gentle Thanzi By Clay , U. SE VCH NORD JV-06 NO VCH SE UCH NO UCH Shavano's I Am Jambo , Uppf Neergaard Hanne & John Anders, Norge , Ägare Hanne Og John A.neergaard, Kløfta, Norge

TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

565 Akizuri Titi Bakira SE34555/2013 S FÖDD 2013-03-01, E. CZ CH WW-11 C.I.B Kennebec's Final Answer , U. VDH CH C.I.B DK UCH DE&VDH CH M'Gongo Surú Basobi , Uppf Stinne Elgaard & Mads Jensen, Danmark , Ägare Lindman Ann-Sophie, Göteborg

566 Akizuri Titi Bizi DK03803/2013 FÖDD 2013-03-01, E. CZ CH WW-11 C.I.B Kennebec's Final Answer , U. VDH CH C.I.B DK UCH DE&VDH CH M'Gongo Surú Basobi , Uppf Stinne Elgaard & Mads Jensen, Danmark , Ägare Mads Roed Rasmussen, Randers Sv, Danmark

567 Billinge Gårds Ifertayo Ya Obelix SE17741/2013 S FÖDD 2013-02-05, E. EE CH NO VCH C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH NORD UCH Shavano's Look Out For Obelix , U. Billinge Gårds Dziko af Arvis , Uppf Färlevik Helena, Billinge , Ägare Färlevik Helena, Billinge

568 Dirty Diamond's Almasi By Ino NO31582/13 FÖDD 2012-12-11, E. NORD UCH SE V-12 C.I.B SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH DK V-11 Kangelani's Impressive Ino Byascot , U. NO UCH NO JV-11 Hunting Prides Etosha Etana , Uppf Nikolaisen A-K & J H, No-1850 Mysen , Ägare Ann Kristin Nikolaisen, Råde, Norge

569 Empress Zoe By Luanda SE10024/2013 S FÖDD 2012-09-21, E. DE CH Mocca de Chasse Gando , U. SK CH CZ CH HR CH C.I.B Alexis Femme Fatale Luanda , Uppf Krchnava Milada, Slovakien , Ägare Möllstam Marianne, Gavling Tina, Lerum

570 Saimon's Praide Ecstasy Of Felicity SE50633/2013 S FÖDD 2013-03-20, E. BY CH BG CH RU CH Sunhill Ridges Apollon , U. MD CH BG CH RU CH RO CH Saimon's Praide Bashihma Bayo , Uppf Obukhova O, Ryssland , Ägare Kovalchuk Elena, Göteborg

571 Stenänga Inez Ai'Fumo SE20834/2013 S FÖDD 2013-03-09, E. NORD V-99 FI UCH VDH CH NORD UCH INT UCH GB CH Aakemba King Astor Gi'Fumo , U. SE UCH DK UCH Stenänga Hot Line , Uppf Lantz Margareta, Lantz Malin, Sjöbo , Ägare Lantz Margareta, Lantz Malin, Sjöbo



UNGHUNDSKLASS

572 Billinge Gårds Hasijna Ya Fifth Ave SE37644/2012 S FÖDD 2012-06-11, E. Spirit Of Ishtar Fifth Avenue , U. Billinge Gårds Alma , Uppf Färlevik Helena, Billinge , Ägare Färlevik Helena, Billinge

573 Emoyeni's Dot Tinotenda SE45240/2012 S FÖDD 2012-07-02, E. CZ CH WW-11 C.I.B Kennebec's Final Answer , U. SE UCH Emoyeni's Dinah Dot Com , Uppf Falk Susan, Falk Johanna, Ödsmål , Ägare Stener Ninni, Trångsund

574 Emoyeni's Dot Titiyo SE45241/2012 S FÖDD 2012-07-02, E. CZ CH WW-11 C.I.B Kennebec's Final Answer , U. SE UCH Emoyeni's Dinah Dot Com , Uppf Falk Susan, Falk Johanna, Ödsmål , Ägare Falk Susan, Ödsmål

575 Hayawani Akka Finyana SE53762/2012 S FÖDD 2012-09-15, E. DE&VDH CH Abutambu Aziz de Kiungwana , U. SE VCH Hayawani Titilayo Roozani , Uppf Tandefelt Catharina, Tandefelt Henrik, Mariannelund , Ägare Thörnqvist Wrede Héléne, Sävsjö

576 FI JV-12 FI V-12 Kizimbi Umuhimu FI17042/12 FÖDD 2012-01-22, E. NO UCH US CH Mahaba's Lamarde Perro Charleston , U. LV CH EE CH C.I.B FI UCH Ikimba Damyanti , Uppf Limnell Ursula, Finland , Ägare Ursula Limnell, Espoo, Finland

577 Ohgami Loves Brielle SE30718/2012 S FÖDD 2012-04-12, E. SL CH BH CH HR CH ME CH C.I.B AT CH Myöllnir Kyala , U. SE UCH Rex Ventors Okalani , Uppf Ohgami Jazmine, Ohgami Michael, Särö , Ägare Engholm Marie, Mölnlycke

BRUKS / JAKTKLASS

578 SE VCH Sabaku Inus Akane S58360/2009 L FÖDD 2009-10-04, E. SE UCH Lyngsta Ridgens Mombaza , U. SE UCH Ridgebow's Odara Of Zazazela , Uppf Hallström Pernilla, Enskededalen , Ägare Vuorenmaa Sari, Södertälje



ÖPPEN KLASS

579 SE VCH African Hunter's Amazing Catwoman SE25235/2012 S FÖDD 2012-03-17, E. SE VCH LPI SE UCH FI UCH African Hunter's Amazing Baskervill , U. SE VCH SE UCH FI UCH Akeba A. Hunters Magmabona , Uppf Frostemo Karin, Rönninge , Ägare Andersson Monica, Lerum

580 A'Likabeauty's Etana Of Caspian SE23588/2011 S FÖDD 2011-03-02, E. NORD UCH C.I.B Ghali Grand Caspian , U. A'Likabeauty's Damisi Of Asti , Uppf Weberg Lena, Klågerup , Ägare Lindberg Gisela, Klågerup

581 AR CH SE VCH Anzantras Indra Mirathi S44598/2009 S FÖDD 2009-05-28, E. SE UCH FI UCH Rex Ventors Orlando , U. Anzantras Constanzia , Uppf Sirén Helena, Lindh Marcus, Ekerö , Ägare Hollstedt Marika, Svartsjö (Specialtecken: C)

582 Billinge Gårds Fauziya Ya Caran SE37500/2011 S FÖDD 2011-05-27, E. Spirit Of Ishtar Caran d'Ache , U. Billinge Gårds Djidade af Arvis , Uppf Färlevik Helena, Billinge , Ägare Färlevik Helena, Billinge

583 Djungelkattens Mychoice From Zelda SE62530/2010 S FÖDD 2010-10-10, E. SE VCH Rex Ventors Que Pasha , U. SE UCH Djungelkattens Zuluridged Zelda , Uppf Hilding Ann-Marie, Skärholmen , Ägare Janols Pia, Nyhamnsläge

584 Jamaa Jadi The One And Only SE47084/2011 S FÖDD 2011-06-20, E. Kimani's Pride Of Windermere , U. SE VCH SE UCH Vereus Qoya Lock , Uppf Bonander Joachim, Berg Nina, Jörlanda , Ägare Westlin Anna, Mölnlycke

585 SE JV-12 Sabaku Inus Bakari Of Edelrood SE56885/2011 S FÖDD 2011-10-23, E. SE VCH C.I.B NO UCH VDH CH NORD UCH CZ CH Inanda Mellberg Edelrood , U. SE UCH Ridgebow's Odara Of Zazazela , Uppf Hallström Pernilla, Enskededalen , Ägare Hallström Pernilla, Enskededalen (Specialtecken: C)

586 Sabaku Inus Bijin Of Edelrood SE56882/2011 S FÖDD 2011-10-23, E. SE VCH C.I.B NO UCH VDH CH NORD UCH CZ CH Inanda Mellberg Edelrood , U. SE UCH Ridgebow's Odara Of Zazazela , Uppf Hallström Pernilla, Enskededalen , Ägare Gustafsson Ingela, Forshaga (Specialtecken: C)

587 DK V-13 Vackra Vilda Cha-Cha-Cha SE12945/2012 S FÖDD 2011-12-09, E. NO UCH US CH Mahaba's Lamarde Perro Charleston , U. Billinge Gårds Dziko af Arvis , Uppf Lundblad Olsson Cornelia, Eslöv , Ägare Lundblad Olsson Cornelia, Eslöv



CHAMPIONKLASS

588 DK UCH SE UCH Hayawani Sihiri Fukuzana SE17245/2011 S FÖDD 2011-01-18, E. LT CH FI JV-07 EE CH C.I.B DK UCH FI UCH Tarujen Samir , U. SE VCH Hayawani Titilayo Roozani , Uppf Tandefelt Catharina, Tandefelt Henrik, Mariannelund , Ägare Thörnqvist Wrede Héléne, Sävsjö

589 FI UCH NORD UCH SE UCH Kangelani's Impressive Inka S58242/2008 S FÖDD 2008-04-06, E. CZ CH INT UCH PL CH AT CH SL CH HU CH Ascot Alta Mirano , U. SE UCH NO UCH Kangelani's Fiselo Filicia , Uppf Harstad Trond P & Hjartöy M, Norge , Ägare Ebkar Birgitta, Örebro

590 C.I.B DE&VDH CH DK UCH VDH CH M'Gongo Surú Basobi DK02276/2006 FÖDD 2006-01-10, E. SE V-04 SE UCH NO UCH Djungelkattens Wasco Da Persbrandt , U. DK UCH Dashiki Mandinka , Uppf Lambaek Klaus, Danmark , Ägare Mads Roed Rasmussen, Randers Sv, Danmark (Specialtecken: C)

591 Tina Trading Chita RKF2581833 FÖDD 2009-07-03, E. RU CH Mascius , U. UA CH BY CH Tina Trading Sharlis , Uppf Maryanovskaya E, Ryssland , Ägare Yulia Taran, Göteborg, Ryssland (Specialtecken: C)

(Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

592 SE UCH SE VCH Vereus Qoya Lock S63552/2005 S FÖDD 2005-10-01, E. NORD V-02 NO UCH Masithela's Famous Akinzo By Woody , U. SE VCH DK UCH Vereus Qoya Jura , Uppf Christiansson Håkan, Mollington Tina, Alafors , Ägare Bonander Joachim, Kungälv



AVELSKLASS

593 C.I.B CZ CH WW-11 Kennebec's Final Answer AKCHP35700301 FÖDD 2009-09-13, E. US CH Nashira's Zinfully Good Juba Lee , U. US CH Kennebec's Heart Of Asomdwee

KAN TÄVLA MED: 545 565 566 573 574

R I N G 1 1

DOMARE: DUFWA LOUISE

JUNIOR HANDLING

594 Amanda Westman Född 1998-08-29, Marivägen 5, 78275 Malungsfors

595 Brandon Andreasson Född 1997-10-15

596 Disa Balstedt Född 2001-08-17, Äsplunda 642 B, 70596 Glanshammar

597 Ellen Hermansson Född 1998-07-13, Östergårdsvägen 19, 45532 Munkedal

598 Emma Hedenskog Född 1999-03-11, Rosenhill, 29192 Kristianstad

599 Emma Westman Född 2002-07-10, Marivägen 5, 78275 Malungsfors

600 Hanna Andersson Född 2002-04-22, Huseby Ängen, 54192 Skövde

601 Jenny Pulli Född 2001-11-10, Tuluskuja 4 B Fi-01670 Vantaa 358

602 Josefine Segerholm Född 1999-09-16

603 Julia Walderstedt Född 1997-11-16, Tomtevägen 2 B, 44135 Alingsås

604 Linda Holm Född 1997-09-26, Södra Fyrljusvägen 16 C, 42339 Torslanda

605 Linnéa Haglind Född 2000-01-12, Katrinelundsvägen 8, 73233 Arboga

606 Lovisa Wanhatalo Född 1997-07-03, Aapua 58, 95794 Övertorneå

607 Mickéla Ostenfeldt Född 1998-06-27, Röinige Skola 594, 30594 Halmstad

608 Nicole Henderson Född 1997-07-18, Egelsäter 2, 63512

609 Norah Neeman Född 2003-03-07, Grinnekullegatan 74, 41742 Göteborg

610 Saga Bexell Född 2001-10-06, Kristinebergs Strand 35, 11252 Stockholm

611 Sara Cansund Född 1997-06-19, Blads väg 23, 38246 Nybro

612 Sara Karlsson Född 1997-11-14, Eskilsbyvägen 33, 43893 Landvetter

613 Siri Andersson Född 2004-03-09, Valbrottsgatan 9, 46158 Trollhättan

614 Sofia Broms Född 2002-01-24, Elinedalsvägen 170, 23393 Svedala

615 Sophia Bartholomew Född 2001-11-26, Rekinde 692, 76031 Edsbro

R I N G 1 2

DOMARE: NILSSON KURT




Dostları ilə paylaş:
1   ...   11   12   13   14   15   16   17   18   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə