Ring 1 Börjar kl 09: 00 Domare: edoff anne-chaterine ringsekreterare: Britt-Inger Tano Ringsekreterare: Kurt Tano

Sizin üçün oyun:

Google Play'də əldə edin


Yüklə 1.79 Mb.
səhifə13/53
tarix20.10.2017
ölçüsü1.79 Mb.
1   ...   9   10   11   12   13   14   15   16   ...   53

IRLÄNDSK RÖD OCH VIT SETTER

IRISH RED AND WHITE SETTER




HANAR ÖPPEN KLASS

487 Mac Gordon's Chivas Regal SE39803/2011 FÖDD 2011-06-15, E. Drakstjärnans Millon Schotch , U. Drakstjärnans Golden Girl , Uppf Öholm Per Olof, Västra Ämtervik , Ägare Öholm Per Olof, Västra Ämtervik (Specialtecken: S)



TIKAR

488 Mac Gordon's Call My Name SE39805/2011 FÖDD 2011-06-15, E. Drakstjärnans Millon Schotch , U. Drakstjärnans Golden Girl , Uppf Öholm Per Olof, Västra Ämtervik , Ägare Öholm Per Olof, Västra Ämtervik (Specialtecken: S)




ENGELSK SETTER

ENGLISH SETTER




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VALPKLASS

489 Vadholmens Ferry SE31752/2013 FÖDD 2013-04-20, E. SE JCH Myrhedens G-Granat , U. J SE V-08 Pålamalmens Anna-Bella , Uppf Hansson Håkan, Munkedal , Ägare Hansson Håkan, Munkedal



TIKAR

490 Vadholmens Fixa SE31750/2013 FÖDD 2013-04-20, E. SE JCH Myrhedens G-Granat , U. J SE V-08 Pålamalmens Anna-Bella , Uppf Hansson Håkan, Munkedal , Ägare Hansson Katarina, Munkedal



HANAR BRUKS / JAKTKLASS

491 Vadholmens Dagobert S52973/2009 FÖDD 2009-08-04, E. J SE UCH Uno Du Mont Lievain , U. J SE V-08 Pålamalmens Anna-Bella , Uppf Hansson Håkan, Munkedal , Ägare Odén Thomas, Uddevalla



TIKAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

492 Fairray Spicegirl SE53732/2013 FÖDD 2013-01-14, E. Fairray Jetbomber , U. Huntwood Princess Dora , Uppf Sleegers Johannes, Italien , Ägare Magnusson Liselotte, Älvsjö



BRUKS / JAKTKLASS

493 J SE V-08 Pålamalmens Anna-Bella S50415/2006 FÖDD 2006-06-17, E. Axel Di Valpanaro , U. Arka , Uppf Bengtsson Marina, Sollebrunn , Ägare Hansson Håkan, Munkedal (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

494 NORD JV-11 Vadholmens Ester Williams SE23065/2011 FÖDD 2011-03-07, E. J SE UCH Uno Du Mont Lievain , U. J SE V-08 Pålamalmens Anna-Bella , Uppf Hansson Håkan, Munkedal , Ägare Hansson Håkan, Munkedal (Specialtecken: S)




GORDONSETTER

GORDON SETTER




HANAR UNGHUNDSKLASS

495 Sunny Prides Nightcap SE44292/2012 SB FÖDD 2012-07-05, E. Tahtan Hometown Hero , U. SE V-08 C.I.E KBH V-09 NL CH SE V-11 EUW-11 Sunny Prides Black Lotus , Uppf Kojzar Yvonne, Hölö , Ägare Warmboe Lisbeth, Skivarp (Specialtecken: S)



ÖPPEN KLASS

496 Tahtan Hometown Hero SE27405/2011 SB FÖDD 2010-12-28, E. AU CH Deveron Easier Said Than Done , U. AU CH Tahtan Once In A While , Uppf A & Mrs A Finlaison L Hunt, R Finlaison, Australien , Ägare Kojzar Yvonne, Hölö (Specialtecken: S)



TIKAR UNGHUNDSKLASS

497 Sunny Prides Nightingale SE44295/2012 SB FÖDD 2012-07-05, E. Tahtan Hometown Hero , U. SE V-08 C.I.E KBH V-09 NL CH SE V-11 EUW-11 Sunny Prides Black Lotus , Uppf Kojzar Yvonne, Hölö , Ägare Eilersen Christine, Ankarsrum (Specialtecken: S)

498 Sunny Prides Nocturne SE44294/2012 SB FÖDD 2012-07-05, E. Tahtan Hometown Hero , U. SE V-08 C.I.E KBH V-09 NL CH SE V-11 EUW-11 Sunny Prides Black Lotus , Uppf Kojzar Yvonne, Hölö , Ägare Kojzar Yvonne, Hölö (Specialtecken: S)

BRUKS / JAKTKLASS

499 J NO V-11 Sansetters Rusher SE25461/2010 SB FÖDD 2010-03-04, E. FR CH Thales Des Pralines d'Aubejoux , U. Golden Pearl's Black Duchezz , Uppf Sannevi Maria, Härryda , Ägare Sannevi Maria, Härryda (Specialtecken: S)



CHAMPIONKLASS

500 C.I.E EUW-11 KBH V-09 NL CH SE V-08 SE V-11 Sunny Prides Black Lotus S31145/2006 SB FÖDD 2006-03-31, E. WW-02 SE V-02 Triseter Ebonie Scot , U. SE V-02-03 WW&SE V-06 NORD V-07 EUW-06 C.I.E NL CH Tahtan Sign O The Times , Uppf Kojzar Yvonne, Hölö , Ägare Kojzar Yvonne, Hölö (Specialtecken: S)



UPPFÖDARKLASS

UPPFÖDARE: Kojzar Yvonne, Hölö, Kennel Sunny Prides

TÄVLAR MED: 495 497 498 500


BRETON

BRITTANY




HANAR (Tävlar ej om Cacib) JUNIORKLASS

501 Smedgattu Sigge SE19597/2013 VS AS FÖDD 2013-02-21, E. Orreskogen's B-Röm , U. SE UCH Red Garlic's Korint , Uppf Staaf Bibi, Siljansnäs , Ägare Lindgren Nils-Gunnar, Vännäs



TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

502 J Eirams Morska Mocca SE39823/2012 VO LS FÖDD 2012-05-26, E. C.I.B C.I.T SE UCH DK UCH BE CH FR CH Vulcain de Saint Lubin , U. SE UCH SE JCH Eirams Tindra Trassel , Uppf Nylander Marie, Visby , Ägare Nylander Marie, Visby




BRAQUE DU BOURBONNAIS

BOURBONNAIS POINTING DOG




HANAR UNGHUNDSKLASS

503 Spectrolite's American Ice Man FI54467/12 FÖDD 2012-05-08, E. Rufnit Fletcher , U. Canine Cuvccas , Uppf Rasinpää Minna & Veli-Pekka, Finland , Ägare Satu Savolainen-Pulli, Vantaa, Finland




DRENTSCHE PATRIJSHOND

DRENTSE PARTRIDGE DOG




HANAR (Tävlar ej om Cacib) VETERANKLASS

504 C.I.E JWW-06 NO UCH NO V-08 SE V-08 Rinus Fan't Suydevelt S15602/2006 FÖDD 2005-09-22, E. Faro Fan't Suydevelt , U. Else Marie Fan't Suydevelt , Uppf J.w. Hoeksema, Holland , Ägare Iversen Eivor, Piteå (Specialtecken: S)



TIKAR BRUKS / JAKTKLASS

505 Merel Fan 't Suydevelt SE48901/2012 FÖDD 2012-04-25, E. WW-10 C.I.B VDH CH NL CH WW-11 EUW-11 Bart Fan 't Suydevelt , U. Margje Fan 't Suydevelt , Uppf Hoeksema J W, Nederländerna , Ägare Gilek Elisabeth, Funäsdalen



ÖPPEN KLASS

506 SE V-11 SE VCH Tallmora Gaias Myra SE35850/2010 FÖDD 2010-04-20, E. Douwe Fan't Suydevelt , U. Gaia Fan't Suydevelt , Uppf Manfredsson Lisa, Vindeln , Ägare Bokedal Lena, Tibro (Specialtecken: S)






Dostları ilə paylaş:
1   ...   9   10   11   12   13   14   15   16   ...   53
Orklarla döyüş:

Google Play'də əldə edin


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©muhaz.org 2017
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə